Świadectwa
o Misji AmightyWind


Mamy nadzieję, że poświęcicie minutę lub dwie i przeczytacie kilka spośród e-maili z błogosławieństwami, które otrzymujemy w AmightyWind z całego świata, a które są świadectwem dobroczynnego wpływu Misji. Gdy je przeczytacie przekonacie się, że jest to naprawdę Misja o światowym zasięgu.

PONIŻEJ: Video-świadectwa o Misji Amightywind


Świadectwa od Braci i Sióstr z Polski (wpisy z Księgi Gości):

Piotr

Dziękuję ABBA JAHWEH i JAHUSZUA za Misję Amightywind, za wzbudzenie Elisabeth Elijah jako swojej Panny Obwieszczającej, Prorok i Apostoł. Dziękuję ABBA JAHWEH i JAHUSZUA że mogłem poznać i usłyszeć to co BÓG JAHWEH, JAHUSZUA i RUACH HA KODESZ MÓWIĄ do nas dziś poprzez swego Proroka Elisabeth Elijah Dziękuję ABBA JAH i JAHUSZUA za wszelką pomoc, wsparcie, za tak wiele błogosławieństw, które otrzymałem od Misji Amightywind w tym że mogłem poznać osobiście moich braci i siostry misjonarzy w Misji, mogłem ich odwiedzić w 2013 roku i spędzić z nimi dwa tygodnie, które były dla mnie wielkim błogosławieństwem. Dziękuję JAHUSZUA że ludzie w Misji są moimi braćmi i siostrami, moją prawdziwą rodziną w JAHUSZUA ci którzy służą ABBA JAHWEH, JAHUSZUA, DUCHOWI ŚWIĘTEMU(RUACH HA KODESZ), którzy stawiają JAH na pierwszym miejscu w ich życiu i miłości. Modlę się aby Misja Amightywind rosła, rozwijała się i kwitła cały czas, docierając do dusz dla CHWAŁY JAHWEH i JAHUSZUA. Proszę oto w Święte Imię JAHUSZUA.

Lidia

Moi Kochani,Pragne Wam za wszystko podziekowac w IMIENIU NASZEGO PANA JAHUSZUA,wlasnie minal rok,kiedy natrafilam na ta strona i zaczelam czytac Proroctwa,ktore otworzyly moje oczy.Przez cale moje zycie w moim sercu czulam ,,pustke” ! Teraz wiem co bylo przyczyna,poniewaz tak naprawde nigdy nie znalam ,,Prawdziwego Boga”! Teraz wiem,ze dzieki Misji ,poznalam prawdziwe imie BOGA JAHWEH,jak rowniez SYNA JAHUSZUA HA MASZIJACH I RUACH HA KODESZ.Jestem juz Nowonarodzona osoba w JAHUSZUA,Jestem Szczesliwa ze moge byc Poczatkujacym Uczniem Mojego PANA JAHUSZUA.Tak jak kazdy,doznalam wiele ,,upokorzen” ze strony bliskich ,dzielac sie Misja.Jestem szczesliwa ,ze teraz zyje w Prawdzie i wiem dokad zmierzam.Pozdrawiam,Allelujah.Amen.

Tomasz

Dziękuję Ukochanemu Bogu Jahwe, Jego Jedynemu Drogocennemu Synowi Jahuszua i Duchowi Świętemu za to, że odnaleźli mnie i ukierunkowali na Ich właściwej drodze. Dziękuję również za Ich cuda w moim życiu, za to, że mnie prowadzą i piszą moje życie w odcinkach. Niech błogosławi Cała Trójca Święta Całą Misję jak może tylko najmocniej ! Amen !!!

Mariusz

Chwała niech będzie ABBA JAHWEH, JAHUSZUA i MAMUSI IMMAJAH ! ! ! Misja jest ogromnym błogosławieństwem i świętą prawdą ! W cudowny sposób zostałem przyprowadzony do Misji i dziękuję JAHUSZUA za ludzi, których postawił na mojej drodze. Błogosław JAHUSZUA wszystkim swoim Prorokom i Pracownikom Misji oraz wszystkim Ludziom, którzy wspierają misję !!! Cieszę się, że widzę polskie wpisy i mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej !

Joanna

Dziękuję że należę do tej misji,że nasz JAHUSZUA HA MASIJACH POPROWADZIŁ mnie do niej półtora roku temu.Jestem osobą nawróconą od 9 lat ochrzczoną w Duchu Świętym,ale kiedy przypadkiem znalazłam się na stronie Amightywind coś się we mnie poruszyło,ponieważ kiedy czytałam za każdym razem proroctwa to moje serce było poruszane i wiem że to sam zbawiciel do mnie mówił,często szukałam jakiejś odpowiedzi i tutaj ona nagle była.Myślę że PAN nasz zna moje serce i wie co czuję i przechodzę dlatego mnie do tej misji pokierował bo jest ona błogosławiona przez niego.Też uważam że sobota jest dniem świętym kiedy opowiadałam o misji niektórym ludziom to ich stosunek do mnie się zmienił ciekawe prawda zyję tylko dzięki łasce naszego Jahuszua ha Maszijach.

Marysia

Z całego serca dziękuję ABBA JAHWEH,JAHUSZUA HA MASZIJACH I RUACH HA KODESZ za Misję Amighywind. Od kiedy kochana RUACH HA KODESZ zaprowadziła mnie na stronę Misji wiele sie zmieniło. Misja stała się dla mnie prawdziwym błogosławieństwem. Dziękuję ABBA JAHWEH,JAHUSZUA HA MASZIJACH I RUACH HA KODESZ za wszystkie Proroctwa które otworzyły mi oczy i spowodowały,że przestałam lekceważyć grzech a poczułam wielką bojażń Bożą.Zapragnęłam ze wszystkich sił być godna bycia Oblubienicą mojego najdroższego JAHUSZUA HA MASZIJACH. Misja uswiadomiła mi,że czas nagli,że przyjście naszego JAHUSZUA ,SYNA BOŻEGO jest tuż tuż,że należy być “mądrą panną” i oczekiwać GO prowadząc święte życie a zaniechanie tego będzie miało tragiczne konsekwencje. Dziękuję kochanej Prorok Elisabeth Elijah za Jej pracę,za to,że jest posłuszna ELOHIM,mimo upokorzeń i bardzo trudnych doświadczeń.Jestem Jej bardzo wdzięczna i mimo,że jej nie znam jest mi niezwykle bliska. Dziękuję wszystkim Apostołom,Prorokom,Braciom i Siostrom pracującym w Misji Amightywind za ich slużbę. Dziękuję YDS-wspanialym wojownikom wspierających Misję w modlitwie. Dziękuję Bratu Adamowi,że mogę zwrócić się do Niego z miomi problemami i że On zawsze znajdzie czas aby udzielić mi rady i pomodlić sie o mnie:) Każdego dnia błogosławie Misję i modlę aby rozrastała się na cały świat. Smutno mi kiedy Chrześcijanie podchodzą z lekceważeniem i obojętnością do Proroctw.Jestem przerażona ich ignorancją i brakiem bojaźni Bożej. Modlę sie o wszystkich którzy działają w Misji o posłuszeństwo ABBA JAHWEH,JAHUSZUA I RUACH HA KODESZ ,o ochronę ich przed wszelkim złem. Mam nadzieję,że kiedyś wszyscy sie spotkamy i osobiście poznamy.Juz nie mogę sie tego dnia doczekać:) Dzięki Misji Amightywind zaczełam uczestniczyć w Komunii Świętej.Przed tem myśłam,że mogę to robić tylko w kościele. Dzięki Misji dowiedziałm się o Świętach w których mam uczestniczyć i przestrzegać bo są one ustanowione przez ELOHIM.Pragnę byc posłuszna wiec czczę Szabat. Wszystko jest dla mnie nowościa i ubolewam nad tym,że popełniam wiele błędów. Uczestniczyłam w Święcie Purim.Zaniosłam ABBA JAHWEH między innymi prośbę o uzdrowienie mojego zięcia i dostałam obietnicę,że takie uzdrowienie nastąpi:)ALLELUJAH!!!!!! Uczestniczyłam też w Marszu Jerycha. Dziekuję TOBIE mój ukochany TATUSIU JAHWEH i TOBIE kochany JAHUSZUA i TOBIE MAMUSIU,RUACH HA KODESZ za Zbawienie,za wszystko co dla mnie uczyniliście,za cierpliwość,za uzdrowienie z raka,za uzdrowienie mojego wnuka,za nadzieję,za miłość,za dobroć,za niesamowity pokój. Moim pragnieniem jest nie zasmucać WAS ELOHIM ,żyć w posłuszeństwie ,świetym życiem i skrzyć sie wsród brudu tego świata. Wiem,że świat czekają potworności ale ja wierzę w Boże Słowo.Wierzę,że TATUŚ JAHWEH,JAHUSZUA I RUACH HA KODESZ nigdy mnie nie opuszczą i nie zawiodą. Dzień w którym zaprosiłam JAHUSZUA HA MASZIJACH do swojego serca był najważniejszym i najlepszym dniem mojego życia.ALLELUJAH!!!!!

Piotr F.

dziękuję Ci za tę wspaniałą informację, która daje możliwość wyrażenia podziękowania i chwały Bogu Najwyższemu, Naszemu Ojczulkowi w łączności z Ruach ha Kodesz poprzez Najwspanialszego Syna Jahwe Jahuszua ha Maszijach. To jest niesamowite, że taki człowiek jak ja, jednostka, pyłek mogę przyjść przed Oblicze Abba, wierząc absolutnie w każde Słowo Boże zawarte w Bibli, a potwierdzone i wyeksponowane poprzez Amightywind ustami naszej kochanej siostry Elizabeth. A także Twoim, Adamie razem z Twoją małżonką i synem, działaniem na rzecz rozszerzania proroctw. Pozdrawiam serdecznie wszystkich dokładających cegiełkę w jakiejkolwiek formie, budujących i rozszerzających tę Misję, a jednocześnie Słowo Boże, co pozwala lepiej poznać Naszego Abba. Ja właśnie zostałem przyprowadzony, poprzez różne bardzo ciężkie doświadczenia, do poznania tej Misji, do poznania Was, wspaniałych i oddanych całkowicie Bogu Najwyższemu ludzi. Kim byłbym, nawet zarabiając spore pieniądze, gdybym nie zdołał poznać Boga tak jak dzisiaj Go znam, a przecież to dopiero mały kroczek w moim poznaniu, którego nie zdołam w pełni osiągnąć, no bo któż zdoła ogarnąć Wielkość, Majestat i Potęgę Naszego Ojca. I właśnie to jest fascynujące, że ja ten pyłek marny, mogę przychodzić do Tego Wspaniałego i Cudownego Boga, Mojego Ojca. Kim ja jestem? A Bóg moim Ojcem. Czyż można wyrazić swoją miłość inaczej jak poprzez szczere łzy? Jak powiedzieć Tato Kocham Cię,by te słowa były prawdziwe, z głębokości serca i umysłu, w sposób wolny? Dziękuję bardzo mój Ojcze Kochany, że uporządkowałeś moje życie. Chociaż jest biedne, to jednak jest pełne pokoju i pewności,że Jesteś ze mną w każdej chwili, a ja jestem tego świadomy. I chociaż nie śmiem się spodziewać, że należę do Twej wspaniałej Oblubienicy, raczej myślę, że będę zostawiony na Wielki Ucisk, to jednak mam gorącą nadzieję, że i wówczas będziesz mnie prowadził mój Ojcze Najdroższy Reką Twojego Syna Naszego Mesjasza Jahuszua. Niech Będzie Błogosławione Imię Twoje ponad wieki, wychwalam Cię mój Ojcze w sercu swoim, oddając moje życie w Twoje Litościwe Ramiona. Niech miłość Twoja Jahwe, poprzez Jahuszua ha Maszijach, w Duchu Ruach ha Kodesz, naszej ukochanej Mamy Immajah obejmie wszystkich, którzy dążą do poznania Boga Najwyższego aby byli zbawieni i pewnego dnia odnaleźli się w niebie. Hallelujah. Amen.

Andrzej

dziękuje za tą stronę dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy które otwarły mi oczy i uświadomiłem sobie jak bardzo jesteśmy oszukiwani i okłamywani.

Alicja

misje Amightywind poznałam przez internet byłam katoliczką i to bardzo zażyłą miałam dużo książek katolickich interesowałam się życiorysami świętych którzy nie wiadomo czy są w niebie mogą nie być i już nie jestem wyznania katolickiego to grzech chodzić do babbilonu tym bardzo obrażamy BOGA JAHWE bo kłaniamy się figurom ludzką ręką zrobionych to jest łamaniem przykazania ”Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. 9Nie będziesz się im kłaniał i służył. Bom ja jest JAHWE, Bóg twój, Bóg zawistny, który dochodzę nieprawości ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, 10a czynię miłosierdzie na wiele tysięcy miłującym mię i strzegącym przykazań moich.”Księga Powtórzonego Prawa 5, 6-21. Gdy poznałam proroctwa od misji Amightywind to otworzyły mi się oczy na prawdę jakie tam są zapisane na imiona hebrajskie tak ważne dla każdego z nas bo mają istotną rolę w naszym zbawieniu i wierzę gdy się modlę w tych hebrajskich imionach moje modlitwy są wysłuchane w imionach JAHUSZUA JAHWE I RUACH ha KODESZ. Zostałam bardzo błogosławiona przez misje Amightywind miałam trudne próby na początku czułam ogromny strach bo byłam niestała wierze ale gdy coraz bardziej czytałam proroctwa i pismo święte stałam się silna i mocna w imieniu Jahuszua i jego świętej krwi ON MNIE WZMOCNIŁ I PRZESTAŁAM SIĘ BAĆ stałam się z czasem coraz bardziej odważniejsza by bronić prawd i proroctw z misji Amightywind. JAHUSZUA ABBA JAHWE I MAMA IMMAJAH PRZYSZLI DO MNIE 4 LIPCA 2012 W TYM DNIU PRZYJEŁAM CHRZEST WODNY ZANURZENIE SIĘ WODZIE JAKO DOROSŁA ŚWIADOMA OSOBA TO BYŁ BARDZO BŁOGOSŁAWIONY CZAS I PIĘKNY MÓJ CHRZEST BYŁ BARDZO NAMASZCZONY BO UKAZAŁO SIĘ NA NIEBIE BIAŁA CHMURA W KSZTAŁCIE SERCA, BYŁAM BARDZO SZCZĘŚLIWA TO BYŁ NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU. PEWNEGO DNIA NAPISAŁAM LIST DO ELISABETH I DOSTAŁAM PO NIEDŁUGIM CZASIE ODPOWIEDZ Z NIEBA OD JAHUSZUA BYM PRZYJECHAŁA DO MISJI Amightywind i posłuchałam pojechałam do misji na dwa tygodnie mniej więcej ten czas jaki tam spędziłam był bardzo błogosławiony i namaszczony poznałam wspaniałych ludzi siedzieliśmy prawie do samego rana rozmawiając i modląc dobrze nam się rozmawiało też tam było słowo od Jahuszua i to bardzo piękne pełne miłości i ciepła dziękuję Jahuszua za ten piękny czas jaki tam spędziłam z tak cudownymi ludzmi byłam tam bardzo szczęśliwa i uśmiechnięta a jak wróciłam do domu poczułam zimno i chłód tego domu w którym mieszkałam poczułam się taka samotna i smutno mi się od razu zrobiło że nie zostałam w misji Amightywing i bardzo tęskniłam za ludzmi z misji.TRZEBA ZGANIAĆ KŁAMCÓW I OSZUSTÓW CO CHCĄ OSZUKAĆ TĄ MISJE AMIGHTYWIND NIE WOLNO OKŁAMYWAĆ O NIEJ NIE ZNAJĄC LUDZI BÓG JAHWE WAS ZA TO UKARZE ZA TE KŁAMSTWA WY WROGOWIE LEPIEJ UWAŻAJCIE BO W CZASIE JAHWE SĄD NA WAS SPADNIE.DZIĘKUJĘ ELISABETH ZA TE WSZYSTKIE CIERPIENIA JAKIE PONIOSŁAŚ BY GŁOSIĆ ŻYWE SŁOWA JAHWE JESTEŚ BARDZO WOJOWNICZA I PIĘKNA. PONIEWAŻ WYJĄTKOWO WNOSISZ CHWAŁĘ BOGA JAHWE DO ŚWIATA JESTEŚ NIENAWIDZONA Z POWODU SWOJEGO PIĘKNA I SIŁY TEGO SZATAN TAK BARDZO NIENAWIDZI BO JEST ZBYT DUMNY I AROGANCKI LEPIEJ NIE MÓWIĆ JAKI JESZCZE.DZIĘKUJĘ TOBIE ELISABETH TAK BARDZO MOCNO I KOCHAM CIEBIE BARDZO I WSZYSTKICH Z MISJI AMIGHTYWING DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA MODLITWY ZA WSPARCIE MNIE DUCHOWO.NIECH BĘDZIE CHWAŁA I ZWYCIĘSTWO W IMIENIU JAHUSZUA HA MASZIJAH JAHWE I MAMY IMMAJAH. KOCHAM WAS WSZYSTKICH TAK BARDZO MOCNO ŚCISKAM WAS WSZYSTKICH NAJMOCNIEJ JAK UMIEM. Modlitwy sprawiedliwych pomogły mi bardzo wierzę że Jahuszua Abba Jahweh i MAMA IMMAJAH wysłuchują modlitw tych którzy przestrzegają przykazań dziękuję za modlitwy , dziękuję że jesteście Bogu dziękuję Elisabeth za to że czyni tak wiele by głosić słowa Jahweh które są wielkim brzemieniem by je wypowiadać dla całego świata życzę w misji wiele błogosławieństw i dobrych owoców pracy aby jak najwięcej usłyszało prawdy żywego BOGA JAHWEH kocham was bardzo mocno. ALICJA skromna róża.

Monika

Z całego serca dziękuję Tobie Matko Elizabeth, dziękuję Tobie Ojcze Adamie . Dziękuje Wam Siostry i Bracia w Jahuszua , że modlę się tu pośród Was . Wierzę , że Abba Jahwe kieruje wszystkim tak , aby działało to na korzyść tych , którzy Go kochają i którzy zgodnie z Jego wolą zostali powołani . Najgorętsze podziękowania kieruje do Tego, od którego zależymy i któremu służymy i który mówi przez Proroka Elizabeth. Kocham Was. Monika

Bartek

Witam wszystkim Braci i Siostry w Naszym Kochanym Mesjaszu i Zbawicielu JAHUSZUA. Na Misję Amightywind trafiłem kilka tygodniu po moim nawróceniu i przyjęciu JAHUSZUA (JEZUSA) szczerze do swojego serca. BÓG w cudowny sposób przyprowadził mnie w 2012 roku do tych procotw. Czytając je słyszałem głos BOGA, który mówi bezpośrednio do mnie. Wchłaniałem te proroctwa jedno po drugim, wiedziałem, że znalazłem prawdę. Po paru miesiącach przyjąłem prawdziwy Biblijny Chrzest. To była piękna uroczystość i bardzo namaszczona. JAHUSZUA obdarzył mnie wspaniałymi darami duchowymi, zacząłem otrzymywać wizje oraz słowa od BOGA. Droga nie była łatwa, przyszła próba za próbą, lecz w tym wszystkim był ze mną MÓJ Zbawca JAHUSZUA oraz Bracia i Siostry, którzy bardzo mi pomogli i dalej wspierają i pomagają. Chciałbym wyrazić moje słowa miłości do Mamy Elisabeth za ich wkład, trud oraz poświęcenie dla innych. Jesteście dla nas wszystkim wielkim wielkim błogosławieństwem. Bardzo dziękuję Kathrynyah oraz Adamowi za ich modlitwy i pomoc. Duże uściki odemnie dla Was Kochani. Dziękuję wszystkim Moim braciom i siostrom w Polsce, którzy wspierają i pomagają jak mogą. Dziękuję wszystkim YDS, za ich wyrtwałość i poświęcenie oraz modlitwy orędownicze. A przedewszystkim dziękujemy Tobie Nasz Kochany BOŻE TATUSIU JAHWEH, JAHUSZUA I DROGOCENNA MAMO IMMAJAH, MAMA MĄDROŚĆ, za zbawienie i pokazanie nam prawdy, za naukę i prowadzenie każdego dnia. Za to, że nasz Stworzyliście, i że dajecie nam pragnienie służenia Wam po wieczne czasy. Tęsknimy za Wami bardzo i prosimy, abyśmy byli godni uniknięcia wielkiego ucisku oraz abyśmy byli częścią Oblubienicy JAHUSZUA. Chwała, honor, cześć moc, potęga i dziękczynienie dla CIEBIE TATUSIU JAHWEH, JAHUSZUA MESJASZU oraz MAMUSI MĄDROŚĆ.

Łukasz

Witajcie wszyscy Bracia i Siostry w Imieniu Jahuszua Mesjasza. Bądźcie Błogosławieni przez naszego Wspaniałego Ojca Jahweh i przyodziani w Ruach ha Kodesz pełni miłości, nadziei, wiary i Bożej Sprawiedliwości, którą Bóg wlał w nas przez swojego umiłowanego Syna abyśmy mogli żyć. Niech będzie Mu Chwała i Cześć na wieki wieków. Amen. Piszę do Was by dać wam moje świadectwo, które jest tak rozległe, że nie jestem w stanie go tu w pełni przedstawić. Ale przez Jahuszua Pana mego postaram się nie wydłużać. Zaczynałem studia, gdy zainteresował mnie sens życia, chciałem mieć jakiś dowód, cel coś, co dałoby mi odpowiedź na moje wszystkie pytania. Pytania odnośnie świata, władzy, Boga kwestii życia tu na ziemi, oraz po śmierci. Bardzo lubiłem historię i dlatego zgłębiam się w dzieje ludzkości. Nie bez przypadku piszę to wam, gdyż właśnie z tych pobudek natrafiłem na te proroctwa. Zgłębiłem wiele religii, poglądów, ale wciąż nie miałem klamry spajającej te wszystkie myśli. Nie posiadałem wewnętrznego spokoju i zrozumienia, ale bardzo pragnąłem tego wszystkiego. Nagromadzona wiedza nie dawała mi radości, mimo iż miałem, jako taką wiedzę to brakowało mi szyfru, czegoś lub kogoś, kto by mi to wyjaśnił i poukładał. Pewnej nocy, zmartwiony modliłem się do Boga o zrozumienie i pokój w sercu. Po paru dniach przeszukiwania Internetu natrafiłem na jakże inną sprawę…… Tu się zaczyna właściwa opowieść. Natrafiłem na YouTube na jeden z filmów z proroctwami Amightywind. Obejrzałem go, potem przejrzałem stronę z proroctwami i wiele, wiele pojąłem. Po pierwsze Boży standard Świętości jest bardzo wyskoki i ja, jako człowiek, zwykły człowiek w swojej własnej sile i sprawiedliwości nie jestem w stanie go wypełnić. Nie wiem jakbym się starał to nie wypełnię sam Bożej sprawiedliwości. Potrzebowałem pomocy. Nadnaturalnej pomocy. Pomocy samego Boga. Wtedy pojąłem, że ja jestem słaby…. i niech tak pozostanie. Błagałem Naszego Boga o pomoc i wybaczenie win, to było najważniejsze, potrzebowałem pojednania. Bo widziałem w sobie grzesznika i nie patrzyłem sobie uczciwie w oczy. Przez to tez relacje z samym Bogiem i także z ludźmi były w jakiś sposób „napięte”. Rosłem w wiarę i pragnąłem chrztu… o jakże ja go pragnąłem. Więc poprosiłem Adama o pomoc. Pomógł mi, choć nie tak jak większość z Was by sobie to wyobrażała. Pomodlił się za mnie to sprawiło, że dzień mojego chrztu opływał w dziwne zbiegi okoliczności, które dziś mogę nazwać bez żadnych wątpliwości cudami. Chcę zaznaczyć, że aż do północy nawet nie miałem pojęcia, że będę ochrzczony. To było tak niespodziewane. Odebrałem mail od Adama, w którym mówił mi bym sam się ochrzcił. A ja… nie czekałem długo…, choć modliłem się do 4 nad ranem i potem padłem przed Bogiem na twarz oddając mu Chwałę. Wtedy nastąpił cud, którego nie jestem w stanie opisać, gdy Ruach ha Kodesz (Duch Święty) spłynęła na mnie, a Jahuszua (Jezus) był obok mnie. Nigdy czegoś podobnego nie poczułem i nic dziwnego, że strasznie się bałem. Ale odczułem wtedy także błogi spokój. Potem pobiegłem do łazienki i ochrzciłem się w imieniu Ojca Jahweh, Jahuszua i Ruach ha Kodesz. Od tamtej pory napełniam się Duchem Bożym i przechodzę przez wiele prób tak, iż wiele cierpię nie jest to łatwe, ale mówię Wam nie zamienię tego wszystkiego na żaden ziemski dar. Wiele już rzeczy, osób zostało odciętych z mojego życia. Część z nich została mi dana w Słowach Bożych, przez co gdy następował ten czas widziałem, że jestem w czasie próby. Wiedziałem wtedy, że jest to od Boga i łatwiej mi było przez to przejść. Dlatego chwała niech będzie Bogu Naszemu. Daje, więc Wam moje świadectwo człowieka słabego i młodego, który wiele już przeszedł, ale i wiele się jeszcze musi nauczyć. Moja relacja z Ojcem zmieniła się znam swoje miejsce i swą wartość, mam pewność Nowego Domu. Miejcie wiarę Bracia i Siostry, nie wątpcie w to, co doświadczyliście i w to, co doświadczycie. Pamiętajcie też badajcie wszystko. Rośnijcie w Miłości i Sprawiedliwości Bożej. Pamiętajcie nie oceniajcie ludzi pod względem wyglądu, nie oceniajcie dzieł po tym, co zobaczyliście na pierwszy rzut oka. To tak nie działa. Nie możecie pojąć pełni rzeczy myśląc, że opinia innych jest wiarygodna i w pełni sprawiedliwa. Lecz ryzykujcie i poznajcie owoce. Owoc, bowiem świadczy o tym czy jedząc go nie zaszkodzi on wam. Jeśli zjadając owoc będziecie potem lepiej się czuli świadczy to o tym, że drzewo jest dobre. Ale jeśli owoc zatruje was i będziecie w agonii świadczy to o tym, że drzewo jest złe. Ja zjadłem owoce dane mi przez Elizabeth, zjadłem i żyje. I mało! Dostałem witaminy, które pozwalają mi czynić rzeczy, których wcześniej nie byłem w stanie czynić. Przez owoce tej misji odnalazłem spokój, wiarę, nadzieję, nowe życie, miłość, usprawiedliwienie, oraz co najważniejsze wszedłem na drogę poznawania serca Boga. Tak iż chce być zawsze z Nim, myślę o Nim, żyję dla Niego, śpiewam dla Niego, płaczę ze względu na Niego, cieszę się wraz z Nim, gdy coś złego zrobię ubolewam ze względu na Niego, nie ze względu na siebie. Przeżyłem Nowe narodzenie, dano mi poznać wspaniały obraz zbawienia, poznałem Biblijny sens Bożych Świąt, zdjąłem religijne okulary a w zamian dostałem w prezencie Duchowe Oczy. I jeśli nie wyglądam na doskonałego z zewnątrz, serce moje jest pełne miłości. Kiedyś nie zdawałem sobie sprawy z tych wszystkich rzeczy… dziś cieszę się, że ktoś przywali mi w nos. Nie mam do niego wtedy żadnej urazy, lecz modlę się za niego, by został zbawiony. To dziwne, ale tak już mam. Dlatego nie odnajduje w tej misji nic złego, co powodowało moją śmierć, lub zwiedzenie. Moje poglądy są poglądami Biblijnymi, ale nie staram się każdemu na siłę ich przekazywać. Jeśli w proroctwach dane są wskazówki i wyjaśnienia rzeczy przeszłych, teraźniejszych i przyszłych to Ja czytając je, wziąłem sobie je do serca. A czy one są prawdziwe? Ja zawierzyłem tym Słowom, nie, dlatego że są piękne, lub pozwalają pięknie żyć w świecie ciała, lecz zawierzyłem tym Słowom ze względu na moje świadectwo, które zmieniło mnie i dało Duchowy Świat. Czy to łatwo jest zrozumieć? Nie. Lecz jeśli nie pozwalamy się wykorzystywać Bogu i nie pozwalamy mu naprawiać nas, NAWET za cenę cierpień to, jakie jest wtedy nasze świadectwo? Jeśli cały czas upieramy się przy swoim i wywyższamy naszą własną ludzką sprawiedliwość to, co nam pozostanie? Jedynie gniew, pycha i chciwość wobec tego, co nie znamy. Dlatego Bracia nie traćcie nadziei pokładanej w tych proroctwach, lecz raczej doskonalcie cię we wszystkim, co Boże i Duchowe. Nie trapcie się tym, co pochodzi ze świata, strach, wojny, choroby, jedzenie, szczepionki. Lecz miejcie ufność w Panu Naszym Jahuszua (Jezusie) i w Jego Obietnicach. Żyjcie zgodnie ze swym sumieniem, w zgodzie z Bogiem. Oddawajcie Bogu to, co Jego, a światu to, co do świata należy. Bądźcie miłosierni wobec innych ludzi i starajcie się ich zbawić, nie dając im prawa, które nie uzdrawia i powoduje tylko pokusę do grzechu, lecz dajcie im własne świadectwo, przez które oni będą mogli podążyć za wami. A Słowo Boga Niech będzie waszą latarnią, a Duch niech mówi do Was. Pamiętajcie jesteście dotknięci rozważonym węgielkiem z wizji Izajasza, który przemienia was na Boży Obraz Sprawiedliwości, czyniąc was czystymi i świętymi. Bądźcie zatem pewni że Bóg Was dotknął przez dar Mesjasza, którym jest Jahuszua (Jezus), a nie Wy sami do tego doszliście. Niechaj Pan Bóg JAHWEH błogosławi Was, proszę w Imię JAHUSZUA!

Klaudia

TATUSIU mój umiłowany OJCZE JAHWEH,TY JESTEŚ moim KOCHAJĄCYM TATUSIEM I TY znasz moje serce lepiej ode mnie. Zanim nawet ja zapragnęłam CIĘ poznać – TY już wiedziałeś i włożyłeś TWOJĄ MIŁOŚĆ do mojego serca. UMIŁOWANY TATUSIU. TY zawsze byłeś przy mnie. Teraz dostrzegam to wyraźniej patrząc duchowymi oczami. DZIĘKUJĘ CI KOCHANY TATUSIU JAHWEH! I nawet będąc rocznym dzieckiem, które straciło biologicznego ojca w wybuchu kotła w elektrowni, nie odczuwałam żadnych braków. TY wypełniłeś każdą lukę. TY umiłowany OJCZE opiekowałeś się nami. TY przyprowadziłeś drugiego męża dla mojej mamy, aby jej ulżyć w ciężarach. I nawet imię mojego drugiego taty jest takie jakie było mojego biologicznego taty. Wszystko co czynisz jest doskonałe! DZIĘKUJĘ!!! Ci umiłowany OJCZE JAHWEH,JAHUSZUA I DROGOCENNA IMMAJAH za wszystko co czynisz w moim życiu i w życiu moich umiłowanych .Słowo TWOJE mówi: “JA JESTEM OPIEKUNEM SIEROT I WDÓW” Tak to jest PRAWDĄ – bo Twoje słowa są PRAWDĄ! I OBIETNICĄ, KTÓRĄ PRAGNĘ TRZYMAĆ SIĘ BARDZO MOCNO! PROSZĘ CIĘ umiłowany OJCZE w IMIENIU JAHUSZUA HA MASZIJACH TWOJEGO UMIŁOWANEGO SYNA abyś uleczył serce mojej starszej siostry, która będąc dzieckiem zamknęła się w sobie i buntuje się teraz przeciwko wszystkiemu. KOCHANY nasz Tatusiu JAHWEH, KOCHANY JAHUSZUA, KOCHANA IMMAJAH WY JESTEŚCIE GODNI NALEŻNEJ CHWAŁY, CZCI,UWIELBIENIA,MAJESTATU TERAZ I NA ZAWSZE!!! Dziękuję za wszystko co czynisz i co już uczyniłeś dla nas Twoich dzieci- dając TWOJEGO UMIŁOWANEGO SYNA JAHUSZUA! Naszego Mesjasza i Pana! CHWAŁA NIECH CI BĘDZIE ZA TO UMIŁOWANY,UMIŁOWANY NASZ OJCZE JAHWEH! Oddaje CI moje serce, dusze, umysł i ciało i wszystko czym jestem i czym nie jestem, powierzam TOBIE ELOHIM ADONAJ! Proszę trzymaj nas blisko siebie, wszystkich, którzy stawiają CIĘ na pierwszym miejscu w swoim życiu i miłości, wszystkich posłusznych Twoich dzieci. Dziękuję za Twoją Misję AMIHTYWIND, KTÓRA STOI NA STRAŻY PRAWDY! I NIE WDAJE SIĘ W KOMPROMISY Z TYM CO WIE ŻE JEST PRAWDA! ONA JEST ODWAŻNA W GŁOSZENIU PRAWDY, ZGANIAJĄC WSZYSTKO CO JEST BEZBOŻNE I GRZESZNE!!! Dziękują za naszą Elizabeth, którą wybrałeś i namaściłeś na Swoje Usta do narodów! A której serce kocha Ciebie tak bardzo! Proszę Umiłowany OJCZE JAHWEH strzeż Elizabeth i pobłogosław te miłujące serce i jej męża Nico, Adama, Kathryniah, Twoich YDS, dwóch świadków, proroków, misjonarzy, tłumaczy, Oblubienicę JAHUSZUA HA MASZIJACH i wszystkich pracujących na Twoim polu żniw proszę w ŚWIĘTE IMIĘ JAHUSZUA HA MASZIJACH.TATUSIU JAHWEH TY JESTEŚ ŁASKAWY I MIŁOŚCIWY I TY OSTRZEGASZ DAJĄC TWOJE ŚWIĘTE SŁOWA OSTRZEŻENIA W PROROCTWACH każdemu zanim poślesz swój gniew i kary lub błogosławieństwa. Każdy może wybrać. I tym którzy wystarczająco nakłonią swoje uszy do słuchania i posłuszni będą – TY Umiłowany OJCZE JAHWEH, JAHUSZUA, IMMAJAH WYBAWISZ!! TO JEST TAK PEWNE JAK TWOJE SŁOWA W BIBLI, KTÓRE NA NASZYCH OCZACH SIĘ WYPEŁNIAJĄ. TY NIE ZMIENIASZ SIĘ, TY JESTEŚ ŚWIĘTY !!! CHWAŁA, CHWAŁA, CHWAŁA NIECH CIE BĘDZIE ZA TO KOCHANY NASZ TATUSIU JAHWEH, JAHUSZUA, I IMMAJAH.BO WSZYSTKO CO UCZYNIŁEŚ I CO CZYNISZ JEST DOSKONAŁE! ŚWIĘTE! PRAWE! SŁUSZNE! SPRAWIEDLIWE! O NASZ KOCHANY OJCZE JAHWEH,TRZYMAJ NAS BLISKO TWEGO SERCA! I TAK JAK MÓWI ELIZABETH: “NIECHAJ TAM NIE BĘDZIE NAWET MIEJSCA NA ODDECH – ABY ZŁO NIE MOGŁO WEJŚĆ” PROSZĘ W ŚWIĘTE IMIĘ UMIŁOWANEGO JAHUSZUA HA MASZIJAH. KU CHWALE, CZCI, MAJESTATU TOBIE ELOHIM ADONAJ!!! DZIĘKUJĘ !!!!!!! Klaudia

Paulina

Chwała niech będzie TATUSIOWI JAHWEH, JAHUSZUA ha MASZIJACH i MAMUSI IMMAJAH na wieki wieków Amen! Dziękuję z całego serca mojemu STWORZYCIELOWI JAHWEH za to, że pokazał mi kim jest i wyprowadził mnie z kościoła katolickiego. Nieprawdopodobne jest to, że do odrzucenia KRK wystarczył mi fakt iż kościół ten usunął drugie Przykazanie Boże! W sercu czułam zawsze niepokój co do rozdzielenia jednego zdania na dwa przykazania… Dowiedzenie się tego było motywacją do przeczytania Pisma Świętego. Po jego przeczytaniu całkowicie odrzuciłam wszystkie religie świata i miałam w sercu szczere pragnienie służenia prawdziwemu BOGU, TEMU którego opisuje Biblia. Wiedziałam jak bardzo ważne jest święcenie Szabatu i innych Świąt Biblijnych, jednak nie wiedziałam jak mam je obchodzić. Wtedy mój Ukochany Mąż znalazł stronę Misji AmightyWind w internecie i objawił mi ją. To właśnie dzięki Misji dowiedziałam się tego jak obchodzić Święte Dni, jak przyjmować Komunię Świętą a także odnalazłam odpowiedzi na wiele pytań, które zrodziły się w mojej głowie po przeczytaniu Starego i Nowego Testamentu. Co najdziwniejsze zawsze w sercu zastanawiało mnie to, dlaczego BÓG jest tylko rodzaju męskiego, dlaczego nie ma w NIM odpowiednika żeńskiego. Teraz już wiem, że to MAMUSIA IMMAJAH włożyła w moje serce tę myśl. Piękne jest to, że mam Niebiańską MATKĘ, która mnie kocha i na której obraz zostałam stworzona! Misja AmightyWind jest dla mnie ogromnym Błogosławieństwem! Potwierdza ona to w co wierzę a także odkrywa przede mną nowe tajemnice z Nieba. Gdy czytam proroctwa czuję się tak jakby to TATUŚ JAHWEH, JAHUSZUA I MAMUSIA MĄDROŚĆ przemawiali, dosłownie słyszę ICH głos gdy je czytam. :) To wspaniałe uczucie. Dopiero gdy poznałam JAHUSZUA ha MASZIJACH mojego ZBAWICIELA, MESJASZA, KRÓLA Królów i postanowiłam oddać moje życie w JEGO ręce poznałam co to jest prawdziwa miłość i radość. Nikt ani nic na tym świecie nie jest w stanie dać tyle ciepła i miłości co nasz Ukochany JAHUSZUA. Dziękuję Elisabeth, oraz wszystkim prorokom i pracownikom tej Misji za tą wspaniałą pracę, którą czynicie dla Chwały TATUSIA JAHWEH, JAHUSZUA ha MASZIJACH i MAMUSI IMMAJAH. Wiedźcie, że modlę się codziennie za Was. Niech JAHUSZUA Wam Błogosławi i wynagrodzi za to co robicie. Dziękuję Wam! Kocham Was wszystkich Bracia i Siostry miłością JAHUSZUA ha MASZIJACH, bo tylko ona jest prawdziwa i niekończąca się! Amen.

Henryk

Dziękuje JAHUSZUA HA MASZIJACH naszemu jedynemu zbawicielowi naszemu ABBA JAHWEH i naszej wszechmocnej IMAJACH MAMUSI MĄDROŚĆ, DUCHA PRAWDY za objawienie mi prawd w Biblii, za prowadzenie do świętości, do odrzucenia fałszywych nauk kościoła katolickiego oraz doprowadzenie do poznania misji Amightywind w której odnalazłem prawdziwe imię naszego zbawiciela JAHUSZUA HA MASZIJACH tzn. JAH ZBAWIA. Dziękuję Misji Amightywind że mogę zaczerpnąć żywą wodę prawdziwe Słowo BOGA JAHWEH, JAHUSZUA, MAMUSI MĄDROŚĆ, które jest mocne ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, który dosięga aż do rozdzielenia duszy i ducha. Czytając te piękne namaszczone proroctwa czułem w sercu, że te słowa są prawdą zwłaszcza słowa dotyczące: Potrzeby nawrócenia się , potrzeby ukorzenia się, przyjęcia JAHUSZUA HA MASZIJACH jako jedynego MESJASZA jedynej drogi jedynej mocy, która może zmienić życie grzesznika ,która daje pragnienie życia w świętości. Proszę naszego umiłowanego JAHUSZUA HA MASZIJACH o wszelkie błogosławieństwa ochronę duchową, wszelki dobry owoc dla wszystkich pracowników Misji Amigtywind wiernych i wyselekcjonowanych powołanych przez BOGA ABBA JAHWEH w szczególności dla prorok Elizabeth, Adama Kathrynyah i wszystkich YDS, Dwóch Świadków oraz całej Oblubienicy JAHUSZUA. Dziękuje wszystkim z całego świata którzy przyłożyli ręce do pługa i chcą głosić słowo na cały świat i pomagają tej Misji jak tylko mogą idąc za wolą naszego PANA JAHUSZUA HA MASZIJACH wielka wasza zapłata jest w Niebie. Dziękuje za wszystkie modlitwy za wszelką pomoc jaką otrzymałem od polskiego oddziału Misji Amightywind zwłaszcza Adamowi za piękny film Modlitwa Zbawienia za to wszystko co czynicie głosząc bezkompromisową prawdę. My zwyciężamy świat a to co zwycięża świat to nasza wiara, Przygotujcie się JAHUSZUA wkrótce powraca po swoją wierną Oblubienicę.

Bartek

- – – Ostrzeżenie o kościele mormonów, oraz krótkie słowo dla dzieci BOŻYCH – – –

Witam wszystkich. Chciałbym się podzielić moim świadectwem, które niedawno się wydarzyło w kościele mormonów, a także przekazać słowa, które otrzymałem od JAH. Proszę Cię ABBA JAHWEH w Imieniu JAHUSZUA, abyś namaścił mnie podczas tego filmu, dał mi Mądrość i prowadzenie. Modlę się, aby ten film błogosławieństwem dla Twoich dzieci, a ostrzeżeniem dla wrógów. Chwała Niech Ci będzie ABBA JAHWEH, JAHUSZUA i Drogocenna IMMAJAH. A więc, podczas gdy pracowałem, spotkałem dwóch młodych mężczyzn, którzy do mnie zagadali. Podczas rozmowy okazało się, że są z jakiegoś kościoła. Chwilę porozmawialiśmy i wytłumaczyłem im, że jestem więrzącą osobą. Nagle nieświadomie powiedziałem, że to nie jest przypadek, że się spotkaliśmy. Później w duchu odczułem, że spotkanie było ustalone już w Niebie. Czułem prowadzenie, aby się z nimi spotkać w innym terminie, gdyż musiałem wracać do pracy swojej. 2 dni później spotkałem się z nimi. Dowiedziałem się, że oni są z kościoła mormonów. Poszedłem z nimi do ich miejsca, gdzie się spotykają. Zaczęliśmy rozmawiać. Oni zaczęli mnie przekonywać o prawdziwośći ich kościoła, że tylko oni mają prawdę i autorytet. Również przekonywali mnie o prawdziwośći ich niby proroka Josepha Smith oraz autentyczności książki mormonów. Czułem w duchu, że to co oni mówią nie jest od JAH, na dodatek otrzymałem wizję ciemnej książki,chodzi tutaj o książkę mormonów. Ja zacząłem im mówić, że wierzę w proroctwa z Misji AMightywind. Powiedziałem im, że musimy w takim razie skonfrontować, co jest prawdą a co nie. Gdy już mieliśmy kończyć i spotkać się następnego dnia jeden z nich zaproponował mi, abym się pomodlił już teraz o potwierdzenie, co jest prawdą. I HalleluYAH, ABBA JAHWEH przemówił do nich. Podczas gdy się modliłem, odczuwałem duże namaszczenie, zacząłem modlić się w Świętych Językach. Były one bardzo bojowe. Spytałem się JAH, czy może potwierdzić co jest prawdą. I usłyszałem takie słowa, które zapamietałem i później zapisałem: “MÓJ Synu, MÓJ Synu, MÓJ Synu, JA JAHWEH potwierdzam Wam, JA wybieram Misję Amightywind, JA JAHWEH znam Wasze serca, Czy chcecie poczuć MÓJ gniew? Co wy wbierzecie?” Słowa te wypowiadałem bardzo intesywnie, JAHWEH krzyczał wręcz przeze mnie i był bardzo zagniewany. Po zakończeniu modlitwy, spojrzałem na jednego chłopaka i cały się trząsł. Niestety, nie przyjeli tego słowa, jeden z nich powiedział, że ja to sam od siebie powiedziałem, a drugi , że BÓG miłości, nie mógłby w ten sposób powiedzieć. A więc ABBA JAHWEH chce abym zamieścił to świadectwo na internecie dla innych osób, które są w tym kościele, jako ostrzeżenie oraz ABBA JAHWEH chce, aby JEGO dzieci, które słyszą głos w proroctwach danych prorok Elisabeth Elijah, a które nadal są w tym kościele, aby wyszły, gdyż gniew JAH spadnie na ten kościól za pouczanie kłamliwych rzeczy. Wybór należy do Was, ale ABBA JAHWEH zna wasze serca i wie, kto to przyjmie a kto nie. Wrogowie, bądźcie ostrzeżeni, a dzieci ABBA JAHWEH bądźcie pobłogosławione tym świadectwem. W drugiej części chcę podzielić się słowem, które otrzymałem od JAHUSZUA. Te słowa są dla tych, którzy uważają Misję Amightywind za błogosławieństwo. Błogosławię Was Kochana Prorok Elisabeth, wszystkich współpracowników, JAHUSZUA Demons Stompers, tłumaczy oraz całą Świętą Oblubienicę JAHUSZUA. O to słowo które JAHUSZUA chce Wam dzisiaj przekazać: “Kochani JA prowadziłem was dla swojej potrzeby. JA prowadziłem was dziś w tym dniu. To JA natchnąłem wasze serca. To JA dałem wam MOJEGO DUCHA. To JA daję wam to namaszczenie. To JA pragnę was ukołysać w moich ramionach. JA pragnę wam błogosławić, JA pragnę abyście mówili słowa zachęty, miłości do Mnie. JA chcę być pośród was, pragnę być z wami, chcę się radować razem z wami. Pragnijcie poznać MNIE jeszcze lepiej, pragnijcie szukać MOJEGO słowa. Chciałbym być już z wami, chciałbym już zabrać was do domu, ale jest jeszcze praca do wykonania. JA pragnę wam błogosławić. Patrzcie na MNIE, wierzcie Mi, ufajcie Mi, zwróćcie się do MNIE, kiedy was prześladują, urągają – to jest dla MNIE to JA jestem wzgardzony, to JA JAHUSZUA. To JA was ochraniam, to JA was zaopatruję. JA pragnę mówić do was, tylko nachylcie się do MNIE, a usłyszycie MNIE, jak mówię. Starajcie się być posłuszni, róbcie wszystko co wam powiem. Nie zatrzymujcie tego. Wołajcie do MNIE, JA ukołyszę was w MOICH ramionach, JA JAHUSZUA. Wy zadowalacie MEGO OJCA, zadowalacie OJCA JAHWEH. Wasze modlitwy są przyjemne dla MNIE, wy jesteście, jak te klejnoty, jesteście tak drogocenni dla MNIE. Pragnę wam błogosławić, pragnę was utulić, pragnę wam podziękować. Bądźcie wytrwali, nie poddawajcie się, już niedługo przyjdę, już niedługo przyjdę, już niedługo przyjdę.” Amen, JAHUSZUA, przyjdź szybko przyjdź, bo Twoja Oblubienica Tęskni i wyczekuje za Tobą, przyjdź jak najszybciej. Kochamy Cię bardzo mocno.

Norbert

Wychwalam z całego serca JAHWEH, JAHUSZUA i SZIKAINJAH CHWAŁY, RUACH HA KODESZ, za ICH Misję Ostatniej Szansy AmightyWind, do której odnalezienia zostałem przyprowadzony ponad 4 lata temu. Nie ma sposobu na to, aby wyrazić w pełni w jakimkolwiek ludzkim języku, jakim błogosławieństwem jest dla mnie ta Misja. Zostałem przywiedziony do przyjęcia JAHUSZUA jako mojego PANA BOGA i ZBAWICIELA, zbawiony, wyzwolony, uświęcony, namaszczony, wsparty duchowo, pouczony Ścieżek PAŃSKICH i wykarmiony duchowo najczystszą Manną prosto z Nieba – wszystko za pośrednictwem tej drogocennej Misji AmightyWind Potężną Ręką BOGA JAHWEH, któremu ta Misja i ja oddajemy wszelką Cześć, Chwałę i Uwielbienie, teraz i na wieki wieków. Ponad 120 Proroctw, które ta Misja rozpowszechnia na tak wiele różnych sposobów, są prawdziwymi Świętymi Słowami BOGA JAHWEH przychodzącymi w Czasach Końca do wszystkich, którzy mają uszy, by słuchać – aby ostrzegać, napominać, wzywać do nawrócenia, jak również dodawać otuchy, podbudowywać, pocieszać i oświecać niesamowitymi objawieniami; przepowiadać rzeczy, które wydarzą się już wkrótce. Materiał dowodowy zaświadczający o prawdziwości i Niebiańskim posłannictwie tej Misji jest ogromny i jawny do ujrzenia dla każdego. Misja ta wzrasta w niesamowitym tempie, dosięga coraz dalej i dalej każdego roku. To, co zaczęło się od zaledwie jednej Świętej kobiety posłusznej Powołaniu JAHWEH dla jej życia, naszej umiłowanej duchowej Matki oraz Pastor, Apostoł i Prorok Elisabeth Elijah, w tej chwili owiewa tę ziemię niczym Potężny, Gwałtowny Wiatr – coś czego mógł dokonać jedynie JAHWEH! Wszystko, co jest prorokowane przez Prorok Elisabeth pod Namaszczeniem, spełnia się – czy to dotyczy rzeczy ogólnoświatowych, czy też życia osobistego członków Zgromadzenia. Misja AmightyWind rozwija się błyskawicznie i zupełnie prosperuje na każdy możliwy sposób. Niezliczone Święte, Namaszczone, należące do JAHUSZUA osoby każdego wieku, narodowości i różnego zaplecza, słyszą Głos ich Niebiańskiego OJCA JAHWEH w Proroctwach i przyjmują tę Misję jako błogosławieństwo ze łzami radości w swoich oczach – każdego kolejnego dnia! Otrzymujemy setki świadectw na temat niezwykle błogosławionego, zmieniającego życie wpływu, który Proroctwa oraz Misja wywierają na ludziach, którzy uwierzyli w Przesłanie od JAHWEH na Czas Końca. Każdego dnia oglądamy ludzi przychodzących do JAHUSZUA w prawdziwym nawróceniu i pokucie, miłości, oraz odwróceniu się od grzechów; otrzymujących uleczenie i wyzwolenie, a szatan kłapie zębami z wściekłości, wiedząc że nie może tego powstrzymać, chociaż próbuje jak może. JAH okazał Swoje wsparcie dla tej Misji w potężny sposób, unicestwiając dzieła diabła mające na celu zatrzymanie tej Misji, setki zatraconych sług szatańskich, którzy zostali posłani by krzywdzić, zniesławiać, rozpowszechniać najohydniejsze kłamstwa, i starać się zniszczyć Misję Amightywind w przeciągu ostatnich lat. Wszystkie ich wysiłki okazały się całkowicie bezużyteczne, jako że nie powstrzymały one tej Misji od rozrastania się i dokonywania tego, do czego została powołana przez BOGA JAHWEH – głoszenia Dobrej Nowiny pokornym, opatrywania ran tych o złamanym sercu, wyzwalania jeńców i uwalniania zniewolonych, pocieszania tych, którzy płaczą; ogłaszania Roku Łaski JAHWEH, oraz Dnia JEGO Zemsty na Swoich wrogach! (Iz 61) I ja sam zaświadczam, że Misja ta z powodzeniem dokonuje wszystkiego, co została powołana z Nieba wykonywać – nie mocą jakiegokolwiek mężczyzny lub kobiety, ale przez potężne Namaszczenie RUACH HA KODESZ – przekształcając ludzi i ich życia w niesamowity sposób, pomagając im być wolnymi i przekształconymi na wzór Jednorodzonego SYNA JAHWEH. Jestem w stałym kontakcie już od lat, i osobiście poznałem Kierownictwo oraz wielu Misjonarzy Młodzieży tej Misji, i mogę zaświadczyć ze stuprocentową pewnością, że ta Misja i każda osoba powołana w jej szeregi, żyją dokładnie według tego, co głoszą, krocząc w Świętości, zganiając wszelki grzech i uciekając od wszelkich pozorów zła, i oni prawdziwie ustanawiają Święty przykład dla każdego Naśladowcy JAHUSZUA na tej ziemi. Ludzkie religie, za którymi niegdyś podążałem, jedynie usiłowały mnie wiązać, zniewalać i karmić pewną dozą Prawdy zmieszaną z obfitością kłamstw, dając mi fałszywe poczucie bezpieczeństwa i bycia na dobrej drodze z BOGIEM – BOGIEM, którego oni sami nie znają nawet w swoich sercach. Ta Misja była całkowicie odmienna w każdym aspekcie. Przez nią JAH nauczył mnie jak prawdziwie podążać za NIM w DUCHU, Prawdzie i Świętości. Przez tę Misję doświadczyłem i nauczyłem się o prawdziwej Świętej Miłości BOGA JAHWEH po raz pierwszy w moim życiu. Byłem pod wielkim wrażeniem miłości, jaką spotkałem w tym Zgromadzeniu, w Kierownictwie tej Misji, i szczególnie w Apostoł Elisabeth Elijah – ona jest zaiste prawdziwą kochającą Matką dla wszystkich Młodych Świętych Orłów JAHWEH przychodzących do tej Misji, troszczącą się o nie jak o swoje rodzone dzieci. Jest to tak niepodobne do religii, które wcześniej znałem! Prawdziwie sztandarem nad tą Misją jest Miłość, i po tej Miłości ja oraz tak wiele innych Dzieci JAHWEH, rozpoznajemy ją jako należącą do JAH. (Jn 13:35) Misja AmightyWind oznacza dla mnie dosłownie wszystko na tej ziemi, i największym przywilejem, honorem i celem mojego życia jest aby służyć BOGU JAHWEH w jej obrębie, pomagając dosięgać dusze dla Królestwa Niebios w tym Żniwie Czasów Końca. W Nieskończonej Miłości JAHUSZUA naszego MASZIJACH, Brat Norbert

Dawid

Kocham Cię Jahwe mój Stwórco. Dziękuję Ci za wszystko. Chcę żyć z Tobą wiecznie. Dziękuję Ci że mogę się tu wpisać. Kocham Twego Syna Jahuszua Ha Maszijach. Niech Panie Twa Ewangelia będzie głoszona pp całej ziemii. :)

Siotra Marysia

W Proroctwie 77, wypowiedzianym przez Prorok Elisabeth Elijah zatytułowanym "Oto JA,JAHWEH,posyłam cię z nowym Namaszczeniem do Kościołów Zielonoświątkowych - do tych ,którzy uwierzą w nie i je przyjmą!" ABBA JAHWEH powiedział:
"JA chcę wypełnić zielonoświątkowców nowym Namaszczeniem,które będzie większe aniżeli to z Azusa. Jeśli będą wołać do MOJEGO SYNA, nie tylko w Imieniu Jezusa Chrystusa, ale kiedy uszanują dziedzictwo, które JA dałem im na tej Ziemi. ON bowiem pochodził z rodu Dawida, ON przyszedł jako Hebrajczyk, a więc nauczaj ich. JA chcę, aby był ON honorowany i nazywany JEGO Imieniem JAHUSZUA!
Składam obietnicę i przysięgam tym, którzy okażą posłuszeństwo, a którzy nazywają siebie zielonoświatkowcami. Jesteście rozproszeni po całym świecie,to jest coś, co przyprawia szatana o dreszcze i drżenie, jeśli tylko przyjmiecie również prawdę o żydowskości MESJASZA, któremu oddaliście swoje życie. Jeśli tylko okażecie posłuszeństwo i uznacie, że niedziela nie jest dniem Szabatu. JA nie zmieniam się jedynie dla ludzkiej wygody. Jeżeli tylko przyjmiecie MOJE Święte Dni(komentarz: Święta Biblijne opisane w Torze i Tanach m.in. w Ksiedze Kapłańskiej 23) których JA wciąż chcę abyście przestrzegali. A to dlatego, iż jest to dla Was błogoslawieństwem zielonoświątkowcy i JA mówię jedynie do tych,których serca są oddanych MNIE, do tych którzy postawili BOGA OJCA JAHWEH, JAHUSZUA i RUACH ha KODESZ na pierwszym miejscu w swoim życiu i miłości. JA znam wasze serca, wy pragniecie być MI posłuszni, jesteście namaszczeni, walczycie o Świetość, ale nadchodzi Namaszczenie wieksze niż to, które znacie. Wy potrzebujecie go, aby walczyć ze złem. Czyż MOJE Słowo nie mówi: "Kiedy wrogowie nadchodzą niczym powódź, JA podnoszę standard przeciwko nim?" (Księga Izajasza 59:19 w anglojęzycznym przekładzie Biblii króla Jakuba-KJV) To jest ta powódź MOJE Dzieci. Jeśli tylko przyjmiecie, jeśli tylko uwierzycie, jeśli tylko odrzucicie ludzkie doktryny, dni i przyjmiecie prawdę."
Ponad cztery lata należałam do Kościoła Zielonoświątkowego. Tam poznawałam mojego ZBAWICIELA JAHUSZUA MESJASZA(Jezusa Chrystusa) Jednak kościół ten nie nauczał o Szabacie, o biblijnych świętach, ani o prawdziwych Imonach BOGA OJCA,SYNA BOŻEGO i DUCHA ŚWIĘTEGO. Jest to denomonacja, która trzyma sie ludzkich doktryn. Kiedy RUACH ha KODESZ przyprowadziła mnie na stronę Misji Amightywind i zaczęłam czytać Proroctwa to usłyszałam w nich BOŻY Głos. Dostałam też potwierdzenie o prawdziwości Proroctw. Zaczęłam czcić Szabat, uczestniczyć w świętach biblijnych i tak jak obiecał ABBA JAHWEH spłynęły na mnie wielkie błogosławieństwa i Namaszczenie RUACH ha KODESZ. W mojej rodzinie w Szabat następowały uzdowienia. Również w Szabat wydarzył się cud, kiedy osa z napojem dostała się do ust mojej córki i nie użądliła jej. Córka wypluła z ust żywą osę. To wydarzenie mogłoby zakończyć sie wielką tragedią dlatego, że córka jest bardzo uczolona na jad osy. Także w Szabat BÓG wyraźniej przemawiał do mnie poprzez SWOJE Słowo.
Zgodnie z BOŻYM poleceniem odeszłam z Kościoła Zielonoświątkowego który jest niedzielnym kościołem i nie przestrzega IV Przykazania które ABBA JAHWEH wyrył SWOIM Palcem na Kamiennych Tablicach. Misja Amightywind została utworzona przez naszego umiłowanego ABBA JAHWEH,JAHUSZUA i RUACH ha KODESZ(DUCHA ŚWIETEGO). W Proroctwach zamieszczonych na stronie Misji BÓG przemawia do nas poprzez Prorok Elisabeth Elijah i uczy nas prawdy o Szabacie, pochodzeniu naszego ZBAWICIELA, biblijnych świętach, prawdziwych hebrajskich BOŻYCH Imionach. Od wielu lat ostrzega przed tym co nadciąga na ten grzeszny świat, nawołuje do nawrócenia i uczy SWOJE dzieci jak mają się zachować w obliczu tych wszystkich nieszczęść. Na stronie Misji znalazłam też wszelkie pouczenia dotyczące taktyk walki duchowej. W większości kościołów Zielonoświątkowych nie ma takich pouczeń. Z tego powodu niektórzy Chrześcijanie są słabi duchowo, bezradni, dręczeni, umęczeni i zmagają się z depresją. Nie mają pojęcia jak sobie poradzić z wrogiem który agresywnie uprzykrza życie Dzieciom BOŻYM. Dziękuję BOGU, że poznałam Prawdę i przestałam pić mleko duchowe, a zaczęłam spożywać prawdziwy "duchowy twardy pokarm". Niestety pastorzy Kościołów Zielonoświatkowych, do których zostały rozesłane Proroctwa, nie są zainteresowani poznawaniem prawdy. Niektóre Zbory wysychają bo RUACH ha KODESZ odeszła od nich, a Dzieci BOŻE są tam głodzone i coraz bardziej słabną. Nie mają nawet świadomości, ze żyją w czasach końca. Pastorzy trzymają sie nauki ludzkiej. Uważają jednak, iż doskonale znają Słowo Boże, a te BOŻE Dzieci które chcą przestrzegać dni Szabatu i odchodzą z tych kościołów, traktują jak odstępców w wierze.
Modlę sie, aby wszystkie dzieci ABBA JAHWEH zaczęły szukać prawdy i przestały ślepo polegać na postorach, ewangelistach i księżach. Nasz kochany OJCIEC JAHWEH w Proroctwach objawia to, co ma przyjść na ten cały grzeszny świat. Ignorowanie lub odrzucenie tej prawdy może mieć katastrofalne skutki. Tak jak napisałam już wczesniej, w moim życiu nastąpiło wypełnienie Proroctwa 77. Dziękuję TATUSIOWI JAHWEH, JAHUSZUA i RUACH ha KODESZ za Namaszczenie, uzdrowienia, cuda które dzieją się w moim życiu. AlleluJAH!!!

Siostra Magdalena

Witam serdecznie! Jeszcze raz chcialam napisac że Misja Amightywind jest dla mnie i dla mojego synka Eliasza Wielkim Błogosławieństwem! Dziękuję naszej Mamusi Eliszewie za wszystko co dla nas robi! Chciałam jeszcze Wam wszystkim powiedzieć że podczas czytania książki usłyszałam głos NASZEJ MAMUSI, to byl Piękny Delikatny głos jak powiew wiatru... TO JA JESTEM WASZĄ NIEBIAŃSKĄ MATKĄ -powiedziała. Tak bardzo dziekuję TATUSIOWI JAHWEH NASZEMU ZBAWICIELOWI JAHUSZUA I MAMUSI IMMAJAH za opiekę i ochronę nad nami, mieszkam w miejscu gdzie wszyscy nas nienawidzą a własna rodzina życzy nam śmierci odprawiaja czary żeby tylko nam się krzywda stała. Co dokładnie robią nie wiem ale BÓG mi pokazał że chcą nas skrzywdzić. A teraz inny temat poproszę dane do przelewu skromnie bo skromnie mogę wesprzeć Misję ale podzielę się tym co mam ˘. Ściskam Was wszystkich w ramionach IMMAJAH.Kilka spośród anglojęzycznych świadectw przetłumaczonych na język polski:

Elisabeth, Indonezja

Gdy szukałam jakiejś internetowej społeczności oraz nauczania, ponieważ potrzebowałam 'duchowego mięsa' za pokarm, PAN powiedział mi abym wpisała w wyszukiwarkę Google 'Elisabeth Proroctwo JAHWEH JAHSZUA'. Z ciekawości zastanawiałam się, dlaczego miałam wpisać moje własne imię w wyszukiwarce! Ale zrobiłam jak ON nakazał i tak właśnie dowiedziałam się o Misji Almigtywind/Amigtywind.
Prawdę mówiąc, w tamtym czasie byłam sceptyczna, gdyż było tak wielu 'artystów', którzy twierdzili, że są 'od Boga', 'wyznaczeni przez Boga', że są 'prorokami', 'apostołami', i tak dalej i od miesięcy obserwowałam, co dzieje się na stronach Misji, zanim przeczytałam Proroctwo, które wspomina o tym jak Ameryka się pali i prawie wyskoczyłam z mojego krzesła w szoku, gdyż wcześniej otrzymałam dwie podobne wizje takie jak w tym proroctwie i widziałam nazwy wymienionych stanów, takich jak Georgia i Louisjana (Wtedy w czasie wizji potraktowałam je jako imiona osób. Byłam wstrząśnięta, ponieważ to były amerykańskie stany!) i wtedy zdałam sobie sprawę, że wewnątrz tej Misji jest więcej niż nawet myślałam! Wtedy właśnie zaczęłam kontaktować się z misjonarzem z Almightywind. Zostawiłam wiadomość i tak właśnie od lat wielokrotnie doświadczam błogosławieństw za pośrednictwem Misji… Jest dla mnie takim błogosławieństwem znać JAHWEH, JAHUSZUA i RUACH ha KODESZ, oraz jest dla mnie wielkim błogosławieństwem, że te osoby w Misji znają również JAH, oraz to, że dzieląc się swoimi doświadczeniami życiowymi zachęcają tych, których życie było ciężkie.


Stephen, Hong Kong

Odkąd tylko skontaktowałem się z Misją Amightywind jesienią 2003, uważam, że jestem o wiele bliżej JAHUSZUA i JAHWEH. Odnoszę mnóstwo korzyści z nauk Misji. Zerwałem z wieloma światowymi zajęciami, takimi jak gry wideo, pozbyłam się różnych gadżetów, przestałem oglądać światowe filmy. Odczuwam, że staję się bardziej czysty, bardziej skoncentrowany na sprawach duchowych. Zawarłem również kilka nowych przyjaźni, lub raczej spotkałem kilkoro troskliwych braci i sióstr. Całkowicie porzuciłem dążenia tego świata na rzecz celów duchowych. Uczę się jak kochać JAHUSZUA i JAHWEH, uczę się jak być IM posłusznym. Uzyskałem przez to wiele duchowego zrozumienia. Świadomość, że obecny upadły świat wkrótce się skończy ponagla mnie do przygotowań na to, co ma się zdarzyć. Starania by przybliżać się do celu „bez skazy i zmarszczki” stanowią wyzwanie, ale wiem, że warto to robić. Moja duchowa świadomość poprawiła się i bardziej zdaję sobie sprawę z błędów mojej przeszłości. Przez przelaną Krew JAHUSZUA jestem oczyszczony. Niegdyś byłem uzależniony od pornografii, a teraz to minęło. Wreszcie znalazłem sens życia, czyli wierne służenie naszemu Królowi JAHUSZUA i JAHWEH.


Nel, Republika Południowej Afryki

RUACH ha KODESZ(DUCH ŚWIĘTY) przyprowadziła mnie do tej Misji. Zacząłem czytać Proroctwa. Zdałem sobie sprawę, że to naprawdę nasz niebiański OJCIEC i jego SYN przemawiają do nas tu na ziemi. ON używa Elisabeth Elijah, by wypowiadała JEGO słowa. Nazywa Elisabeth swoją „Namaszczoną Panną Obwieszczającą”, swoim „Nowym Eliaszem”. To jest takie cudowne. Tego samego dnia, gdy przeczytałem fragment, w którym JAHWEH mówi, że Elisabeth jest JEGO nowym Eliaszem, otworzyłem swoją Biblie na Księdze Malachiasza 3:23. Zaniemówiłem. Jest tam napisane:  Oto Ja poślę wam proroka Eliasza przed nadejściem dnia Pańskiego, dnia wielkiego i strasznego. I skłoni serce ojców ku synom, a serce synów ku ich ojcom, abym nie przyszedł i nie poraził ziemi izraelskiej przekleństwem.”. Całkowicie oddałem swoje życie JAHUSZUA. Teraz moje motto brzmi „JAHUSZUA zatroszczy się o wszystko”. ON naprawdę dba o nasze finanse, zdrowie i potrzeby duchowe. Zaczęły dziać się cuda w życiu moim i mojej rodziny. Zacząłem modlić się i czytać swoją Biblię od dwóch do trzech razy dziennie. Od tego czasu moje życie kompletnie się zmieniło i cudownie jest wiedzieć, że JAHUSZUA ochroni nas i będzie z nami aż do końca naszego czasu tutaj, na ziemi.


Sharon, Indiana USA

Znam od 6 lat a pastor Elisabeth od 21 lat. Powiedziałam jej kiedyś, że JAHWEH wiedział, co robi, gdy wybrał ją. ON nie popełnia błędów. Nie znajdziecie nigdzie milszych, lub bardziej kochających i troskliwych ludzi. Zawsze są gotowi by pomagać, jak tylko mogą. Dzwoniłam o każdej porze dna i nocy z prośbą o modlitwę i naprawdę zawsze mogłam liczyć na ich uwagę i modlitwy, a JAHWEH zawsze odpowiadał na nasze modlitwy. Oto niektóre z uzdrowień, których doświadczyłam: odzyskałam słuch, kość mojej prawej dłoni zdeformowana przez artretyzm została całkowicie przywrócona do zdrowia, ustały szmery serca, zostałam wyzwolona z 30 letniego nałogu palenia bez pragnienia powrotu do papierosa, nastąpiło wyzwolenie z uzależnienia od seksu, JAHWEH uratował moje finanse, zostałam uleczona z braku równowagi chemicznej w organizmie. W tej Misji zostałam nakarmiona, ubrana i otrzymałam pomoc duchową, więc nigdy jej nie porzucę dopóki nie opuszczę tej ziemi. Ona należy do JAHWEH, a ON opiekuje się swoim owcami i barankami. Właśnie to oznacza dla mnie ta Misja: życie!


Vincent, Kalifornia USA

Kiedy przyszedłem do Almightywind w 2006 roku wiele dowiedziałem się z proroctw danych Pannie Obwieszczającej JAH Elisabet Elijah i wspominam jak wiele razy modliłem się, abym był godny być nazwanym jednym z Oblubienicy JAHUSZUA ha MASZIJACH. Pamiętam jak JAHWEH mówił mi „ Jesteś partnerem na całe życie dla tej Misji”. Jest dla mnie prawdziwym błogosławieństwem być częścią „Prawdziwego Kościoła”, gdyż świadectwem JAHUSZUA jest Duch Proroctwa. Moje życie nie jest takie samo odkąd przyszedłem do Almightywind, ale jest lepsze. Bitwa jest zaciekła, a jednak my wciąż zachowujemy wiarę. Nasz OBLUBIENIEC przychodzi. Jest przywilejem i zaszczytem wiedzieć, kim są członkowie Oblubienicy JAHUSZUA. Dziękuję Wam Elisabeth i jestem wdzieczny, że jestem waszym bratem w JAHUSZUA! Dziękuję, że pozwoliliście mi dołączyć do Was w ogłaszaniu światu dobrej nowiny. Kochamy Was tutaj w Kalifornii.


Renee, Ohio USA

W wyznaczonym przez Pana czasie spotkałam Elisabeth na czacie internetowym. … Kiedy przeczytałam proroctwa wiedziałam, że są prawdziwe, gdyż całe moje ciało drżało! … Absolutnie wierzę i wiem, że Pan JAHWEH, JAHUSZUA i MAMA RUACH ha KODESZ przemawiają do Elisabet Elijah ia. IM niech będzie wszelkie uwielbienie, cześć i chwała!


Virginia, Karolina Północna USA

Droga Elisabeth
Pragnę tylko, abyś wiedziała jak wielkim błogosławieństwem jesteś dla mnie. Odkąd tylko RUACH ha KODESZ przyprowadziła mnie do tej strony dowiedziałam się tak wiele o BOGU, którego nazywam teraz JAHWEH i Jezusie, którego teraz nazywam JAHUSZUA i o Duchu Świętym, którego teraz nazywam IMMAJAH. Tak bardzo dziękuję za wyjaśnienie znaczenia używania Świętych Imion JHAWEH, JAHUSZUA i SZIKHINJAH.
W chwili gdy zaczęłam czytać proroctwa, które dał Ci ABBA JAHWEH nie miałam wątpliwości, że to JAHWEH przemawia przez Ciebie. Słyszę głos JAH w tych proroctwach. Jesteś naprawdę, naprawdę, naprawdę prawdziwą Prorokinią JAHWEH. Kiedy dowiedziałam się o prawdziwym dniu Szabatu kontynuuję przestrzeganie go i dowiedziałam się również prawdy o niedzielnych kościołach. Prawdę mówiąc, nie byłam w kościele przez całe lata, a to dlatego, że nigdy nie odczuwałam tam RUACH ha KODESZ.
Dowiedziałam się tak wiele o IMMAJAH w Proroctwach 89 i 90. Tak cudownie jest wiedzieć, że mamy Niebiańską MATKĘ, tak samo jak Niebiańskiego OJCA.
Jeśli chodzi o prawdę o Oblubienicy JAHUSZUA – odkąd tylko przeczytałam proroctwa o Oblubienicy i pragnę być zaliczona do tych, którzy są godni miana Oblubienicy JAHUSZUA, diabeł usiłuje mnie zniszczyć. Ale wiesz, nie pozwolę mu, ponieważ mam JAHUSZUA i mogę wszystko uczynić przez NIEGO i wszystko mogę przezwyciężyć przez NIEGO. Uwielbiam obchodzić Biblijne Święta i nie chcę mieć już nic wspólnego ze światowymi pogańskimi świętami. Nie jem już wieprzowiny, ani skorupiaków, ani czegokolwiek innego, czego nie jadłby JAHUSZUA. Wiesz, prawdę mówiąc IMMAJAH przyprowadziła mnie do tej strony internetowej mniej więcej w listopadzie 2006, a JAHWEH oskarżał mnie za to, że przez tak długi czas nie wysłałam Ci emaila z błogosławieństwem. Przez wszystkie te lata nauczyłam się tak wiele i byłam karmiona duchowo, a nigdy nie wysłałam Ci emaila z błogosławieństwem, ani jakiejkolwiek pomocy. Chciałabym przeprosić i prosić o wybaczenie JAHWEH, a także Ciebie. Jest mi przykro. Zawsze chciałem znać prawdę o JAHWEH, a IMMAJAH przyprowadziła mnie do tej prawdy!
Ta Misja jest dla mnie tak cudownym błogosławieństwem i chciałabym powiedzieć: „ Dziękuję Wam, dziękuję Wam, dziękuję Wam, dziękuję, dziękuję tak bardzo!”. Niech JAHWEH błogosławi Wam obficie we wszystkich potrzebach.
Elisabeth, dalej będę modlić się o Ciebie, Twojego męża, ekipę i misję Almightywind, Oblubienicę, Dwóch Świadków, Gości i oczywiście Izrael. Dzięki ponowne za to, co robicie. Niech JAHWEH błogosławi :)


Mary, Południowy Meksyk

Drodzy Bracie i Siostro
Znalazłam tę cudowną stronę kilka lat temu i ona wciąż jest błogosławieństwem dla mojej rodziny i dla mnie. Mój mąż i ja zabraliśmy naszą rodzinę z Ameryki z pomocą PANA; ON pobłogosławił nam tak bardzo za to, że słuchaliśmy GO. Kazał nam wyjechać około dwóch lat temu i jesteśmy poza krajem od prawie roku. Kontynuujcie pracę dla naszego OJCA - jest to wielką pomocą dla nas, którzy jesteśmy sami w tym świecie; DALEJ OPOWIADAJCIE CUDOWNĄ NOWINĘ!! Niech JAH błogosławi Was wszystkich!


Dnang, Indonezja

Dzięki naszemu OJCU w niebie – przez lata byłem zagubiony w kwestii doktryny o Szabacie i uznałem, że ta strona jest prawdziwa, tak jak się spodziewałem, co do Szabatu. Uczy też o Świętości, a z tym właśnie się zmagam. Odwaga Elisabeth zrobiła na mnie wrażenie, ponieważ także mam taką odwagę, jeśli chodzi o doktryny, które uznałem za prawdziwe, gdyż doktryny Biblijne są fundamentem mojego życia. Wspieram tę Misję w modlitwie po moim porannym nabożeństwie. Niech prawda zostanie usłyszana. Amen


Joainne, grzesznik zbawiony przez łaskę.

Ta Misja nauczyła mnie prawdy w Świętych Imionach i wielu innych rzeczy. Mam nadzieje, że więcej grzeszników przyjdzie do tej Misji i będą zbawieni i błogosławieni tymi naukami


Jeremiah, Oklahoma USA

ALLELUJAH! Tu rzeczywiście jest Prawda WSZECHMOCNEGO JAHWEH. Wiem to gdyż, pośród wielu innych spraw, odczuwam żar oczyszczania w ciągu ostatniego tygodnia lub dwóch. ALLELUJAH! Ogień oczyszcza złoto, czyż nie tak. Modlę się teraz w potężnym Imieniu JAHUSZUA, abym był podgrzewany aż osiągnę 100 %; oczyszczony w 99 % nie wystarczy, ponieważ nie jestem zdeprawowany! Weźcie miechy; modlę się też abyśmy my, poszukiwacze prawdy nadal otrzymywali to, czego pragniemy, CZYSTĄ PRAWDĘ. Niech nic nieczystego nie wchodzi do tego wspaniałego miejsca, które TY stworzyłeś dla TWOICH owiec by się tam żywiły, ABBA JAHWEH! Nie pozwól byśmy dłużej byli spragnieni, wylewaj się z nas. Oby wszyscy z nas pamiętali o tej Misji i o sobie nawzajem w naszych modlitwach, bezustannie. ALLELUJAH!


Cheryl

Czytam proroctwa od jakiegoś czasu i mnóstwo tego, co zostało spisane jest błogosławieństwem i inspiracją, by iść dalej i wciąż się modlić. Chwała JAHUSZUA.


Valetta, Indiana USA

Znalazłam tę stronę wczoraj, 15 października 2008 roku przez przypadek(a może nie przypadkiem). Szukałam w Internecie(Google) Święta Namiotów i natrafiłam na tę stronę – cóż za błogosławieństwo! Strona jest piękna i zawiera tak wiele informacji o JAHUSZUA. Wcześniej, w kwietniu 2007 mężczyzna o imieniu Ron chodził od drzwi do drzwi ogłaszając, ze Jezus ma naprawdę na imię JASZUA. Wyjaśniał prawdziwy Szabat i dlaczego „chrześcijanie” chodzą do kościoła w niedzielę. Powiedział mi, ze chrześcijanie są oszukiwani przez wroga. W tamtym czasie chodziłam do kościoła w niedzielę. On naprawdę rzucił wyzwanie mojej wierze. Kiedy odszedł zaczęłam analizować słowo a także szukać w Internecie potwierdzenia, że w tym, co mówił była jakaś prawda. Cieszę się, ze to zrobiłam. To sprowadziło mnie ze ścieżki moich tak zwanych „chrześcijańskich” przekonań; zdałam sobie sprawę, że jestem oszukana. Byłam ślepa jak wszyscy inni, którzy podążają za tradycjami świata i nie zadają pytań „dlaczego”. Niesamowite, jak to otworzyło mi oczy!
Nie uczęszczam już na niedzielne nabożeństwa. Staram się jak tylko mogę przestrzegać prawdziwego Szabbatu. Nie celebruje więcej pogańskich świąt Bożego Narodzenia i świąt Wielkanocnych, ale uczę się o Świętach Żydowskich. Brakuje mi wspólnoty ze Świętymi, ponieważ nie mam kościoła, który mogłabym nazwać swoim. Szukam dobrego kościoła, który uczy i przestrzega praw, które JAH dał Mojżeszowi. Niektórzy z moich „chrześcijańskich” znajomych uważają, że odpadłam od wiary, gdyż nie chodzę już do ich kościoła. Skoro on nie naucza prawdziwego słowa to, po co zadawać sobie trud? To, co jest trudne, to próby przekonania ich, ze ścieżka, na której są jest błędna. Nie jem już wieprzowiny; odrzuca mnie na samą myśl o niej. Każdy myśli, ze jestem „trochę dziwna”, ale nie dbam o to, o ile podążam śladami JAHUSZUA.
Chcę tylko podziękować Wam za objawianie prawdy. Byłam ślepa, ale teraz widzę i naprawdę chcę sprawiać PANU BOGU przyjemność swoim życiem. Wasza strona pomoże mi w tym.
Bądźcie błogosławieni stukrotnie!

Edward, Tajwan

Poprzez ukazanie, jak chrześcijaństwo i tradycje żydowskie oparte na Torze są jak dwie części układanki, ta Misja dała mi jaśniejsze zrozumienie wiary i zbawienia i wprowadziła życie i sens do mojej relacji z moim Stwórcą.


Jorge, Peru

Ta strona podoba mi się tak bardzo! Naprawdę jest błogosławieństwem posłanym z nieba. Znam tę stronę od stycznia 2007, ale właściwie nigdy jej nie sprawdziłem. To MAMA SZEKINJAH przyprowadziła mnie z powrotem 9 lutego 2007 i wtedy moje oczy się otworzyły. Otworzyłem Proroctwo i natychmiast przy pierwszym zdaniu, które przeczytałem czułem i słyszałem jak ABBA JAHWEH mówi do mnie. Wiedziałem, ze to prawda, nic innego tylko prawda. Jestem tak szczęśliwy, że poznałem zespół Amightywind, są moją rodziną! I nikt tego nie odbierze, kocham Was wszystkich. Jesteśmy jedną dużą rodziną, w której można się dobrze czuć; bez względu na to jak bardzo jesteśmy od siebie oddaleni w duchu jesteśmy obok siebie.


Omar, Stany Zjednoczone

Chcę Wam podziękować za wszystko, co zrobiliście. Prawie pięć lat temu zapoznałem się z częścią strony Almightywind, która mówi o piekle. Tak właśnie ją znalazłem. Po przeczytaniu na temat piekła(o którego istnieniu wtedy nie wiedziałem) i po tym jak przestraszyłem się tych świadectw, w końcu zapytałem JAHUSZUA w sercu. Ta strona bardzo mnie przeraziła. Muzyka, naukowcy nagrywający dźwięki wydawane przez ludzi i wszystkie te rzeczy!!?. To mnie przeraziło. Potem w końcu przyjąłem zbawienie. MAMA MĄDROŚĆ jest w moim życiu i pomaga mi. Chwała JAHUSZUA!


Mia, Stany Zjednoczone

Pozdrowienia w Imieniu JAHUSZUA ha MASZIJACH. Mam 25 lat…, kilka dni temu znalazłem tę stronę, gdy oglądałem filmy na You Tube a JAHWEH potwierdził ją przysyłając następnego dnia kogoś, kto spytał mnie, czy słyszałem o JEGO stronie. Jestem tak zdumiony proroctwami, których wysłuchałem do tej pory; czuje jak odchodzą ode mnie różne rzeczy, a bojaźń JAHWEH ogarnęła mnie z pewnością. Czytałem Proroctwo 11 kilka razy. Doprowadza mnie to do łez, gdy ON mówi o aborcjach. Mam zaszczyt czytać JEGO słowo przez MAMĘ RUACH, proroctwa o tajemnicach RUACH ha KODESZ i Imieniu RUACH są tak pełne mocy. JAHWEH objawił mi SWOJE Imię kilka lat temu. Od tamtego czasu zawsze myślałem, że jeśli jest ktokolwiek komu jest dane Proroctwo, to czy nie powinien przemawiać w JEGO prawdziwym Imieniu?
Chciałbym zachęcić każdego, kto to czyta, a walczy z jakimś nałogiem, aby przeczytał „Proroctwo 82 – Ostatnie wezwanie dla Oblubienicy JAHUSZUA, MESJASZA”
. Będę czytać więcej drogocennego namaszczonego słowa wypowiedzianego przez JEGO służebnicę Elisabeth. Przeczytałem Twoje Świadectwo i tym, co przychodzi mi do głowy jest „W tym świadectwie jest test”. Łzy stanęły mi w oczach. Mnie też nie było łatwo. Ja odczuwam to, co jest napisane w Księdze Izajasza 48 gdzie ON mówi „ Oto jak srebro przetopiłem cię ogniem i wypróbowałem cię w piecu utrapienia.”. Jestem tak wdzięczny ABBA, że znalazł tak namaszczonego proroka. Ty naprawdę jesteś „Nowym Eliaszem”, ku chwale JAHWEH.

Gorące pozdrowienia i Szalom dla Ciebie.


Kim, Stany Zjednoczone

Błogosławieństwa w Imieniu JAHSZUA!! Jestem tak pobłogosławiona mając Was w swoim życiu – z pewnością to odpowiedź na modlitwę! Tak się cieszę, że jestem „Strażnikiem na murze” i że „wypełniam lukę” z Wami wszystkimi! Bez wątpienia wróg ma mało czasu – ALELUJAH! Dziękuję JAHWEH za was wszystkich, gdy codziennie jesteście osłaniani w modlitwie! Proszę, wspominajcie mnie także w modlitwie! Z miłością JAH.


Japie i Geraldine, RPA

RUACH ha Kodesz przyprowadziła nas do waszej strony, gdy modliliśmy się w sprawie tego, czy powinniśmy święcić Szabat. Wasze proroctwa wprowadziły ciepło w nasze serca. Dziękujemy Wam i niech błogosławieństwa JAHWEH będą zawsze z Wami.


Terese, Australia

Wielbię JAHWEH i JAHSZUA i raduje się znając JEGO cudowne Imię. Kocham JAHWEH za to, że wyznacza moje ścieżki i że doprowadził mnie do tej strony, która zawiera tak wiele informacji. Wielbię JAH za każde z was, którzy jesteście moją niebiańska rodziną w JAHUSZUA ha MASZUJACH. ALLELUJAH


Alicja, Polska

RUACH ha KODESZ(DUCH ŚWIĘTY) przyprowadziła mnie do Misji Amightywind od niej się dużo nauczyłam dowiedziałam się jak z każdym dniem zdobywać z Jahuszua świętego życia jak żyć by stawać się świętrzym i podobać TATUSIOWI JAHWE przez najświętrzą krew jaką nam dał JEGO SYN JAHUSZUA która mnie obmywa z grzechu i moich niedoskonałości. misja bardzo mnie pobłogosławiła w nowe doświadczenia walki duchowej wiem jak walczyć by nie dać się oszukać szatanowi. gdy czytam proroctwa to w nich jest tak wielkie namaszczenie są jak żywe słowa od JAHWE prawdziwe jakie zawierają w sobie one są jak żywa woda która daje nam życie jak mamy postępować uczą nas jak mamy żyć na codzień. dowiedziałam się od nich jak bardzo JAHUSZUA JEST DELIKATNY I WRAŻLIWY NA ZŁO TEGO ŚWIATA BOGA RANI NAWET NAJMNIEJSZY GRZECH TO JEST DLA NIEGO SMRODEM W JEGO NOZDRZACH. I TERAZ WIEM ŻE NIE MOGĘ NAWET POPEŁNIAĆ TEGO NAJMNIEJSZEGO GRZECHU BO WIEM CZYM TO DLA MNIE GROZI dlatego bujcie się Boga żywego bo on nie ma litości dla tych którzy nie chcą odwrócić się od swoich grzesznych dróg. dowiedziałam się także że JAHUSZUA ABBA JAHWE I SZIKHAINJAH Ą DOBRYMI CZUŁYMI WRAŻLIWYMI RODZICAMI NA KRZYWDE SWOICH DZIECI TYCH KTÓRE STRZEGĄ PRZYKAZŃ I ROBIĄ WSZYSTKO BY PODOBAĆ SIĘ BOGU KAŻDEGO DNIA. KOCHAM ICH TAK BARDZO MOCNO OCALILI MOJĄ DUSZE OD ZAGŁADY I PIEKŁA. DALI MI O WIELE WIĘCEJ I DZIĘKUJĘ JAHUSZUA ABBA JAHWE I SZIKHAINJAH ZA TĄ MIŁOŚĆ JAKĄ OKAZALI MI. ta misja błogosławi ale także upomina tego kto nie słucha tych słow wypowiedzianych przez tą misje AMIGHTYWIND


--- Koniec E-Maili z błogosławieństwami ---


Świadectwa Misji Amightywind
(w języku angielskim)


Kilka spośród wielu świadectw na video nagranych przez osoby, dla których
Misja Amightywind i Prorok Elisabeth Elijah są błogosławieństwem.
Dziękujemy za poparcie!


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


o wiele, wiele więcej świadectw, pouczeń, przekazów proroczych, utworów muzycznych, rapowych i innych materiałów nagranych przez misjonarzy AMW możemy znaleźć na serwisie YouTube! profil Prorok Elisabeth Elijah znajduje się pod adresem www.youtube.com/user/yahsladynred, a profile pozostałych członków Misji - w sekcji znajomych! miłego oglądania!

MISJA AMIGHTYWIND,
MISJA OSTATNIEJ SZANSY
NIEPOWSTRZYMANEGO OGNIA RUACH HA KODESH

KONTAKT