JA, JAHWEH, mówię: Jakie jest MOJE Imię?

* * *

Tak mówi Wszechmogący JAHWEH:

JA, JAHWEH, mam czasami ochotę zwymiotować. Jak wielu nienawidzi MOJEGO Imienia? Ci, którzy nawołują do mnie w swoich letnich modlitwach przed pójściem spać, upierający się, by nazywać MNIE "PANIE", odmawiający nazywania MNIE MOIM Świętym Hebrajskim Imieniem. Mówię teraz do tych, którzy znają prawdę o MOIM Świętym Imieniu, a także o Imieniu MOJEGO Syna, JAHUSZUA ha MASZIJACH. JAK ŚMIECIE zwracać się do MNIE chociażby 'PANIE', gdy przez resztę dnia zapominacie o MNIE? JAK ŚMIECIE drwić ze MNIE, kiedy nie robicie NICZEGO, co wam mówię? JA, JAHWEH, powiadam teraz tym, którzy zapierają się MOJEGO Imienia i odmawiają używania go: Jak, oh, jak możecie? Jeśli jesteście wypełnieni MOIM Drogocennym Duchem, jak twierdzą wasze usta, jak możecie odrzucać samo MOJE Imię?! Imię BOGA, któremu jak twierdzicie, oddajecie cześć, Imię BOGA, którego Duch mieszka w was, jak to sami oświadczacie.

JA, JAHWEH, mówię, jeśli nigdy nie zastanawialiście się, jakie jest MOJE Imię, jeśli nigdy nie dbaliście, aby się tego dowiedzieć, jeśli nigdy nie czuliście ubolewania w duchu z powodu braku znajomości MOJEGO Imienia, pytam was zatem: czy MÓJ Duch naprawdę jest w was? Zastanówcie się nad tym. Jeżeli Słowa, którymi teraz przemawiam, nie wzbudziły w was poczucia winy, to JA, JAHWEH, Pan BÓG, mówię: POKUTUJCIE i nawracajcie się, gdyż nie ma w was MOJEGO Ducha! Lepiej poszukujcie MNIE teraz, kiedy wciąż jeszcze mogę być znaleziony, gdyż nigdy tak naprawdę MNIE nie szukaliście. Ustami wyznajecie, że wierzycie w BOGA, wierzycie w Jezusa Chrystusa, a wasze dusze są zbawione. Czy są aby na pewno? Myślicie, że JA JESTEM pod wrażeniem tego, że pragniecie MOJEGO Zbawienia i Daru Kalwarii, a tak naprawdę, w głębi serca, nie chcecie mieć ze MNĄ nic wspólnego? To jest coś co sprawia, że chcę MI się wymiotować! Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także demony wierzą i drżą. (Jakuba 2:19)

Raz za razem próbowałem się do was przybliżyć, lecz im bliżej podchodziłem, tym bardziej wy czuliście się atakowani i nienawidziliście MNIE. JA, JAHWEH, mam ochotę zwymiotować, kiedy wznosicie do MNIE swoje ręce w niedziele, nie wznosząc żadnego z MOICH Przykazań ani Przepisów. Jesteście Faryzeuszami w MOICH oczach! Wypełnionymi duchem religii, przepełnionymi nienawiścią do każdego, kto jest prawdziwie napełniony MOJĄ RUACH ha KODESH. JA, JAHWEH, ostrzegam was ponownie, tak jak robił to JAHUSZUA w dawnym czasie, że jeśli wasza prawość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i Faryzeuszy, w żadnym wypadku nie wejdziecie do Królestwa Niebios (Mateusza 5:20). Faryzeusze wiedzeli, że JAHUSZUA był MESJASZEM, ale nie chcieli mieć z NIM niczego wspólnego. Co czyni was lepszymi od Faryzeuszy, jeśli wiecie i wierzycie, że Jezus jest MESJASZEM, a nie chcecie mieć z NIM nic do czynienia? Oh, powiem wam, kogo wy przyjmiecie.

Czyniciela bezprawia, podrabiającego imię JEZUS, które tak bardzo kochacie, bo to fałszywy mesjasz jest tym, który nie będzie was atakować, ani żądać od was Świętości. Zamiast tego żądać będzie dopełnienia obrzydliwości i wszystkiego czym JA, JAHWEH, pogardzam. On nazwie to miłością i akceptacją. Wy jesteście od waszego ojca diabła, i żądze waszego ojca będziecie spełniać. NIGDY naprawdę nie oddaliście mi waszego życia i waszej woli. Wasze serca skrywają mroczne sekrety, a wasza wiara jest tak mała, iż nie wierzycie nawet, że JA, JAHWEH, widzę wasze serca. Nie ma NIC ukrytego, co nie miałoby zostać objawione. Nie ma NIC uczynionego w ciemnościach, na co nie miałbym rzucić MOJEGO Światła. Tych, którzy gardzą MOIM Imieniem oraz wszystkim, czego naprawdę wymagam, pociągnę do odpowiedzialności. W szczególności tych, którzy myślą, że mogą MNIE ogłupić, ogłaszając ustami rzekomą miłość do MNIE, a nie miłując MNIE tak naprawdę wcale. STRZEŻCIE SIĘ, gdyż przekraczacie największe Przykazanie: Będziesz miłował JAHWEH (PANA) Boga swego, z całego serca swego, z całej duszy swojej, ze wszystkich sił swoich.

Czytacie MOJE Słowo, niektórzy z was znają Pismo Święte wręcz doskonale, ale prawdą jest, że nie macie żadnego pojęcia o jego znaczeniu. szatan zaślepił wasze serca i umysły, wasze uszy nie słyszą, bo on wypełnił je woskiem. Macie problem, gdyż nie ma w was MOJEGO Namaszczenia, które pozwoliłoby wam zrozumieć Pismo Święte. Macie literę, ale nie macie Ducha, macie więc jedynie śmierć, bo litera prawa zabija, a Duch daje życie. Wasza relacja ze MNĄ jest martwa. Wasza wiara we MNIE jest martwa, gdyż wiara nie poparta czynami jest martwa. Wasze czyny są dowodem wobec wszystkich, czy naprawdę wierzycie we MNIE i miłujecie MNIE. Jesteście niczym sól bez smaku, lampa bez oleju, drzewo nie wydające owocu, nadające się jedynie na przekleństwo. Poganie drwią z was, patrząc na waszą hipokryzję, a przez to jedynie odwracacie ich ode MNIE, zamiast przyprowadzać ich do MOICH stóp.

Oni myślą, że wy reprezentujecie MNIE, kiedy tak naprawdę reprezentujecie jedynie siebie, a MNIE używacie po to, by wyglądać na bardziej świętych, niż jesteście w rzeczywistości. Używacie MNIE dla swoich własnych, nikczemnych celów. Macie wiarę tak małą, że dajecie MI jedynie 50%, a drugie 50% zostawiacie dla świata. Gdyby bowiem miało okazać się, że JA w ogóle nawet nie istnieję, a Niebo i Piekło to zwyczajne bajki, wciąż będziecie mieć swoje grzechy, pragnienia i żądze na tym świecie. Jeśli jednak miałoby się okazać, że JA istnieję, a JAHUSZUA MESJASZ jest prawdziwy, chcecie ogłupić MNIE i pochwycić zbawienie, w tym samym czasie podchodząc do krawędzi Piekła najbliżej, jak to tylko możliwe! JA, JAHWEH, znam wasze prawdziwe zamiary! JAHUSZUA wypluje was ze SWOICH ust, za waszą letnią relację ze MNĄ!

JAHUSZUA przyszedł i przyjdzie ponownie w MOIM Imieniu, JEGO Imię zawiera MOJE Imię i jest przypomnieniem zarówno dla przyjaciół jak i wrogów, że JAH ZBAWIA. Co zrobisz pewnego dnia, kiedy zapytam cię: "Jesteś MOIM Dzieckiem? Jakie jest zatem MOJE Imię, jeśli JA JESTEM twoim Ojcem?" Co MI wtedy odpowiecie? Jakie bowiem dziecko nie zna imienia swojego ojca? Jakie dziecko pogardza imieniem swojego ojca? JA, JAHWEH, ostrzegam was teraz, nie dam się nabrać na waszego ducha show-meństwa, za to ujawnię was jako tych, którymi jesteście i ukażę wasze prawdziwe intencje. Jeśli bardzo szybko nie nawrócicie się, JA powiem wam: "Odstąpcie ode MNIE czyniciele bezprawia, nigdy was nie znałem." Nawróćcie się i okażcie skruchę już dziś, przyjdźcie do MNIE w Imieniu JAHUSZUA, omówmy to. Oddajcie MI także 100% swojego życia.

Myślcie o MNIE na każdej drodze, a JA pokieruję wasze ścieżki. (Przysłów 3:6) JA nie pragnę bowiem was stracić, nie pragnę karać was ani sądzić. Jeśli jednak będziecie upierać się na kroczeniu drogą buntu, inspirowaną przez pożądliwości waszego ciała, nie pozostawicicie mi wyboru. JA JESTEM ROZGNIEWANY, ale pozwólcie MOJEMU Synowi JAHUSZUA ukoić MÓJ Gniew, kiedy nawołujecie o przebaczenie w JEGO Imieniu. JA chcę miłować was i chować. Czy przyjmiecie MOJE Błogosławieństwa i odwrócicie się od swoich nikczemnych dróg? Czy też przyjmiecie MOJE klątwy z 28. rozdziału Księgi Powtórzonego Prawa, zarezerwowane dla nieposłusznych? To jest wybór, który podejmiecie dzisiaj. JA pozostawiam was z pytaniem: Jakie jest MOJE Imię?

Dałem MOJEMU SYNOWI JAHUSZUA IMIĘ PONAD WSZYSTKIMI IMIONAMI, a wy próbujecie MI wpierać, że nie jest ważne, jak GO nazywacie? Że wasz MESJASZ nie jest przywiązany do ŻADNEGO IMIENIA? Oh, zbłądzone pokolenie, jak łatwo jest złemu przygotować was na swoje przyjście! Zbliża się czas, w którym zapłacicie swoimi duszami za tą głupotę i ludzkie wymysły na temat tego, co jest ważne dla MNIE, a co nie. Czyż MOJE drogi nie są wyższe niż wasze drogi, a MOJE myśli, od myśli waszych? (Izajasza 55:9) Pociągnę was do odpowiedzialności za to, co wiecie. Jest tylko JEDEN BÓG i JEDEN MESJASZ. JA, JAHWEH i MÓJ SYN JAHUSZUA, jesteśmy JEDNO. Mamy Imiona Hebrajskie i JA, JAHWEH, nakazuję wam TERAZ honorować nasze Święte, Hebrajskie IMIONA. Pociągnę was do odpowiedzialności za to, co wiecie, że jest prawdą.* * *

Słowo do proroków baala,
wrogów Misji Amightywind

* * *

JA, JAHWEH, Jedyny PAN i Jedyny Żywy BÓG, wypowiadam Słowo do MOICH wrogów. JA, JAHWEH, śmieję się z was, JA, JAHWEH, drwię z was, kiedy próbujecie przywołać dziwny ogień z niebios, tak jak robili to prorokowie baala w czasach Dawnego Eliasza. JA, JAHWEH, szydzę z was, gdy tak czekacie cierpliwie, nawołując do swoich bogów o dziwny ogień z nieba, aby spadł i pochłonął MOJĄ Córkę, MOJEGO Umiłowanego, Nowego Eliasza. Śmieję się z was teraz, kiedy oczekujecie na próżno, składając ofiary i czyniąc rytuały, czcząc obcych bogów, a nic nie spada z nieba, ani żaden z waszych bałwanów nie odpowiada na wasze wołania. JA, JAHWEH, brzydzę się wami, o prorokowie baala. Wy głupi, MOI wrogowie, przemawiam do was teraz w MOIM Gwałtownym Gniewie. ZAGŁADA, ZAGŁADA, ZAGŁADA jest tym, co na was przyjdzie, MOJA ZEMSTA jest jedynym OGNIEM, który zstąpi z Nieba, gdyż JA JESTEM Jedynym Żywym BOGIEM, który może odpowiedzieć na wołanie MOICH Dzieci i zrobi to.

SĄD nadchodzi z Nieba, MÓJ SĄD, MÓJ PŁONĄCY GNIEW, MOJA GWAŁTOWNA FURIA, która pochłonie MOICH wrogów. Strzeżcie się fałszywi prorokowie baala, gdyż tak jak zezwoliłem MOJEMU Dawnemu Eliaszowi sprowadzić rzeź na MOICH wrogów, tak samo daję MOJEMU Nowemu Eliaszowi pozwolenie sprowadzić rzeź na was. Tym razem, to modlitwy Sprawiedliwych w Imieniu JAHUSZUA ha MASZIJACH rozgromią MOICH wrogów, kiedy będą odsyłać na nich ich własne klątwy, siedem razy gorsze. Fizyczna broń nie będzie potrzebna, bo to MOJA własna pięść spadnie z Nieba, aby zmiażdzyć wrogów. Będzie to MÓJ Ogień, MÓJ Gniew, MOJA Furia.

JA JESTEM BOGIEM Miłosiernym, daję dzisiaj ostrzeżenie MOIM wrogom: NAWRÓĆCIE SIĘ i POKUTUJCIE, zanim JA, JAHWEH, rzucę wasze zwłoki na zwłoki waszych bożków. Bądźcie mądrzy i UKORZCIE SIĘ przede MNĄ, a będę miał nad wami litość, bo zobaczyliście, że wasze ofiary składane były na próżno, a wasi dziwni, obcy bogowie nie odpowiedzieli wam. MÓJ Nowy Eliasz wciąż żyje i nie umrze, dopóki JA, JAHWEH, do tego nie dopuszczę. Co wy sobie myślicie, głupi prokowie? Że Dobry Pasterz nie obroni SWOICH Owiec, że oddam MOJE Drogocenne Owieczki w ręce złych postrzygaczy? Nie marnujcie swojego czasu, gdyż żadna krzywda ani duch śmierci nie spadnie na MOJEGO Nowego Eliasza, bo te obrzydliwości, które czynicie przed MOIMI oczami, już wcześniej były dokonywane na próżno. Każdego dnia stajecie się coraz bardziej znużeni widząc, że żaden dziwny, okultystyczny ogień nie spada na MOJĄ Córkę. Kiedy w końcu zrozumiecie, wy głupi, że nie możecie niczym zaskoczyć Wszechmogącego BOGA, ani złapać MNIE z opuszczoną gardą? NAWRÓĆCIĘ SIĘ W POKUCIE natychmiast, bo MÓJ Gniew spadnie z Niebios już bardzo niedługo.

Macie nawet czelność kpić z MOJEJ Łaski, kiedy nie zdajecie sobie sprawy czym w ogóle są Łaska i Miłość. Nienawidzicie Łaski, nienawidzicie Miłości, gdyż JA JESTEM jednym i drugim, a wy nienawidzicie MNIE. Jednakże wasze pragnienia zostaną spełnione, kiedy otrzymacie wieczne potępienie, zamiast wiecznego zbawienia. JA, wasz Stwórca, ubolewam nad waszą nienawiścią do MNIE i MOJEGO Umiłowanego Syna, gdyż MY stworzyliśmy was na drodze miłości. Wy jednak czcicie upadłego anioła, który nie ma żadnych faworytów, nienawidząc wszystkich jednakowo. Oh, jak bardzo zwiedzeni zostaliście, kiedy daliście mu się przekonać, że JA was nienawidzę, a on was miłuje. Że JA, JAHWEH, chcę uczynić z was niewolników, a on pragnie was wyzwolić. Wszystko, co potrafi beelzebub, to jedynie podrabiać, kiedy przekonuje was, że to on jest waszym mesjaszem, który wyzwolił was z MOICH rąk. szatan jest ojcem wszystkich kłamstw, gdyż to on jest tym, który wciągnął was w niewolę śmierci, grzechu, Sądu, Piekła i Jeziora Ognia. JAHUSZUA jest waszym Jedynym MESJASZEM, Odkupicielem, Wybawcą waszych dusz, JAHUSZUA jest Tym, który was kocha, udowodnił wam to na Kalwarii. A co takiego lucyfer kiedykolwiek udowodnił? To on jest autorem waszej śmierci. Jeśli jednak wielbicie śmierć i miłujecie ciemność bardziej od Światłości, JA, JAHWEH, dopełnię pragnienia niektórych z was, gdy wrzucę zarówno ciało jak i duszę do Piekła, wiecznej ciemności i śmierci już DZIŚ.

JA, JAHWEH, mówię to raz jeszcze do MOICH wrogów: JA, JAHWEH, już niedługo postąpie z wami dla przykładu. Sprawdźcie bicie swoich serc prorokowie baala, gdyż jedynie JA, JAHWEH, Stwórca i Właściciel rozporządzający waszymi sercami, wiem, którzy z MOICH wrogów staną się dziś tym przykładem. Zbierzecie to, coście posiali. Ostrzegam teraz was, którzy odmawiacie przyjęcia Przymierza MOJEGO Syna, STRZEŻCIE SIĘ, gdyż ugrzęźliście w Starym Przymierzu Mojżesza. JA, JAHWEH, oświadczam wam teraz: oko za oko, ząb za ząb, ręka za rękę, noga za nogę, oparzenie za oparzenie, rana za ranę, siniec za siniec. To, co wypowiadacie waszymi ustami, zostanie zwrócone na wasze głowy siedmiokrotnie. Tylko kpijcie, ważcie się ze MNIE szydzić! A wtedy zobaczycie. Mieliście swoje szanse, mieliście swój czas, aby nawoływać o dziwny ogień do baala.

A teraz JA, JAHWEH, śmieję się z was, bo gdy MOJE Dzieci zawołają tylko raz w MOJE Imię, ześlę Ogień z Nieba, który pochłonie was, MOI wrogowie. Jedynie JA wiem, czy przyjmiecie dziś miłosierdzie, czy zostaniecie wrzuceni do Piekła jako przykład na to, co Wszechmogący BÓG robi z tymi, którzy próbują zarżnąć JEGO Drogocenne Owieczki. Czy zamierzasz podjąć to ryzyko? Przemyślcie to, MOI wrogowie, prokowie baala, dzieci gniewu i zniszczenia. STRZEŻCIE SIĘ, gdyż JA DAŁEM MOIM DZIECIOM WŁADZĘ I NAMASZCZENIE DO PRZYWOŁANIA MOJEGO OGNIA Z NIEBA, KTÓRY POCHŁONIE ICH WROGÓW (2. KRÓLEWSKA 1:10-14). Tak jak Dawny Eliasz drwił z proroków baala, zawołał na MOJE Imię i wytępił ich, tak i MÓJ Nowy Eliasz szydzi z was teraz i woła w MOIM Imieniu o MÓJ trawiący Ogień, który pożre jej wrogów. STRZEŻCIE SIĘ MOI WROGOWIE, STRZEŻCIE SIĘ! Czy staniecie się dzisiaj MOIM przykładem? Tylko JA to wiem!ALPHA & OMEGA AMIGHTYWIND
MISJA OSTATNIEJ SZANSY NIEPOWSTRZYMANEGO
OGNIA RUACH ha KODESH


allmightywind.com  |   www.almightywind.com
www.amightywind-proroctwa.com

Strzeżemy Szabbatu, ale
Nie jesteśmy Adwentystami Dnia Siódmego!

WYZNANIE WIARY MISJI AMIGHTYWIND

Kontakt