"Tak też będzie i przy końcu świata: zjawią się aniołowie, oddzielą złych od sprawiedliwych i wrzucą do rozpalonego pieca. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.”
Mateusza 13:49-50


"OBYWATEL PIEKŁA!!!"

BIBLIJNE JEZIORO OGNIA
(Kto trafi do tego miejsca?)


Świadectwo buddyjskiego mnicha
| "Rezerwujcie miejsce: Niebo... czy Piekło?"

Ostrzeżenie: "Droga do piekła jest szeroka i wielu nią idzie!"


Naukowcy Nagrywają Krzyki Dochodzące z Piekła!     PIEKŁO NIE MA WZGLĘDU NA OSOBĘ!

Bogaci idą do Piekła, biedni idą do Piekła, starzy, młodzi, Żydzi, poganie: wszyscy idą do Piekła! Nawet tacy, którzy nigdy nikogo nie skrzywdzili, którzy udzielali pomocy innym, byli uprzejmi i łożyli pieniądze na cele charytatywne; tacy, którzy w oczach świata są zbyt dobrzy żeby iść do Piekła z Hitlerem, satanistami czy mordercami itd. Jednakże Biblia mówi, że: 'wszyscy zgrzeszyli i brak im Chwały Bożej'! Wszyscy potrzebujemy doskonałego Zbawiciela, a jest Nim JAHUSZUA!

Jest tylko jedna droga do Nieba, i jest nią JAHUSZUA/Jezus Chrystus! Nie ma znaczenia jak wielki jesteś w oczach tego świata, w Piekle jesteś NIKIM! Szatan nie ma żadnych faworytów, zależy mu tylko na jednej rzeczy: aby zaciągnąć jak najwięcej dusz do Piekła razem z nim, by tam cierpieć na wieczność! Prosimy, nię bądź jedną z nich! Prosimy, ostrzeż innych! Matki, ojcowie, żony, mężowie, dzieci, w Piekle są wszyscy, wszystkie rasy i narodowości! Ostrzeż ich, zanim będzie za późno! Na Piekło nie ma lekarstwa, umierasz w chorobie i cierpieniu! Jeśli po przeczytaniu tego wybierasz pójście do Piekła, nie możemy cię powstrzymać, to twój wybór. W każdym razie, zostałeś ostrzeżony!


Doświadczenie Dr Maurice'a Rawlingsa; fragment książki pt.”Za drzwiami śmierci” jego autorstwa.

Dr Rawlings, chirurg specjalista od schorzeń sercowo – naczyniowych, reanimował już wielu pacjentów w stanie klinicznej śmierci. Jako zadeklarowany ateista poczytywał 'wszystkie religie za wymysły', a śmierć traktował jako 'zwyczajne, bezbolesne wygaśnięcie'. Jednak w roku 1977 stało się coś, co przyniosło dramatyczny zwrot w życiu dr Rawlingsa! Reanimował on mężczyznę, przerażonego i wszeszczącego – zstępującego w sam ogień Piekła.


"Za każdym razem, kiedy odzyskiwał oddech i bicie serca, krzyczał: „Jestem w Piekle!”. Był przerażony i błagał mnie o pomoc. Ja sam byłem w wielkim strachu... A potem, dostrzegłem alarmujący wyraz jego twarzy. Jego wygląd był przerażający, gorszy niż ten, który widuje się u umierających ludzi. Jego twarz przybrała straszną, groteskową mimikę, wyrażającą przeżywany horror! Miał rozszerzone źrenice, trząsł się i zalewał potem. Wyglądał tak, jakby nadchodził już jego koniec.

Wtedy jednak wydarzyła się kolejna dziwna rzecz. Przemówił: „Czy nie rozumiesz? Jestem w Piekle... Nie pozwól mi wrócić do Piekła!” Człowiek ten brzmiał śmiertelnie poważnie, dotarło do mnie, że naprawdę jest w tarapatch. Obserwowałem panikę, której nie widziałem nigdy wcześniej.”

(Maurice Rawlings, Beyond Death's Door, (Thomas Nelson Inc., 1979) str. 3).

Dr Rawlings stwierdził, że nikt, kto miałby okazję usłyszeć jego krzyki i ujrzeć przerażenie na twarzy, nie miałby żadnych wątpliwości, że on faktycznie znajduje się w miejscu, które nazywają Piekłem.Terror, którego nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić! Piekło jest tak okropne, że Bóg Ojciec, posyłając Swojego własnego Syna, zapłacił najwyższą cenę, żeby nas stamtąd wybawić. JAHUSZUA kocha nas tak bardzo, że wyraził wolę cierpienia męki ukrzyżowania, aby zapewnić nam drogę wyjścia. Piekło istnieje naprawdę! Nie zostało stworzone dla ludzi, ale dla upadłych aniołów – demonów na czele z szatanem, jak i antychrysta i fałszywego proroka.* * * * * *

Ostrzeżenie dla wrogów!

"Kiedy naostrzę mój miecz błyszczący i moja ręka wykona już wyrok, pomszczę się na moich wrogach i odpłacę tym, którzy Mnie nienawidzą. "
Powtórzonego Prawa 32:41
"Od Zachodu ujrzą imię Pana i od Wschodu słońca - chwałę Jego, bo przyjdzie On jak gwałtowny potok, pędzony tchnieniem Pańskim. "
Izajasza 59:19
"Jeżeli ktoś nie kocha YAHUSHUA ha MASHIACH, niech będzie ANATHEMA. MARANATHA!”
1 Koryntian 16:22


Anathema znaczy zostać wyklętym, wydanym na zagładę! Maranatha znaczy nasz Pan przybywa! Oznajmienie nadchodzącego Sądu Ostatecznego!


Każdy z nas zna kogoś, kto zmarł i jest teraz w Piekle, lub za życia sukcesywnie toruje sobie do niego drogę. Nie bądźcie zapatrzeni w samych siebie, w swoje własne zbawienie. Dla dobra niezbawionych dusz, Chrześcijan, skorzystajcie z objawienia Piekła danego apostoł Sherrie Elisabeth, aby ostrzec, że Piekło jest prawdziwe. Wszyscy pracujmy na własne zbawienie z bojaźnią i drżeniem.ALPHA & OMEGA AMIGHTYWIND
MISJA OSTATNIEJ SZANSY NIEPOWSTRZYMANEGO
OGNIA RUACH ha KODESH


allmightywind.com  |   www.almightywind.com
www.amightywind-proroctwa.com

Strzeżemy Szabbatu, ale
Nie jesteśmy Adwentystami Dnia Siódmego!

WYZNANIE WIARY MISJI AMIGHTYWIND

Kontakt