Specjalna wiadomość od Elisabeth Elijah!

JAKI PAN MŁODY NIE PRAGNIE ZAŻYŁOŚCI/INTYMNOŚCI ZE SWOJĄ OBLUBIENICĄ?Pragnę podzielić się z wami czymś, co może pomóc wam osiągnąć większa Zażyłość z JAHUSZUA HA MASHIACH. Dane JEGO Pannie Obwieszczającej, Elisabeth.


Otrzymałam tak wiele maili z zapytaniem, jakie są tajemnice dla Oblubienicy JAHUSZUA, które zostały mi wyjawione? Nie miałam czasu odpowiedzieć na każde z pytań indywidualnie, wiedzcie tylko, że JAHUSZUA widzi wasze serca oraz dostrzega pragnienie bycia z NIM w większej zażyłości. Otrzymałem upoważnienie żeby teraz się tym z wami podzielić. Ten pierwszy krok może wydać się tak mały jak kroczek dziecka, ale wierzcie mi, zaprowadzi was do większej zażyłości z JAHUSZUA. W zależności od tego, jak posłuszni okażecie się w tym kroku, JAHUSZA poleci mi nauczenie was kolejnych sposobów aby mieć bardziej Intymny związek z naszym wkrótce nadchodzącym Mesjaszem. Czy jesteście Oblubienicą JAHUSZUA czy też Gośćmi (Uczty Weselnej Baranka), otrzymacie przez to błogosławieństwo. Wy, którzy czynicie to pełnią wiary, dajcie mi znać, mailujcie do mnie, abym mogła spytać JAHUSZUA o pozwolenie na podanie kolejnego sposobu, żeby pogłębić waszą zażyłość z NIM oraz zwiększyć namaszczenie. Te kroki zostały i nam przekazane jeden po drugim, w miarę jak okazywaliśmy się posłuszni w poprzednich krokach.


Zwykliśmy brać Komunię w czasie Świąt, w chorobie oraz w Szabbat. Kiedy przyjmowaliśmy Komunie (w postaci soku winogronowego i chleba) nie wiedzieliśmy, że JAHUSZUA chciał, abyśmy robili to częściej. A oto dokładne słowa JAHUSZUA skierowane do mnie:

"Umiłowana Elisabeth, jak często potrzebujesz przebaczenia, uzdrowienia, wybawienia, błogosławieństwa, większego namaszczenia i objawień?" Powiedziałam: "JAHUSZUA, nie ma takiego dnia, w którym byśmy tego nie potrzebowali!" JAHUSZUA odrzekł: "Tak często jak tego potrzebujesz, rób to dla upamiętnienia ceny, jaka zapłaciłem za MOJĄ Oblubienicę... a MOJA Oblubienica powinna to robić codziennie, bo to jest także broń przeciwko szatanowi!"


1. A więc, przekazuję wam to. Każdego dnia znajdź czas na to, co nazywamy Komunią. Powinno być to czynione dla upamiętnienia, nie jako Eucharystia, jak to robią Katolicy, ma to na celu upamiętnienie męki, ukrzyżowania i zmartwychwstania naszego JAHUSZUA. Było tylko JEDNO Ciało i Krew, a JAHUSZUA musiał być ofiarowany tylko raz. Mój mąż i ja znaleźliśmy najlepszy sposób, aby codziennie o tym pamiętać, biorąc Komunię tuż po przebudzeniu. Pomyślisz: 'ale jak mógłbym zapomnieć?' Tylko poczekaj, aż zaczniesz ją przyjmować, a zobaczysz, jak wróg twojej duszy próbuje zdekoncentrować cię na wszystkie możliwe sposoby. Nie składaj przysięgi, że będziesz to robić, by później ją złamać, gdyż uwierz mi, zostaniesz skarcony przez naszego PANA JAHUSZUA. ON bardzo tego nie lubi, gdy składamy przysięgę i nie spełniamy jej. Lepiej jest w ogolę żadnej przysięgi nie składać.

2. Zostaliśmy pouczeni, aby pić sok winogronowy jako pierwszy i pamiętać, że tylko poprzez Przelaną Krew nasze grzechy mogą być przebaczone oraz, aby nigdy nie przyjmować Komunii z grzechem w sercu, zatajonym grzechem. W ubiegłym czasie zawsze braliśmy chleb jako pierwszy, ale to sprawia, że przestajesz myśleć nad tym, czy na pewno robisz co w Twojej mocy, żeby prosić o wybaczenie wszystkiego, co wprawia w niezadowolenie JAHWEH i JAHUSZUA i odwracać się od tego, co ONI rozpatrują jako grzech. Komunię przyjmuje się znacznie bardziej świadomie, kiedy pamiętamy, że nie ma przebaczenia grzechów bez złożenia Świętej Ofiary Krwi, a ta jest tylko JEDNA, jest nią JAHUSZUA! Pamiętaj, aby pytać JAHWEH o błogosławienie soku lub wina oraz chleba zanim przyjmiesz Komunie.

3. Słowa, którymi modlimy się, nie są nigdy takie same. W końcu o JAHWEH również musimy pamiętać, bo to była ofiara, którą ON złożył, kiedy cierpiał widząc mękę SWEGO Syna, jak również całą chorobę, grzech, upokorzenie i wzgardę, złożone na JEGO bezgrzesznym ciele. Zawsze rozpoczynamy Komunię podziękowaniami dla Abba JAHWEH, za wolę poświecenia JEGO Jednorodzonego Syna, abyśmy mogli być zbawieni i połączeni z naszym Stwórcą ponownie oraz mieć zwycięstwo nad naszym wrogiem szatanem.

4. Następna rzecz, o którą prosimy, to większe objawienie na temat tego, co ta Komunia oznacza i w jaki sposób pogłębia naszą Zażyłość z JAHUSZUA.

5. Krew została przelana dla oczyszczenia naszego umysłu, ciała, duszy i ducha. Fizycznie, psychicznie i duchowo. Nie mogę wam podać dokładnych słów, którymi się modlimy, bo są to za każdym razem inne słowa. Tak jak mój mąż i ja nie powtarzamy sobie tych samych miłosnych slow w sytuacjach intymnych, tak samo powinno być z JAHUSZUA!

6. Nie ograniczaj się do ustalonego grafikiem limitu czasowego. Po prostu wyznaj swoje uczucia do twojego umiłowanego JAHUSZUA i pozwól przemówić swojemu wdzięcznemu sercu. Pamiętajcie, nikt z nas nie zostałby zbawiony – szatan pozyskałby wszystkie nasze dusze, a naszym następnym domem byłoby piekło, gdyby JAHUSZUA nie wyraził woli poświęcenia swojego życia i Krwi dla nas oraz powstania ze śmierci! Kiedy wchodzisz w Intymność z JAHUSZUA, nie ustawiasz zegarka.

7. Jeśli masz szal modlitewny, użyj go. Nakryj swoja głowę dla upamiętnienia, że JAHUSZUA jest Królem Żydów, a my mamy pokrycie w naszym Zbawicielu, który żyje. Jesteśmy pod JEGO osłoną i przymierzem Krwi.

8. Kiedy bierzesz chleb do buzi, nie zapomnij podziękować JAHUSZUA za poświecenie JEGO ciała, abyśmy mogli zostać uleczeni i wyzwoleni spod władzy szatana, a to zawiera uzdrowienie naszego umysłu, ciała, ducha i duszy. Dziękujemy JAHUSZUA za niewidzialne pole ochronne, które nas otacza i chroni oraz Ciała w Chwale, które będziemy mieć, gdyż JAHUSZUA nie pozostał w grobowcu, ale zmartwychwstał 3. dnia!

9. JAHUSZUA jest obecny w naszym Wysławianiu! Uwielbia słyszeć od ciebie słowa miłości.

10. Zostaliśmy pouczeni, aby namaszczać chleb i dziękować RUACH HA KODESH, bo to namaszczenie jest tym, co przerywa więzy i brzemiona. Poprzez namaszczenie możemy słyszeć głos naszego niewidzialnego BOGA JAHWEH i JAHUSZUA. Palcem nanosimy krople oleju do namaszczania na chleb lub opłatek, w zależności czego używacie. My nie używamy oliwy, ale prawdziwy olej do namaszczania, bo namaszczenie jest pachnące, oraz dziękujemy JAHUSZUA za wywoływanie namaszczenia w nas i powiększanie go za każdym razem, kiedy przyjmujemy Komunię.

To wszystko jak na razie, Oblubienica zda sobie sprawę jak Święty jest ten czas Intymności z JAHUSZUA. Oblubienica napisze do mnie, po tym jak okaże się wierna w tym, o kolejne kroki lub tajemnice zarezerwowane dla Oblubienicy, a także sposoby jak znaleźć się w bliższej Zażyłości z naszym wkrótce nadchodzącym Mesjaszem. Pamiętaj, im mocniej dajesz MU znać jak bardzo GO kochasz, im bardziej jesteś MU posłuszny i Święty, im ważniejsza jest dla ciebie Komunia, tym bardziej Intymny staje się twój związek z JAHUSZUA. JAHUSZUA dzieli SWOJE sekrety z tymi którzy kochają GO i przedkładają na pierwszym miejscu w swoim życiu i miłości oraz są skłonni położyć wszystko na ołtarzu poświecenia, gdyż JAHUSZUA dzieli swoje sekrety ze SWOJA Oblubienica. (Obj. 14)


Niektórzy przeczytają to i powiedzą: "Żadna mi wielka rzecz", bo dla ciebie zapewne nie jest, możesz nawet zacząć przyjmować Komunię, a potem zrezygnować i nie chcieć już tego więcej. Nie oznacza to, że nie jesteś zbawiony, ale raczej nie jesteś Oblubienica, prędzej jednym z Gości. Prawdziwa Oblubienica będzie strapiona jeśli przeoczy swój prywatny czas zarezerwowany dla JAHUSZUA, będzie mieć wyrzuty sumienia.

Nie chcę dawać żadnego zbioru regułek na ten Intymny czas z JAHUSZUA. Jak nigdy nie jest tak samo z małżonkami, kiedy przebywają w Intymności, tak samo też powinno być z Miłością naszego Życia, Mesjaszem JAHUSZUA!

Zostałam pouczona, aby powiedzieć wam, że dotąd Święci Aniołowie nie przybyli, żeby dać znać, kiedy JAHUSZUA przychodzi po SWOJĄ Oblubienicę. Jeszcze nie czas, wciąż ochoczo czekamy. Również zostałam pouczona, aby przekazać wam ten pierwszy dziecięcy kroczek prowadzący do większej zażyłości z JAHUSZUA, jeśli to ci się powiedzie i jesteś gotowy na kolejny krok, wyślij mi maila lub spytaj JAHUSZUA. Być może ty także otrzymasz nowe objawienia, w jaki sposób zwiększyć Zażyłość z JAHUSZUA, a jeśli poczujesz się prowadzony przez RUACH, aby się tym z nami podzielić, proszę zrób to! Bo ja wciąż wierze, że żadnej osobie nie dano wszystkiego. Możemy uczyć się od siebie nawzajem!ALPHA & OMEGA AMIGHTYWIND
MISJA OSTATNIEJ SZANSY NIEPOWSTRZYMANEGO
OGNIA RUACH ha KODESH


allmightywind.com  |   www.almightywind.com
www.amightywind-proroctwa.com

Strzeżemy Szabbatu, ale
Nie jesteśmy Adwentystami Dnia Siódmego!

WYZNANIE WIARY MISJI AMIGHTYWIND

Kontakt