Apostoł i Prorok
Eliszewa Elijahu


OSOBISTE ŚWIADECTWO

„Dlaczego używamy Świętych Hebrajskich Imion JAHWEH, JAHUSZUA i IMMAJAH RUACH ha KODESZ?”Bądźcie pozdrowieni w Imieniu JAHUSZUA!
Dawno temu BÓG dał mi słowo, które brzmiało:

"Jeśli cierpienie nie byłoby wielkie to i misja nie byłaby wielka"

Świadectwo Apostoł i Prorok
Eliszewa ElijahuMoje powołanie do Misji


Moje życie nie było łatwe, ale LORD JAHUSZUA dał mi Słowo, które brzmiało następująco: „Nie wstydź się swojej przeszłości, ale użyj jej dla Chwały JAHUSZUA, aby być JEGO świadkiem i przyprowadzać do NIEGO dusze”. Nigdy nie znałam miłości matczynej, ani ojcowskiej, ani też brata lub siostry, cioci, wujka, kuzyna lub babci czy dziadka.

Byłam sama na tym świecie, ale wiedziałam, że jest BÓG i JAHUSZUA, że to był ktoś, kto zmarł 2000 lat temu na Kalwarii. Nikt nigdy nie powiedział mi, że ON może być moim najlepszym przyjacielem, że DUCH ŚWIĘTY może mieszkać we mnie, a ja nie muszę być doskonała, aby JAHUSZUA mnie kochał. Mówiono o mnie rożne rzeczy, byłam niczym w oczach tego świata, nie miałam rodziny. Matka była osadzona w wiezieniu za zaniedbywanie i znęcanie się nad dzieckiem oraz za próbę zabicia mnie. Byłam wyrzucana z jednego domu zastępczego do drugiego, bojąc się sprzeciwiać rozkazom, próbując być taka jaką chciano, abym była, ale zawsze czując, że nie należałam do żadnego z tych miejsc. I tak szybko, jak tylko nowość w domu zastępczym przemijała, byłam odrzucana, jak piątkowe śmieci, przejmowana przez pracownika urzędu socjalnego. Moja mama zawsze wmawiała mi, że nie byłam warta nikogo miłości ani opieki.

Byłam tym zepsutym owocem, który psuł resztę. Znęcano się nade mną seksualnie, molestowano mnie. Byli mężowie mojej matki gwałcili mnie, podobnie jej kochankowie, kuzyni jak i sama matka. Ona nienawidziła mnie i nigdy, odkąd pamiętam, nie objęła mnie nawet rękami. Nauczyłam się już od bardzo wczesnych lat, aby nikomu nie ufać, nienawidzić życia i samej siebie. Próbowałam wielokrotnie popełniać samobójstwo, już odkąd byłam małym dzieckiem. Wchodziłam pod nadjeżdżające samochody i łykałam lekarstwa już w wieku 8 lat.

Wyczyniono mi wiele krzywdy. Kiedy miałam 10 lat, kochanek mojej matki przedstawił mojego byłego męża, swojego siostrzeńca, bardzo władczego, zimnego, trzymającego na dystans i znacznie starszego ode mnie człowieka. Moja matka chciała się mnie pozbyć, bo byłam ciągłym przypomnieniem, że ona się starzeje, w czasie gdy ja dorastałam.Zostałam od niej zabrana i z powodu młodego wieku dana pod opiekę sądu, a że i oni nie wiedzieli co ze mną uczynić, wyszłam za mąż w bardzo młodym wieku.

Mój były małżonek stał się moim ojcem i z uwagi na różnicę wieku, totalnie mnie we wszystkim dominował. Byłam jego własnością, nie znającą miłości, a jedynie nadużycia, prześladowanie i wykorzystywanie w najgorszej formie, zarówno psychiczne jak i fizyczne oraz seksualne.Nie chce wdawać się w szczegóły, ale już w pierwszym tygodniu, po tym jak pobraliśmy się, próbowałam się zabić, ponieważ on popełnił cudzołóstwo. Potem przez 6 lat miałam szereg poronień, prób samobójczych, depresji i załamań, aż w końcu znalazłam JAHUSZUA, tzn. JAHUSZUA znalazł mnie.

Moja ostatnia próba samobójcza odbyła się poprzez połknięcie zawartości całej butelki leku 'Seconal' (100 miligramów) po tym, jak mój mąż po raz kolejny mnie zdradził oraz odszedł mówiąc, że już nie wróci. Byłam wtedy najbliżej śmierci w całym swoim życiu. Doświadczyłam nawet wyjścia duszy z ciała, a kiedy leżałam umierając, modliłam się słowami: „JEZU, powiedz mi tylko, dlaczego nie kochałeś mnie, zanim wtrąciłeś mnie do Piekła? Proszę, poślij tylko kogoś, kto będzie trzymał moją rękę w czasie, gdy będę umierać.” Nigdy nie zapomnę tej modlitwy, leżałam tam od południa do północy, trzy dni przed swoimi urodzinami, tracąc nieustannie przytomność, budząc się jedynie po to, aby wymiotować. Tego jak zostałam znaleziona nie wie nikt do dnia dzisiejszego. To był cud, policja wyłamała drzwi, a JAHUSZUA był tam cały czas odpowiadając na moje prośby oraz trzymając moją dłoń, chociaż ja nie wiedziałam o tym. Zostałam przetransportowana na intensywną terapię i ciągłą obserwacje przez 72 godziny. Nie było tam nikogo z wyjątkiem pielęgniarek, nikt mnie nie odwiedził. Były mąż był na mnie zły i odmówił odwiedzin mówiąc, że musiał pracować, aby zapłacić rachunek za szpital. Nie zostawiłam listu pożegnalnego, więc mój były mąż zmusił szpital do oddania mnie pod jego opiekę, ciągle byłam nieletnia. Kiedy przyszłam do domu, były to moje urodziny, 4. kwietnia, dzień w którym powinnam być pochowana. To były również Święta Wielkanocne.

Moje serce było złamane, nikt nie dbał o to, że to były moje urodziny. Próbowałam odebrać sobie życie jeszcze w ten dzień, kiedy byłam zwolniona ze szpitala, ale mój mąż zabrał mi pistolet. Lekarz z pogotowia ratunkowego powiedział mi, że jeśli chcę się zabić, to abym następnym razem zrobiła to prawidłowo: weszła pod pędzący pociąg, gdzie nikt nie będzie mógł nawet pozbierać kawałków. Jestem przekonana, że ten lekarz był posłany przez szatana. Rok później przypomniałam sobie słowa tego doktora i właśnie to chciałam uczynić, ponieważ mieszkaliśmy na wsi nieopodal torów kolejowych.

JAHUSZUA miał jednak inne plany. Przyjaciółka mojego byłego męża (kobieta, z którą dorastał, i z którą później cudzołożył, podczas gdy ona udawała, że prowadzi go do LORDA) zadzwoniła do mnie tej nocy, kiedy planowałam samobójstwo i zaprosiła mnie do pierwszego Kościoła Zielonoświątkowego. Poszłam, aby powiedzieć „do widzenia” BOGU, licząc na to, że może tam go znajdę. Zamiast tego jednak kaznodzieja, przekazując Słowo Wiedzy, powiedział o kimś, że ta osoba planuje się zabić, i oznajmił: „JEZUS mówi: Nie rób tego!”, i że ON miłuje tą osobę i chce użyć jej dla SWOJEJ chwały. Zapytał, kim jest ta osoba, aby wystąpiła do przodu i oddała swoje życie JEZUSOWI. Uczyniłam to! Potem zapytał, kto nie miał chrztu w DUCHU ŚWIĘTYM z potwierdzeniem Daru mówienia Językami, aby te osoby podniosły ręce do góry. Podniosłam rękę i powiedziałam: „Nie wiem co to jest, ale jeśli to jest od JEZUSA, to ja chcę to mieć.” Ojej, no i dostałam to! JAHUSZUA pokazał światło w moich oczach i powiedział, że nie wolno mi już nigdy nienawidzić samej siebie, ponieważ JEGO DUCH jest we mnie, i w ten sposób nienawidziłabym również JEGO!

Po raz pierwszy w życiu uznałam siebie za ładną. Już nigdy więcej po tym nie próbowałam popełniać samobójstwa. Miałam cel, którym było miłować ludzi w sposób, jakiego nigdy nie znałam, oraz przekonywać ludzi jak bardzo JAHUSZUA miłuje ich, w jaki sposób mogą oddać swoje życie JAHUSZUA i zostać zbawionymi, uświęconymi i wypełnionymi RUACH ha KODESZ / DUCHEM ŚWIĘTYM.

To było ponad 30 lat temu, a ogień w moich kościach stawał się jedynie gorętszy. Moja gorliwość dla mego LORDA JAHUSZUA nie zna granic. Kocham JAHUSZUA ponad wszystko, ON jest moją jedyną Prawdziwą Miłością! Służenie MU po wszystkie dni życia jest moim głównym pragnieniem... pomaganie ludziom w każdy możliwy sposób, w jaki nikt nigdy nie pomógł mi. Służenie pomocą i pocieszanie tego złamanego, prześladowanego ciała JAHUSZUA, tłumaczenie mu, że to jest diabeł, który ich bije i dręczy, a nie JAHUSZUA ha MASZIJACH. BÓG używał mnie wielokrotnie, aby powstrzymywać ludzi od zabicia się, dzieliłam się wtedy z nimi swoim świadectwem. Kończyło się to ich zbawieniem, a więc nawet moje próby samobójcze (z czasów zanim poznałam JAHUSZUA) posłużyły do konkretnego celu.

Zostałam powołana, aby posługiwać Ewangelii JAHUSZUA ha MASZIJACH z mocą Namaszczenia DUCHA ŚWIĘTEGO. Moim celem jest widzieć miliony zbawione, uświęcone i wypełnione objawiającą się Mocą RUACH ha KODESZ. Robię co w mojej mocy, aby trwać w posłuszeństwie wobec JAHUSZUA i stawiam GO na pierwszym miejscu w moim życiu, w każdym aspekcie. Kocham GO i czczę, staram się udzielać MU pierwszeństwa w moim prywatnym życiu oraz pracy misyjnej, czyniąc wszystko co mogę, aby docierać do maltretowanych, bitych, czujących się odrzuconymi i nie kochanymi, do ciała JAHUSZUA; udowadniać im, że JAHUSZUA ha MASZIJACH naprawdę ich miłuje, że umarł i zmartwychwstał dnia trzeciego, i że uczyniłby to samo, chociażby tylko jedna, jedyna osoba miała GO przyjąć! Chcę, aby wiedzieli, że Słowo BOGA nie kłamie, że poucza ich i modli się za nich, a przede wszystkim miłuje ich!

Od zawsze staram się mocno wsłuchiwać w ten słodki Głos DUCHA ŚWIĘTEGO, czuje się zaszczycona, kiedy używa to rozbite naczynie z gliny, aby przyprowadzać zagubionych do JAHUSZUA, aby opatrywać ich rany i udowadniać im, że JAHUSZUA jest żywy i ciągle panuje oraz miłuje nas, a także dba o wszystko, o co dbamy i my.

Pragnę być używana, aby przynosić chwałę, honor i cześć JAHUSZUA ha MASZIJACH oraz widzieć, jak dusze są zbawiane, wyzwalane i uzdrawiane poprzez Imię, Słowo i Krew JAHUSZUA ha MASZIJACH, udowadniając przez to, że BÓG naprawdę może uczynić wszystko, poprzez JAHUSZUA ha MASZIJACH, który mnie umacnia. Kiedy usługuję, spodziewam się cudów i otrzymuje je, ku Chwale JAHUSZUA.

Moje życie zmieniło się nie do poznania podczas tych 30 lat, ale nie powołanie. Być może gdyby moje życie nie było takie, jakie było, to nie miałabym takiego współczucia w czasie posługiwania ludziom, jakie mam teraz. Spotykam naprawdę niewiele historii, przez które sama bym nie przeszła, znam więc uczucie ich bólu. JAHUSZUA ha MASZIJACH jest moim LORDEM i ZBAWICIELEM, chcę uczyć innych tego, czego BÓG nauczył mnie, aby i oni mogli nauczać o tym zdumiewającym, cudownym BOGU, któremu służymy!

BÓG powołał mnie do służby ewangelisty, którym jestem już od lat, czyniąc przez to moje życie czymś wartościowym, używając mnie do przyprowadzania zagubionych dusz do JAHUSZUA. Od wielu lat jestem pastorem, którego LORD używa do swojej posługi. Teraz: międzynarodowy misjonarz, wyświęcony pastor i prorok z oficjalnego urzędu i członek Oblubienicy JAHUSZUA ha MASZIJACH.

Jestem rybakiem ludzi, pouczam Słowa i doradzam, używając Darów RUACH ha KODESZ. Zostałam pobłogosławiona również Darem Proroctwa. Znaki i cuda mają miejsce w tej Misji dla chwały JAHUSZUA, ja sama jestem niczym bez JAHUSZUA. To Namaszczenie JEGO ŚWIĘTEGO DUCHA łamie wszystkie więzi, okowy i brzemiona, pętające JEGO lud.

Niedawno partnerka pomagająca mi w pracy misyjnej i ja zostałyśmy pouczone przez BOGA, że mimo naszego wyświęcenia od JAHUSZUA, mamy również zostać wyświęcone przez człowieka.

Jestem kobietą i nie raz byłam już osądzana za moje blond włosy, makijaż, spodnie... za wygląd zewnętrzny. Niektórzy pastorowie i kaznodzieje powiedzieli nawet, że nie pozwolą mi usługiwać w ich kościołach, dopóki będę miała na sobie makijaż. Jestem wdzięczna, iż LORD ukazał mi, że to nie czystość zewnętrzna kobiety (czy ma ona makijaż czy nie) ma znaczenie, ale czystość jej serca! Moje serce zostało obmyte ponad 30 lat temu i ciągle jest obmywane Oczyszczającą Krwią JAHUSZUA ha MASZIJACH.

Największego nadużycia, prześladowania i braku miłości doświadczyłam zza kazalnic, zazdrości o wielkie Namaszczenie i dary DUCHA ŚWIĘTEGO, chciwego pożądania. Wielu pastorów nie wierzy, że BÓG przemawia przez kobiety, używając ich jako proroków, misjonarzy, a zwłaszcza pastorów, ale ja nie przestaję robić tego, do czego zostałam powołana, a ON nie przestaje używać mnie dla Chwały JAHUSZUA. Jestem posyłana do ludu, a nie do pastorów. Lud zawsze przyjmuje mnie z miłością, a ja staram się nie chować urazy i przebaczać pastorom, którzy potraktowali mnie tak okropnie. Niechaj BÓG będzie ich sędzią i pozwoli im nauczyć się na własnych błędach. Ja nie godzę się osądzać ludzi po zewnętrznym wyglądzie, kolorze skory, gdy czarni pastorowie są mi niechętni, bo jestem biała. Uważam, że to jest poczucie humoru naszego BOGA, że mnie uczynił tym, czego szatan obawia się najbardziej… pastorem wypełnionym DUCHEM ŚWIĘTYM! Poza tym także autorką i wykonawcą pieśni gospel.

szatan ze wszystkich sił próbował mnie zniszczyć, ale to tylko dawało efekt taki sam, jak przy rozgniataniu winogron - wylewanie Nowego Wina w formie namaszczonych pieśni. Czy widzicie? „BÓG z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra, z tymi, którzy są powołani według JEGO zamiaru.” (List do Rzymian 8:28) JAHUSZUA wiedział, że w końcu zwycięży, przeto udowodnił mi, iż we wszystkim odnoszę pełne zwycięstwo poprzez JAHUSZUA ha MASZIJACH, mojego LORDA. (List do Rzymian 8:37)

Wierzę, że wyłącznym celem mojego życia jest bycie tym, kim jestem teraz – namaszczonym sługą, uczniem i dzieckiem KRÓLA królów i LORDA lordów, JAHUSZUA ha MASZIJACH! Czy może być wyższe powołanie, aniżeli to? Nie sądzę.

Rozbite naczynie gliniane, ale i potężny wojownik JAHUSZUA ha MASZIJACH; jestem powołana do głoszenia Ewangelii na cztery strony świata, dla wszystkich ras, narodów i języków. BÓG pokazał mi, że kolor skóry nie ma znaczenia. Kiedy na kogoś patrzę, to dostrzegam jedynie to, czy jest CZERWONY - pokryty przelaną Krwią JAHUSZUA ha MASZIJACH, naszego MESJASZA! Zostałam powołana na pastora wielu kościołów.

Proszę módlcie się za mnie, abym ciągle słyszała Głos naszego LORDA i ZBAWICIELA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, a także wypełniała JEGO doskonałą wolę, czyniąc to, do czego ON mnie stworzył. Zostało mi powiedziane, że nigdy nie porzucę tej Misji, gdyż jest to moja tożsamość. Rozbite gliniane naczynie BOGA JAHWEH, ale potężny wojownik JAHUSZUA ha MASZIJACH – oto kim jestem.

Apostoł Eliszewa Elijahu

revholyfire@hotmail.comDlaczego nazywam siebie Rev. Eliszewa Elijahu (Eliszewa po hebrajsku, a po polsku oznacza Eliasz - to moje prawdziwe nazwisko i imię)?


Pytania i odpowiedzi dla tych, którzy chcą wiedzieć, ale obawiają się zapytać. Zamieszczam je na stronie internetowej. Ktoś kiedyś napisał do mnie, zadając wszystkie te pytania. Osoba ta nie chciała opublikować Proroctw, dopóki nie otrzymałaby na nie odpowiedzi. Człowiek ten był do tego prowadzony przez DUCHA ŚWIĘTEGO. Potem jednak i tak zdjął Proroctwa ze swojej strony. Powiedział, że moją powinnością nie była działalność w Internecie, ale tylko w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Ja jednak robię jedno i drugie tak, jak Dobry LORD nakazał mi. Ów człowiek odpowie przed BOGIEM za jego brak miłości, tak jak i ja odpowiem za to, czy mu to przebaczyłam. Dlatego właśnie, na dowód przebaczenia, usunęłam jego imię z tej informacji.

Chwała JAHUSZUA! Jeszcze w tym samym dniu, przynajmniej trzech ludzi z dużych internetowych misji napisało do mnie informując, że DUCH ŚWIĘTY poleciła im, aby obwieścili te Proroctwa ludziom! Co wróg zamierzył ku złemu, JAHUSZUA odwrócił na dobre! Nawet na te pytania, które mnie krzywdzą, teraz mam powód odpowiadać. JAHUSZUA nie używa niczego ani nikogo na marne! Błogosławione niech będzie Imię JAHWEH!

Jego pierwsze pytanie dotyczyło mojego nazwiska.
1) Czy jest to naprawdę Elijah (Eliasz) z urodzenia lub małżeństwa, czy też jest to imię przybrane?

Odpowiedź: Jest to nazwisko mojego ziemskiego ojca, czyli moje panieńskie.

Drugi zbiór pytań dotyczył pychy.
2) Czy jesteś w swoim życiu pod opresją ducha pychy? Czy to wróg prowadzi cię do tego, abyś pragnęła więcej niż to, do czego LORD cię powołał? Czy przewodzisz tej misji prowadzona przez JEGO DUCHA ŚWIĘTEGO, który dyktuje ci, co robić? Co ludzie powiedzą, czy to jest z LORDA, czy od ciebie?

Odpowiedź: Jeśli przeczytacie moje świadectwo, to zobaczycie, że ja nie mam w sobie pychy. Jestem warta mniej niż nic, jedyną wartością, którą mam, jest DUCH ŚWIĘTY, która używa tego glinianego naczynia dla chwały JAHUSZUA ha MASZIJACH. Wycierpiałam wiele i ciągle jeszcze cierpię, gdyż BÓG JAHWEH powiedział, że jeśli cierpienia nie byłyby wielkie, to i ta Misja nie byłaby wielka! JAHWEH używa tego tak bardzo poranionego i popękanego glinianego naczynia, które ten świat próbował wyrzucić i nazywał śmieciem. Ale JAHUSZUA bierze to naczynie, kiedy jest tak wiele ładniej wyglądających, lepiej wykształconych, wyżej wykwalifikowanych, i mimo to używa właśnie tego naczynia, aby wylać JEGO Namaszczenie na ludzi, nie roniąc nawet kropli! Wyłącznie na chwałę JAHUSZUA! Namaszczenie wychodzi z dzbana i nigdy nie wycieka przez pęknięcia, ale zawsze leje się z dzióbka dzbana, gdyż Ten, który wlewa we mnie to Namaszczenie, jest zdolny do zachowania go w naczyniu, ale i nalewania z niego według woli, ponieważ jest ON BOGIEM WSZECHMOGĄCYM, a w mojej słabości objawia się JEGO Moc. Ludzie, uświadomcie sobie, że te dary, które się objawiają, nie są ode mnie, ale od DUCHA ŚWIĘTEGO. Używając mnie JAH udowadnia, że może użyć kogokolwiek, kto odda się na usługi dla chwały JAHUSZUA. JAHUSZUA używa właśnie mnie i przemawia przeze mnie, ponieważ tak zadecydował, nie ma żadnego innego powodu! Jestem JEGO dzieckiem, zbawionym przez JEGO Krew, podobnie jak każde inne. Cena do zapłacenia za Namaszczenie jest wysoka. Im większe Namaszczenie, tym większa i cena. Sługa nie jest większy od swojego Mistrza, od JAHUSZUA ha MASZIJACH. Świadectwo to jest skromne w porównaniu z tym, co nie zostało tutaj powiedziane. Pewnego dnia będzie zapisane dla chwały JAHUSZUA i po to, by inni widzieli, że ja sama przeżyłam dramaty wielu ludzi, co niewielu pastorów może o sobie powiedzieć. Największemu wrogowi nie życzyłabym życia, jakie miałam, z wyjątkiem Zbawienia i powołania od BOGA JAHWEH do usługiwania rzeszom ludzi. Moje życie nie było szczęśliwe, a niewielu o tym wie. Było Proroctwo mówiące, że najlepsze ma dopiero nadejść! Poznawszy to, co najgorsze, w relacji z moim byłym mężem, miałam poznać to, co najlepsze! Zostało to wypełnione, kiedy szczęśliwie wyszłam za mąż za mojego umiłowanego, Apostoła Ezrę. Służę BOGU, który nie może kłamać! JAHWEH nie kłamał! JEGO wyczucie czasu jest doskonałe, HALLELUJAH!

Również co do pytań:
3) Czy to wróg skłonił cię do zmagania się o więcej, niż LORD nadał ci z powołania? Czy teraz jesteś prowadzona JEGO DUCHEM ŚWIĘTYM, który mówiłby ci, co robić? Czy powiedzą, że to jest od LORDA, czy też od ciebie?

Odpowiedź: Zostało powiedziane poprzez proroctwa i potwierdzone przez DUCHA ŚWIĘTEGO, że jestem powołana czynić to, co zaczęłam. Jestem wdzięczna, że nieczęsto oskarża się mnie o prorokowanie z ciała. Wiem, że nie mogłabym wypowiadać tych słów od siebie, one mają Namaszczenie DUCHA ŚWIĘTEGO i ludzie rozpoznają to. Ja to rozpoznaje i korzę się przed BOGIEM, że jestem w ten sposób używana. Wiele lat temu prorokowałam, że te Przekazy Prorocze zostaną przełożone na wiele różnych języków. I stało się to!Zostały przetłumaczone na szesnaście różnych języków. HALLELUJAH! Dlaczego wybrał ON do tego mnie, ponownie, nie mam pojęcia. Strona internetowa tego Kościoła Bez Ścian będzie dostępne we wszystkich językach, jeśli JAHUSZUA opóźni swoje przyjście. Moje zaszczytne powołanie zostało potwierdzone przez inne osoby obdarzone darami DUCHA ŚWIĘTEGO – powołanie Apostoła i Proroka. Tak, wiem, ludzie nazywają mnie prorokinią, ale DUCH ŚWIĘTY nie zważa na płeć, lecz tylko na gotowość, aby być użytym dla chwały JAHUSZUA ha MASZIJACH! Z pokorą odbieram to, że zostałam wybrana, aby spełniać zadanie wypowiadania WSZECHMOGĄCEGO BOGA JAHWEH. Bardzo dużo jest świadectw ludzi, którzy słyszą Głos LORDA w tych Proroctwach. Oni wiedzą, że nie są to moje Słowa. Pozostawiam swoje motywy dla LORDA JAHUSZUA, ON sam oczyści mnie z zarzutów, gdyż wie, że moim jedynym celem jest, aby służyć MU i wielbić GO oraz prowadzić innych do Jedynego BOGA Zbawienia – JAHUSZUA ha MASZIJACH z Kalwarii! Głównym celem mojego życia jest to, by usłyszeć: „Dobra robota, MÓJ dobry i wierny sługo. Wejdź teraz do odpocznienia swojego MISTRZA!” Chwała JAHUSZUA! Mam zadanie do wykonania i nie będę mogła pójść do domu, dopóki nie wypełnię wszystkiego, co TATUŚ BÓG przeznaczył mi do wykonania, dla wyłącznej Chwały JAHUSZUA ha MASZIJACH!

Dalsze pytania:
4) Czy naprawdę jesteś „Reverend”, czy też jest to tytuł, który sama sobie nadałaś? Czy ten tytuł – „Reverend”, jest odpowiedni dla dziecka KRÓLA? Muszę znać odpowiedź na to z waszym uzasadnieniem użycia tego właśnie słowa i dlaczego ono odnosi się do ciebie? „Reverend” oznacza „Ceniony”, „Szanowny”, „Czczony”, „Wielebny”; czy to jest to, kim ty próbujesz być? Czy tytuł ten nie odgrodzi ciebie od innych dzieci BOŻYCH, od jedności z nimi?"

Odpowiedź: Tak, jestem wyświęconym, międzynarodowym pastorem, uprawnionym do głoszenia Ewangelii po całym świecie. Oczywiście pomijając kraje totalitarne, chyba że JAHUSZUA zadecyduje inaczej. Mówię to wszystko biorąc BOGA za świadka, BOGA któremu służę i którego wielbię, JAHUSZUA ha MASZIJACH z Kalwarii i Nazaretu. Otrzymałam licencję niezrzeszonego w żadnym wyznaniu, gdyż denominacje dzielą jedynie ludzi. Przeczytajcie moje świadectwo, a znajdziecie odpowiedź. Nie przyjęłam nawet statusu bezpodatkowego, ponieważ BÓG JAHWEH mi nie pozwolił. Rząd wyrazi zgodę, ale BÓG, któremu służę, nie! To na JAHWEH Jir’eh polegam, aby był moim Jedynym LORDEM, zaspokajającym moje potrzeby, jedynie ON nim jest. Funkcjonuję dzięki datkom miłosierdzia, które są bardzo nieliczne. Ktokolwiek daje tej Misji, otrzymuje nagrodę od samego WSZECHMOGĄCEGO BOGA JAHWEH, a nie od rządu. LORD zaprawdę powiedział, że jeśli przyjmę status bezpodatkowy, to będzie on dla mnie jedynym wsparciem finansowym. Nie przyjmując go jestem wierna temu, co DUCH ŚWIĘTY powiedziała przeze mnie w Proroctwach. To nie moim sposobem postępowania i rozwiązywania spraw mam się kierować, ale tylko wolą JAHUSZUA ha MASZIJACH. Kiedy status bezpodatkowy zostaje odebrany, ja nie będę musiała panikować i martwić się o to, jak teraz kierować Misją. I bez tego całkiem dobrze sobie radzę, polegając na moim TATUSIU BOGU, aby zaspokajał wszystkie moje potrzeby, według JEGO bogactw w Niebie.

Każde dane mi Proroctwo zadziwia mnie nawet bardziej niż was wszystkich. Zostało mi powiedziane, a następnie potwierdzone, że moim zadaniem jest zebranie wojsk na Murze Obronnym, tj. 500 000 Wojowników Gedeona dla JAHUSZUA ha MASZIJACH! To są wojownicy z całego świata. Miałam dwa sny, jeden po drugim, (21-go stycznia, 1997 roku) a następnie jeszcze jeden. Wiele potwierdzeń. Oni będą zebrani poprzez internetową stronę tego Kościoła Bez Ścian, z rozmaitych stron świata. Moje życie musi być Święte, akceptowalne w oczach BOGA, któremu służę. Żaden wstyd ani hańba nie mogą być znalezione w tej Misji, gdyż jestem rozliczana za te zaszczytne powołanie, które otrzymałam. Nie prosiłam o nie i pytam BOGA:

- Dlaczego ja?

Wtedy przypomina mi, że ON sam jest GARNCARZEM, a ja jestem tylko gliną . Formuje mnie ON tak, jak zechce, a ja nie mam nic na ten temat do powiedzenia.

Dobrze, przeczytajcie proszę poniżej, dlaczego nazywam siebie „Reverend”. Odpowiedzi te przyszły do mnie podczas modlitwy, czy powinnam kontynuować pisanie „Rev.” przed swoim nazwiskiem. Zastanawiam się swoją drogą, czy w ogóle pytalibyście o to, gdybym była mężczyzną, a nie kobietą? Moim panieńskim nazwiskiem jest Elijah. Każdy jednak może mieć takie imię (jak np. hollywoodzki aktor Elijah Wood, czy Elijah Blue – syn piosenkarki Cher) i nadać je swojemu dziecku. A więc to nie imię jest ważne, ale duch kryjący się za nim. Zdecydowałam się używać tego nazwiska wyłącznie dla chwały, honoru i czci JAHUSZUA ha MASZIJACH, aby MU służyć i wielbić GO oraz stawiać na pierwszym miejscu we wszystkim, co czynię. Używam więc tego imienia, danego mi przez mojego ziemskiego ojca, ale powtarzam, liczy się sposób w jaki to robię, czy przynoszę pod tym imieniem chwałę JAHUSZUA, czy też hańbę i wstyd? Wierzę, że poprzez moje życie wielbię i wynoszę Imię ponad wszelkie imię, JAHUSZUA ha MASZIJACH z Kalwarii i Nazaretu.

A teraz, jeśli chodzi o pytanie:
5) Kto uczynił mnie Prorokiem?

Odpowiedź: Czytajcie Biblię, zwłaszcza Dzieje Apostolskie, a zobaczycie, że moje Namaszczenie poochodzi od DUCHA ŚWIĘTEGO! To nie człowiek obdarza Namaszczeniem, ale BÓG OJCIEC JAHWEH! DUCH ŚWIĘTY dał mi namaszczenie na służbę pięciu urzędów misjonarskich i apostolskich. (List do Efezjan 4:11) Jeśli chodzi o nazywanie mnie „Reverend”, to tytuł ten widnieje na moich uprawnieniach pastorskich i ja również odczuwałam dyskomfort, kiedy ludzie nazywali mnie „Reverend”, aż do momentu, gdy JAHUSZUA i ja mieliśmy szczerą rozmowę od serca. Ja i JAHUSZUA wiemy, jakie znaczenie ma to słowo, nie interesuje mnie w jaki sposób odbierają i rozumieją je inni. To jest dla mnie osobiste i bardzo Święte określenie, gdyż przypomina mi ono o moim zaszczytnym powołaniu. To nie ja jestem „Czczona”, „Szanowana” i „Wielbiona”! To LORD JAHUSZUA ha MASZIJACH z Kalwarii i Nazaretu wyłącznie jest Tym, którego ja wielbię, czczę i miłuję, któremu służę i jestem posłuszna, mój WŁADCA, ZBAWICIEL i MISTRZ! Wielbię całe JEGO Święte Słowo i nie chodzę na kompromisy! Wielbię JEGO Zbawienną, Wyzwalającą, Uzdrawiającą, Namaszczoną Krew, która została przelana za mnie na Kalwarii, JEGO Namaszczenie, JEGO Słodkiego ŚWIĘTEGO DUCHA, który jest moim Pocieszycielem i Nauczycielem! Wielbię, miłuję i czczę BOGA OJCA JAHWEH, który dał nam SWEGO Umiłowanego, Jednorodzonego SYNA, abym mogła być zbawiona! Słowo „Reverend” przypomina mi o tym za każdym razem, kiedy piszę je lub widzę. DUCH ŚWIĘTY powiedział mi, że mam używać tego słowa i uzasadnić dlaczego. Mam nadzieję, że po przeczytaniu mojej odpowiedzi już rozumiecie. Wielu pastorów napisało do mnie z podziękowaniami, mam maile żeby to udowodnić. Oni nie mieli problemów z używaniem tytułu „Reverend”, teraz już wiedzą dlaczego. Wielbię i czczę JAHUSZUA ha MASZIJACH z Kalwarii i Nazaretu, który przyszedł w ciele jako Dziecko narodzone z dziewicy o imieniu Miriam (Maria)! ON jest jedynym Orędownikiem i Pośrednikiem przed BOGIEM OJCEM JAHWEH! Jedyną Prawdą, Życiem, i Drogą do Nieba! To oznacza ON dla mnie, ON jest Jedynym, którego czczę, szanuję i uwielbiam. Jeśli inni tego nie rozumieją, to jest ich problem, z moim duchem i motywacją wszystko jest w porządku. Słowo „Reverend” widnieje na moich uprawnieniach misjonarskich, ale dlaczego oni umieścili je tam jako tytuł… ja wiem tylko, że miałam powód, aby zaakceptować tę nazwę – DUCH ŚWIĘTY powiedziała mi, abym to uczyniła, ze względu na wszystkie wyżej wymienione powody. ONA pisze to przeze mnie. Człowiek może odebrać mi uprawnienia misjonarskie, ale mój tytuł „Reverend” pozostanie niezmieniony, gdyż to BÓG, a nie człowiek, powiedział mi, co ma dla mnie oznaczać ten tytuł. Tytuł „Reverend” przed moim imieniem jest niesamowitą, przepełniającą mnie pokorą odpowiedzialnością, aby skłaniać innych do wielbienia tego samego LORDA i ZBAWICIELA, któremu służę, oraz przypomnieniem, komu jestem posłuszna i oddaję cześć! Nie traktuję lekko obowiązków pastora, ani noszenia imienia Rev. Eliszewa Elijahu . DUCH ŚWIĘTY powiedziała, że ja mam „Uwierzytelnienia nadane przez człowieka, ale powołana jestem przez BOGA JAHUSZUA ha MASZIJACH, BOGA OJCA JAHWEH i DUCHA ŚWIĘTEGO”! Za każdym razem, kiedy widzę to słowo „Reverend”, jest to dla mnie przypomnieniem, że jestem uprawniona, powołana i obdarzona zaufaniem przez samego BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO oraz, że nie wolno mi zawieść JAHUSZUA i JEGO ludzi. Przypomnieniem o tym, że mam nakaz i powołanie, aby przyprowadzać zagubione dusze do JAHUSZUA ha MASZIJACH, być JEGO Ustami i głosić Ewangelię. Innymi słowy, aby czynić to, co jest zapisane w 61 rozdziale Księgi Izajasza i odżywiać JEGO owce. Bycie „Reverend” oznacza bycie palcem wskazującym wyłączną drogę do tego Jedynego, którego należy czcić, szanować i wielbić, do JAHUSZUA ha MASZIJACH z Kalwarii i Nazaretu! Jeśli osoba, która nadała mi uprawnienia, nie zgadza się ze mną, to może je sobie zabrać, to tylko kartki papieru. Ja mam wyższe uprawnienia, jestem powołana przez BOGA OJCA JAHWEH i JAHUSZUA, Namaszczona DUCHEM ŚWIĘTYM! Ten tytuł „Reverend” odnosi się do TEGO, którego ja czczę i wielbię, a nie do tego, kim ja jestem! Poza tym BÓG polega na mnie, abym wykonała to, do czego zostałam stworzona i powołana. Ten tytuł ciągle przypomina mi o Świętym powołaniu na pastora JEGO ludu, aby pocieszać, miłować i pouczać go, aby być błogosławieństwem dla ludu BOŻEGO. Mogłabym używać słowa „Pastor”, ale ja nie jestem pastorem dla wszystkich, a tylko dla tych, do których BÓG mnie posyła. Ale Rev. Eliszewa Elijahu oznacza coś więcej; przypomina mi o tej niesamowitej, Świętej odpowiedzialności, jaką mi nadano. Nie mogę zawieść TRÓJJEDYNEGO WSZECHMOGĄCEGO BOGA, którego wielbię, czczę i szanuję! Ja sama jestem nikim jak tylko grzesznikiem Zbawionym przez Łaskę i Krew Jedynego godnego czci i uwielbienia! Inni mogą być oburzeni tym tytułem, ale ja czynię to, co DUCH ŚWIĘTY mi poleciła. To jest ich problem, nie mój. Moim obowiazkiem jest posłuszeństwo, bo ze wszystkiego co wiem, będę rozliczona. Teraz więc, niech DUCH ŚWIĘTY w was potwierdzi, czy to, co mówię, jest prawdą, czy są to po prostu zwykłe słowa? Niechaj BÓG sprawi, że znajdę poparcie w waszych oczach, a jeśli tak zdecyduje, ja pozostanę tą samą Rev. Eliszewa Elijahu. Dajcie mi znać, jaka jest wasza decyzja. Proszę was, abyście ponownie przeczytali Proroctwa i zapominieli, że dała je wam kobieta. Usłyszcie raczej w tych Słowach głos DUCHA PAŃSKIEGO. Jestem tylko uchem, które słyszy JEGO Głos oraz ustami, które poprzez DUCHA ŚWIĘTEGO wypowiadają te słowa. Potem z kolei, głównie poprzez Internet, słowa te docierają do ludzi. Chwalę JAHUSZUA za to, że pozwolił mi być użytą do zbierania plonów w Żniwach Czasu Ostatecznego. Uwielbiam GO tak bardzo i nade wszystko pragnę być JEGO służebnicą, pomocnikiem we wszystkim, w czym tylko mogę. Modlę się, aby było to odpowiedzią na przynajmniej część z waszych pytań. Każdemu, kto ma jakiekolwiek inne pytania, odpowiem, jeśli będę do tego prowadzona Mocą DUCHA ŚWIĘTEGO. Drugi rozdział Księgi Joela mówi, że w Czasach Ostatecznych wyleje BÓG SWOJEGO DUCHA na wszelkie ciało i JEGO służebnice będą prorokowały. Ja jestem po prostu jedną z tych służebnic.

Niechaj będzie błogosławione Imię naszego Słodkiego, Miłującego LORDA JAHUSZUA ha MASZIJACH! JEMU wyłącznie należy się cała Chwała, Honor i Cześć! Proszę CIĘ JAHUSZUA posłuż się moim doświadczeniem, aby przynieść pokój ludziom, którzy są otoczeni przez złowrogie wilki w owczych skórach, fałszywych proroków i złych pasterzy. Daj im pokój, kiedy będą to czytać i niechaj wiedzą poprzez TWEGO ŚWIĘTEGO DUCHA, że ja nie jestem jak te wilki w owczej skórze przychodzące, aby pożreć owce! Nie jestem również Dobrym Pasterzem! ON jest tylko Jeden, ja zwyczajnie wskazuję na drogę do Jedynego Dobrego Pasterza, którym jesteś TY, JAHUSZUA ha MASZIJACH z Kalwarii i Nazaretu! Proszę jednak, abyś dał TWEMU DUCHOWI świecić wewnątrz mnie, aby ludzie widzieli we mnie światło JAHUSZUA ha MASZIJACH. Nie jestem żadnym małym bogiem. Nie zamierzam bluźnić, mówiąc takie rzeczy, które wypowiada teraz wielu zza swoich kazalnic! Jestem tylko grzesznikiem Zbawionym przez łaskę, nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił! ! Jedynie dzięki właściwej, szczerej relacji z TOBĄ, JAHUSZUA, mogę ujrzeć Niebo, jak zresztą każdy człowiek. Pomóż mi uczynić wszystko, do czego zostałam stworzona i powołana, wyłącznie dla TWOJEJ Chwały, Honoru i Czci JAHUSZUA, proszę CIĘ w TWOIM Imieniu!

* * *

Ostatnie uaktualnienie: Proszę módlcie się, aby LORD JAHWEH wzbudził sponsorów dla tej Misji oraz innych partnerów. Proszę módlcie się, aby Prawdziwa Oblubienica JAHUSZUA występowała. Módlcie się, aby wrogowie Świętości pokutowali i nawracali się, a jeśli nie, żeby zostali na zawsze uciszeni.

Wyrazy miłości dla was od Naczynia z Gliny, ale Potężnego Wojownika JAHUSZUA ha MASZIJACH! Nie opieram się bowiem na swojej własnej sile, ale tylko na Mocy DUCHA ŚWIĘTEGO!

Krew JAHUSZUA MESJASZA jest przeciwko tobie szatanie! W Imieniu JAHUSZUA MESJASZA,

Apostoł i Prorok Eliszewa Elijahu
ALPHA & OMEGA AMIGHTYWIND
MISJA OSTATNIEJ SZANSY NIEPOWSTRZYMANEGO
OGNIA RUACH ha KODESH


amightywind.com  |   www.almightywind.com
www.amightywind-proroctwa.com

Strzeżemy Szabbatu, ale
Nie jesteśmy Adwentystami Dnia Siódmego!

WYZNANIE WIARY MISJI AMIGHTYWIND

Kontakt