Kobiety Tego Świata,
Przestańcie
MORDOWAĆ
Własne, Nienarodzone Jeszcze Dzieci!!!

Przeczytajcie Proroctwa,
w Których BÓG JAHWEH Biada Nad Plagą Aborcji...
7 - Trzymajcie Się Mocno Rąbka MOJEJ Szaty!
11 - Powstańcie, Przemówcie i Powiedzcie diabłu
w MOIM Imieniu, by Zamilkł!


"We wszelkiej sprawie, jaka do was dojdzie od waszych braci, którzy mieszkają w waszych miastach, czy to sprawa zabójstwa, czy to sprawa rozróżnienia między prawem a poleceniem, między postanowieniem a nakazem, pouczajcie ich, aby nie grzeszyli przeciw JAHWEH, by gniew Jego nie spadł na was i na waszych braci."    2. Kronik 19:10 

"Oni sieją wiatr, a zbierać będą burzę."    Ozeasza 8:7 "Miałam aborcję"
Odrażająca Koszulka - Reklama Środowisk Proaborcyjnych


Kto Mógłby Być Dumny Zakładając na Siebie Coś Takiego?Martwe. Nigdy Nie Otrzymało Szansy.
BÓG Przygotował Dla Tej Duszy Cudowne Życie. Teraz Jest Ona w Niebie z Powrotem, a Jej Krew Świadczy Przeciwko Ludziom, Którzy Ją Tego Życia w Tak Okrutny Sposób Pozbawili.
Rodzaju 4:10Przestańcie Ofiarowywać
Swoje Potomsto Na
OŁTARZU MOLOCHA!"Ktokolwiek (...) da jedno ze swoich dzieci Molochowi, będzie ukarany śmiercią. Miejscowa ludność ukamienuje go. Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i wyłączę go spośród jego ludu, ponieważ dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, splugawił mój święty przybytek, zbezcześcił moje święte imię. Jeżeli miejscowa ludność zasłoni oczy przed takim człowiekiem, który dał jedno ze swoich dzieci Molochowi, i nie zabije go, to Ja sam zwrócę oblicze moje przeciwko takiemu człowiekowi i przeciwko jego rodzinie i wyłączę go spośród jego ludu, jak również i tych wszystkich, którzy go naśladują, którzy uprawiają nierząd z Molochem." Kapłańska 20:2-5

TERRORYZM ... Czym Jest Tak Naprawdę?

 
>2.9 tys.
Osób Zabitych 9.11.2001

 
>100 tys.
Osób Zabijanych Każdego Dnia
> MILIARD Zabitych w Historii

... z aprobatą i aplauzem tych ohydnych, pozbawionych ludzkich uczuć i jakichkolwiek skrupułów społeczności.

* * * * * * *


W Imię WOLNOŚCI i PRAWA DO WYBORU...

Liczbę aborcji dokonywanych na świecie w ciągu roku szacuje się na ok. 50 mln
(dla porównania Polska liczy jak wiadomo jakieś 40 mln mieszkańców). W statystyce dotyczącej całego świata tylko 6,1% aborcji dokonywanych jest z powodu ryzyka utraty zdrowia. Cała reszta przypadków to aborcje dokonywane z powodu 'niechcianej ciąży': niechęci do wychowywania dziecka, dla wygody, uniknięcia wstydu. Małe istoty ludzkie są w bestialski sposób pozbawiane życia, bo ktoś po prostu nie widzi dla nich miejsca na świecie. Oczywiście statystyki statystykami, jednakże dają jasno do zrozumienia, co prawdopodobnie jest najczęstszą przyczyna śmierci na świecie, a także najbardziej skuteczną (obok smug chemicznych, szczepionek, zatruwania wody i pożywienia itd.) metodą na dziesiątkowanie populacji świata.
W samej tylko Ameryce każdego roku mordowanych jest ok. 1.2 miliona nienarodzonych dzieci. Nic dziwnego, że gniew BOGA JAHWEH jest nad Ameryką... Kolejnym światowym przodownikiem aborcyjnego szaleństwa są Chiny, nad którymi wisi równie straszliwa perspektywa nadejścia sprawiedliwego Sądu Bożego.

Niemowlęta w łonach matek (uprzedmiotowione jako 'płody') są mordowane na rożne sposoby: rodzone przedwcześnie chemicznie przyspieszonym porodem (a następnie wykańczane przez zmiażdżenie czaszki/rdzenia i wyssanie mózgu), trute i palone żywcem w roztworze soli, rozrywane na kawałki w łonach matek i usuwane przez wyssanie. Następnie zwyczajnie wyrzucane do śmieci. Wszystko przeprowadzane jest bez jakiegokolwiek znieczulenia dziecka. Nie sposób nawet podjąć się opisania męczarni tychże istot, których jedyną winą było to, że zostały powołane do życia, najczęściej rozpustą i grzesznością ich własnych 'matek' i 'ojców', bezmyślnością i brakiem jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Nie sposób również opisać męki PANA STWORZENIA, patrzącego na okrutną śmierć powołanej przez Niego do życia istoty ludzkiej. Skoro BÓG Słyszał krew zabitego Abla, głośno wołającą do Niego z ziemi (Rodzaju 4:10), cóż dopiero krew 100 tys. mordowanych codziennie istot! BÓG się nie zmienia. Rzeź niemowląt z Betlejem, holocaust Hitlera, niemożliwe do pojęcia ludobójstwa odbywają się codziennie pośród nas. Jego sprawcami są natomiast szanowani lekarze, pielęgniarki, matki - morderczynie własnych dzieci oraz wszyscy, którzy popierają ten styl życia zła i obłędu, w imię wolności, wygody, swobód i prawa do wyboru - 'pro choice'. Po raz wtóry strach pomyśleć, co czeka ten świat, jeśli nie zawróci ze swoich pomylonych dróg i nie ukorzy się przed obliczem JAHWE, błagając o wybaczenie.

Zachęcamy do obejrzenia zamieszczonych poniżej zdjęć (mimo ich drastyczności) gdyż, jak to mówią: czasami obraz oddaje więcej, niż tysiąc słów...

* * * * * * *

A oto zatrważająca statystyka przytoczona przez doktora Stanleya Monteitha, gospodarza 'Radio Liberty' (Radio Wolność):

"...oblicza się, że dużo ponad MILIARD LUDZKICH ŻYĆ zostało PRZERWANYCH w wyniku ogólnoświatowej kampanii aborcyjnej, finansowanej przez Stany Zjednoczone."

* * * * * * *

A co TY UWAŻASZ o masowej rzezi naszych nienarodzonych dzieci? Czy wspierasz sprzeciw tej misji przeciwko temu okropnemu grzechowi popełnianemu przeciwko PANU Wszechświata i Jego stworzeniu? 
Pozwól nam usłyszeć to do ciebie!
Kliknij tutaj, aby do nas napisać.

(Poniżej przeczytasz, co nasz Stwórca, Wszechmogący BÓG JAHWEH ma do powiedzenia o tej OBRZYDLIWOŚCI!!!)

Co PAN BÓG JAHWEH ma do powiedzenia na temat MORDERSTW dokonywanych na nienarodzonych istotach ludzkich?  

Przeczytaj fragmenty poniższych Przekazów Proroczych, w których Stwórca ubolewa nad okrucieństwem aborcji i ostrzega osoby dokonujące ich przed rychłym i bezlitosnym sądem:

Proroctwo 11:

" (...) Jak morderstwa niewinnych niemowląt, jeszcze w łonach matek rozrywanych bestialsko! Myślicie, że jeśli ten grzeszny świat zalegalizował to, jest to LEGALNE DLA MNIE?! Nawet morderców w celach śmierci próbujecie traktować łaskawie i myślicie tylko nad ich szybkim uśmierceniem. Prawo daje im co najmniej 10 lat życia dłużej, w głównej mierze na koszt podatników, za wasze własne pieniądze! Po to, by przedłużać jeszcze ich życie. Po to, by wynaleźć bardziej litościwy sposób uśmiercenia tych, którzy życia odbierają bez żadnej litości. Lecz maleństwa tak cenne dla Mnie, maleństwa których dni narodzin dokładnie obliczyłem, włożyłem w nie Swojego Ducha i sprawiłem, by rosły silne i zdrowe w łonach matek, aby mogły być gotowe na swój pierwszy oddech, które nigdy nie poznały niczego złego,wy TORTURUJECIE, a ich krzyki, których sami nie słyszycie, odbijają się echem w Moich uszach!

Wy, którzy dokonaliście tych aborcji i nie nawróciliście się z tego, wyznając Mi ten grzech i błagając o przebaczenie... PRZEZ CAŁĄ WIECZNOŚĆ BĘDZIECIE SŁUCHALI KRZYKÓW WSZYSTKICH TYCH DZIECI! To będzie jedna z kar, czekająca na was w PIEKLE! Ani chwili przerwy od KRZYKÓW MORDOWANYCH DZIECI, ani ich PŁACZU. Wiecie jak wrzeszczące dziecko działa na wasze nerwy. Wyobraźcie sobie krzyki MILIONÓW w waszych uszach, na całą wieczność! NAWRÓĆCIE SIĘ TERAZ i POKUTUJCIE! LEKARZE, PIELĘGNIARKI, KOBIETY dokonujące tych rzeczy, dla WASZEGO WŁASNEGO DOBRA! NAWRACAJCIE SIĘ TERAZ POLITYCY, KTÓRZYŚCIE WPROWADZILI TE PRAWA! Sądzie Najwyższy*, nie jesteś wcale najwyższy w Moich oczach! Nie stoisz ponad Moim Prawem! Jedynie WSZECHMOGĄCY BÓG jest NAJWYŻSZY! Jedynie WSZECHMOGĄCY JAHWEH jest SĘDZIĄ! I ŁAWĄ PRZYSIĘGŁYCH! I KATEM! JAHUSZUA ha MASZIJACH/JEZUS CHRYSTUS przyszedł po to, abyście mieli ŻYCIE, i mieli je w OBFITOŚCI! POKUTUJCIE, ŻAŁUJCIE i NAWRACAJCIE się z tego GRZECHU, gdyż JA pociągnę was do odpowiedzialności! Krew nienarodzonych jest na waszych rękach!

Dlaczego? Bo dałem ludzkości Prawo Wyboru! Wyboru czy słuchać głosu instynktu każdej kobiety i każdego mężczyzny mówiącego, aby bronić najmłodszych, aby pielęgnować najmłodszych. A zamiast tego są oni bestialsko mordowani! BIADA TYM, KTÓRZY NAZYWAJĄ TO LEGALNYM! BIADA LEKARZOM, KTÓRZY BIORĄ UDZIAŁ W TYCH MORDERSTWACH! BIADA POLITYKOM, KTÓRZY WPROWADZILI PRAWA RZEZI NIEWINNYCH DZIECI! BIADA TOBIE, KTÓRY MILCZALES TAK DŁUGO! Gdyż to Jestem Ja, który słyszę ich krzyki! Dusze tych dzieci wracają do miejsca, z którego przybyły: do Nieba. Jednakże ich dusze są wyrywane z tego świata tak BEZLITOŚNIE! OKRUCIEŃSTWO NIE DO OPISANIA! Pozwoliłem tym duszom opuścić Niebo jedynie po to, by wykazać NIELUDZKOŚĆ człowieka w stosunku do drugiego! Wiedząc już, jaki wybór podjęła matka; ubolewając i dając jej wszelką sposobność do nawrócenia! Wiedząc, że tego nie zrobi! Będąc złym, bo nie nawróci się! (...)"

Proroctwo 20:

" (...) Dzieci, oh MOJE Drogocenne Dzieci, czyż jest coś cenniejszego od dziecka, czy to człowieka czy też zwierzęcia? Poświęciłem czas na wlanie piękna i niewinności w te dzieciątka, a one są mordowane. MOJE Drogocenne Dzieci są mordowane, kiedy tulą się bezpiecznie w łonach swoich matek. Jeśli dokonaliby tego ludzie obcy, w demonicznym akcie wycinając dzieci z łon ich własnych matek, świat zamarłby w przerażeniu. A tutaj MOJE Dzieci nie są mordowane przez opętanych demonami obcych, nie, to coś o wiele gorszego... MOJE Dzieci są mordowane przez ich własne matki! Matki, w których piersi włożyłem mleko, aby mogły żywić i pielegnować swoich młodych, które obdarzam matczyną miłością, aby chroniły swoje dzieci. Mimo tego jak wiele z tych niewinnych dzieciątek jest tak okrutnie zdradzanych przez te, które nazwałyby swoimi mamusiami, co do których JA powiedziałem: "Bądźcie płodne i napełniajcie ziemię". Nikt nie zmusza tych 'matek' do mordowania swojego potomstwa, one same robią to ze złością i premedytacją. Robią to nie zważając na MOICH Wojowników, których umieściłem przed tymi klinikami aborcyjnymi, aby składali świadectwo o MOJEJ miłości i nawoływali do pójścia inną drogą. 'Matki' te czynią to w akcie buntu przeciwko BOGU całego Stworzenia i JA daję kolejne wstrząsające proroctwo przez tą, przez którą przemawiam. Świat będzie nazywać ją głupcem, do czasu aż wypełni się to, co JA przepowiedziałem. (czyt. dalej) To będzie dotyczyć was, którzy mordujecie MOJE Dzieci w waszych aborcyjnych młynach, was, którzy sprzedajecie części ich ciał, robicie z nich kosmetyki i używacie do innych szalonych celów. Wy, matki, których nie obchodzi nawet, że ciała dzieci wrzucane są do śmieci, zamiast być pogrzebane; wy, które unikacie i chowacie się przed MOIMI Dziećmi, które wypowiadają MOJE Słowa, błagając was o nie czynienie tego podłego aktu. szatan boi się mocy modlitwy tak bardzo, że posyła swoich własnych ludzi do podkładania bomb pod kliniki i mordowania lekarzy, aby wprowadzone zostały prawa nakazujące MOIM Sługom trzymać się z daleka od tych, którzy gotowi są dokonać tego aktu zabójstwa na własnych dzieciach.

Oh, jak wiele razy żałowałem dania wam wolnego wyboru, jednakże nawet wtedy wiedziałem co będzie się działo, bo BÓG, któremu służycie, jest BOGIEM całej wiedzy, czyż nie? Prorokuję teraz przez tą Pannę Obwieszczającą, Sherrie Elijah, powstaną ogromne dziury w ziemi, które otworzą się pod każdą kliniką aborcyjną na świecie. Kiedy to się stanie będziecie wiedzieć, że ręka BOGA Stworzenia, a nie ręka człowieka tego dokonała. Wszyscy ludzie w tych klinikach, biorący udział w tym złym dziele morderstwa zginą, nastąpią wielkie trzęsienia, ziemia otworzy się i całe kliniki wpadną do samych jej głębin, a potem ziemia zamknie się nad nimi. Wszystkich, którzy będą w tych klinikach zrzucę do samego wnętrza Piekła w sposób, jakiego nie stosowałem od czasów zamierzchłych. Ludzie na świecie będą potrząsać głowami w zdumieniu, bo będą musieli przyznać, że to nie żadna ziemska bomba dokonała tego, ale bomba z Niebios. BÓG Stworzenia, Wielki BÓG JAHWEH zrobi to jak i wiele innych rzeczy, gdyż ta ziemia jest napełniona złem, pornografią, prostytucją, wszelkiego rodzaju złem. (...)"

Proroctwo 103:

"(...) Gdzie są MOI Święci, niech powstają i nie będą cicho, ale dalej wypowiadają się przeciwko tej obrzydliwości! Tym z was, którzy to robią, powstają przeciwko aborcji, okażę dodatkową łaskę. Bo czyż nie wiecie, że każde dziecko, na którym dokonuje się aborcji, jest składane w ofierze szatanowi?! Jest składane do stóp Molochowi!! Niewinna, niewinna, niewinna krew jest rozlewana! Nie ma nic bardziej cennego niż nienarodzone jeszcze dziecko! Ci z was, którzy to to zrobili, ci z was, którzy to popierali, jeśli nie ukorzycie się w pokucie i nie odwrócicie od tego zła, przez całą wieczność słyszeć będziecie krzyki niewinnych, mordowanych w łonach matek dzieci!

JA, JAHWEH, słyszałem ich ciche krzyki! A teraz dzieci te są ze MNĄ. Jednakże wy, wy, wy, wy rzeźnicy, wy którzy powstajecie, mówiąc: "Kobieta ma prawo zabić nienarodzone", a co z prawami tego nienarodzonego dziecka? Gdyby nie wasze cudzołóstwo, nie doszłoby do tego! To wy, matki, macie wybór! To wy, tzw. ojcowie, macie wybór! To wy, którzy nazywacie siebie ojcami, mieliście wybór!

Przeczytajcie Proroctwa raz jeszcze, a zobaczycie, że ostrzegłem o morderstwach popełnianych począwszy od nienarodzonych, których mają czelność nie nazywać nawet ludźmi. Co z ich niezbywalnymi prawami? Gdzież jest ich prawo do okazywania szczęścia? Gdzie ich prawo do życia? Dlaczego je odebraliście? (...)"

* * * * * * *

* W Stanach Zjednoczonych każdego roku około 4.300 nienarodzonych dzieci jest zgodnie z prawem uśmiercanych, pod ochroną Sądu Najwyższego (na mocy decyzji podjętej w 1973r. w rozprawie Roe przeciwko Wade). Około 97% aborcji jest tam dokonywanych z powodów nie mających nic wspólnego z ochroną zdrowia czy życia, takich jak wygoda i uniknięcie wstydu.

Jeśli rozważasz aborcję z jakiegokolwiek powodu, napisz proszę do nas, chcemy od ciebie usłyszeć! Wierzymy, że po przeczytaniu naszego apelu przemyślisz poważnie konsekwencje tego czynu. Twoje nienarodzone dziecko to istota ludzka, a nie żaden płód!ALPHA & OMEGA AMIGHTYWIND
MISJA OSTATNIEJ SZANSY NIEPOWSTRZYMANEGO
OGNIA RUACH ha KODESH


amightywind.com  |   www.almightywind.com
www.amightywind-proroctwa.com

Strzeżemy Szabbatu, ale
Nie jesteśmy Adwentystami Dnia Siódmego!

WYZNANIE WIARY MISJI AMIGHTYWIND

Kontakt