GDY PRZYJDZIE ZNISZCZENIE, JAHUSZUA OCHRONI SWOJE DZIECI

 

 

 


 

 

Gdy przyjdzie zniszczenie, JAHUSZUA ochroni SWOJE dzieci!

 

Słowa, które wypowiedział JAHUSZUA przez Proroka wołającego na pustkowiu dnia 23.11.2016r

O tak! Tak, tak, tak! MÓJ czas! MÓJ czas! MÓJ czas! A więc się zbieracie kochani kolejny raz. Chcę przemówić! JA JAHUSZUA! Piękne zbliża się wyzwolenie dla MOICH dzieci. Popatrzcie! Cud wyzwolenia! Sewerynie, JA cię wyzwolę! Będziesz całkowicie wyzwolony, we MNIE! Gdyż JA wyrzucam to zło z ciebie. Tyle lat się zmagałeś. Pragnę cię odświeżyć, pragnę cię wzmocnić Sewerynie.
A więc ciesz się tym! Raduj się! Wielki cud!
Cuda podążają za wami, tak jak wy podążacie za MNĄ. Jesteście tak wierni, JAHUSZUA jestem wierny. JA JAHUSZUA jestem wierny dla MOICH dzieci!
Och Paulinka, będziesz szczęśliwa. O jak szczęśliwa jesteś! JA mam to, co najlepsze tylko dla was. Pamiętajcie o tym! Nawet kiedy się wydaje, że jest źle, że jest trudno. JA JAHUSZUA chcę tylko najlepszego dla was. Wzmacniam waszą wiarę! Wzmacniam waszą siłę! Obdarzam was tym! Wy to odczuwacie, każdy z was, niewysłowioną radość, pokój. Gdyż dmucha wiatr, wszechmocny wiatr MAMUSI SZIKAINJAH! Tak samo nad Polską. (JAHUSZA przez usta prorokujące wydaje dźwięk wiatru) Przychodzi takie namaszczenie, jakiego świat nie widział! Cuda! Ooo tak wiele, tak wiele, tak wiele więcej, więcej, więcej, więcej, więcej niż w całej Biblii! MOJA Oblubienica jest na ziemi! MOJA Oblubienica! MOJA Oblubienica! JA powiedziałem, że JA tak pobłogosławię Oblubienicę tak bardzo! Czy to nie jest MOJA Żona? MOJA Małżonka? MOJA prawdziwa Oblubienica jest wzbudzana dookoła świata!
Nie ustawajcie! Nie poddawajcie się! Zawsze MNIE proście, abyście mieli w sobie ducha pokory. Miejcie głowy pochylone przed KRÓLEM królów, gdyż zbliża się - JA JAHUSZUA, KRÓL królów!
Przychodzę w wielkiej Chwale!
Och MÓJ drogi, drogocenny Olku! Tyle błogosławieństw tyle, tyle! Ciebie też uzdrowię, pamiętaj, uzdrowię, uzdrowię!
Zbliża się dar uzdrawiania! O o o, to zbliża się dar uzdrawiania dla MOICH dzieci! O JA tak pragnę was uzdrowić!
Dziękuję ci Adasiu za twoje posłuszeństwo! Tak bardzo jestem zadowolony z Ciebie, z twojej pracy tutaj w Polsce.
JA posyłam MOICH namaszczonych do Polski, żeby dać im czas żeby się nawrócili.
JA płaczę, JA płaczę, JA płaczę! Tak wielu, tak wielu, tak wielu będzie cierpieć! Ale rozpali się w niektórych ogień miłości do MNIE. JA zrobię, co będzie trzeba, JA JAHUSZUA. I tak jak jest przepowiedziane zniszczenie nad Polską...
Ale MOJE dzieci wołają, wołają, wołają, bo są w Polsce - wołają, wołają, wołają! Ale JA obiecuję wam MOJE dzieci, że gdy przyjdzie zniszczenie to JA was ochronię. JA powiem wam gdzie iść, powiem wam gdzie uciekać. Przeż nie zostawię MOICH umiłowanych, którzy wołają do MNIE! JA nie powiem wam ani za późno, ani za wcześnie. Ale będziecie czuli w duchu, kiedy wyjść stąd, kiedy opuścić wasze domy, jeśli taka będzie MOJA wola. Jeśli MOJA wola będzie abyście zostali, zostańcie! Ale pytajcie się MNIE, JA JAHUSZUA! Kto może niech przygotuje prowiant, niech przygotuje jedzenie, niech przygotuje zapas jedzenia, wody! Gdy jest do tego prowadzony, gdy jest tym dotknięty, gdy JA go dotykam, aby to zrobił. Zrób to! Szukajcie potwierdzeń, czy jest MOJĄ wolą abyście to zrobili! Nie bierzcie nic za rzecz przesądzoną, nie zakładajcie z góry! Gdyż JA uczynię często to, czego wy się najmniej spodziewacie. Pytajcie mnie, każdy z was o kolejny krok, jaki jest w waszym życiu! Z wiernością czekajcie! JA przemówię do was! Mam sposoby, wiele sposobów, aby do was mówić. Czy to przez MOICH proroków, czy przez sny, czy przez wizje.
Uważajcie, komu ufacie!
Niestety zbliża się ten czas nad Polską, kiedy nie będzie bezpiecznie. Przepowiedziałem wielki ucisk, wielki, zbliża się! Ale pamiętajcie, JAHUSZUA jestem z wami! Jestem w tych arkach! Tak długo jak wy pozostajecie w arce, kiedy jesteście posłuszni, kiedy chodzicie w świętości, kiedy staracie się MNIE zadowolić, kiedy stawiacie MNIE na pierwszym miejscu w swoim życiu, pamiętajcie i wierzcie jesteście w arce! Będą sztormy, będą fale, nie utoniecie, nie zginiecie! JAHUSZUA! JAHUSZUA! JAHUSZUA was ochronię! Ochronię! Ochronię! Ochronię! Czytajcie jakie rzeczy robiłem w Biblii! Czytajcie Proroctwa, które dałem Eliszewie, jakie JA cuda będę czynił! Studiujcie i okażcie się godnymi!
Wykażcie wiarę! I utrzymujcie w modlitwach pole ochronnej mocy nad wami aby było!
Dalej módlcie się o ochronę dla tej Misji, o siebie nawzajem!
Troszczcie się o siebie, pomagajcie sobie!
To mówił wasz Najdroższy Umiłowany JAHUSZUA! JA was błogosławię, każdego z was!