SEN „SZAFKA 827”

Opublikowano 8 sierpnia 1999 r. Niedawno przywrócony.

W dniu 27.08.1996 r. chodziłam do liceum i byłam bez górnego odzienia, a ponieważ byłam bardzo dobrze obdarzona, chłopcy szydzili i wyśmiewali się ze mnie, ponieważ nie miałam żadnego okrycia. Ten sen nigdy nie był tak oczywisty jak dzisiaj. Obecnie nie mam męża, który byłby moim przykryciem, dlatego Juda i Efraim nie mogą się jeszcze połączyć, aby dotrzeć do Izraela i narodu żydowskiego.

We śnie wiedziałam, że moje przykrycie znajduje się w szafce 827. Ale szafka 827 znajdowała się na bardzo wysokim piętrze i musiałam jechać ruchomymi schodami, aby się do niej dostać. W prawdziwym życiu boję się wysokości i ruchomych schodów.

W moim śnie pobiegłam do schodów ruchomych, aby udać się do Szafki 827 i stanęłam przy ruchomych schodach, obawiając się wysokości i ruchu (w rzeczywistości boję się schodów ruchomych w prawdziwym życiu oraz wsiadania i wysiadania z nich). Wtedy zobaczyłam kobietę na czerwonym wózku inwalidzkim jadącą ruchomymi schodami. Właśnie wsiadła przede mną. Patrzyłam, jak wysiada z wózka inwalidzkiego i trzyma się poręczy BEZ LĘKU. Wstydziłam się siebie, że się boję, a ona dodała mi odawagi, by wstąpić na ruchome schody.

Wjechałam na samą górę i udałam się do szafki 827, z której wyjęłam okrycie przypominające piękną, bardzo długą, BIAŁĄ lnianą bluzkę. Założyłam ją i wiedziałam, że nikt już nigdy nie będzie się ze mnie śmiał, ponieważ miałam teraz nowe okrycie. W szafce znajdował się również złoty kij/laska. Koniec snu.

Modliłam się i pytałam JAHWEH, co oznacza ten sen.

27 sierpnia miałam sen i nauczono mnie, jak używać KIJA/LASKI w powietrzu, w wodzie i na ziemi. Obudziłam się z hałasem, który brzmiał jak pistolet startowy, gdy krzyczałam "POZIOM PIERWSZY!" Potem usłyszałam hałas po tym, jak zobaczyłam, jak walczę z demonicznymi siłami w powietrzu, w pięknych różnych kobiecych ubraniach na każdym poziomie. Potem słyszałam hałas i budziłam się i zasypiałam za każdym razem robiąc to samo, aż do 12 poziomu. To był koniec.

Mój syn zobaczył KIJ/LASKĘ. Był wygięty pośrodku, a kiedy się modliłam, zobaczył jego wizję, kiedy trzymałam go w dłoniach i modliłam się. Zapytałam JAHWEH, dlaczego KIJ miałby być zgięty w środku? ON odpowiedział: "PONIEWAŻ JEST WYGIĘTY Z MOJEGO GNIEWU!".

Ten KIJ/LASKA został mi po raz pierwszy dany we śnie. I chociaż teraz jest duchowy, otrzymałam go ponownie we śnie, w którym opuściłam ziemię przed świadkami, poszłam do Nieba, a JAHWEH dał mi NIEBIAŃSKI KIJ/LASKĘ, abym zabrała go z powrotem na ziemię, gdzie został użyty przeciwko złu.

To była tajemnica, którą NIE podzieliłam się ani nie czułam się prowadzona do dzielenia się, z wyjątkiem tego, co napisałam w "Namaszczona na Hawajach", gdzie ponownie KIJ/LASKA został duchowo umieszczony w moich rękach. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej, kliknij powyższy link. Namaszczenie przyszło na mnie na 2 i pół godziny tak silne, że dosłownie sprawiło, że skóra z mojej twarzy złuszczyła się następnego dnia. Największe namaszczenie w moim życiu spłynęło na mnie tego dnia, gdy usługiwałam wielu osobom. Ludzie zostali zbawieni itd. Ta data to 27.08.1996.

Ten KIJ jest KIJEM gniewu JAHWEH, jestem tego pewna. Dlaczego go trzymam? Nie mam pojęcia. NIE przeproszę za to, co napisałam, bo widzicie, że to jest PRAWDA i chociaż nie twierdzę, że rozumiem, co się wkrótce wydarzy, mam wystarczające potwierdzenie, nawet od nieznajomych, że szatan BOI się tej Misji, a JAHWEH obiecał zrobić to, co powiedział, że zrobi. Aby chronić tych, którzy są JEGO i ZNISZCZYĆ JEGO wrogów zrobi wszystko, co obiecał!

Co te daty mają w zanadrzu?

Odbieram coś tak poważnego, co nadejdzie, chyba że ręka JAHWEH opóźni to 9 września 1999 roku.

Otrzymuję więcej części do nadchodzącego Proroctwa nawet poprzez sny. W piątek, 8/6/99, w szabat, ponownie usłyszałam, jak JAHWEH przemawia do mnie. Było to po śnie, w którym szalała przestępczość i widziałam ludzi plądrujących, przewracających samochody, krzywdzących się nawzajem. Jeden groził, że zadzwoni na policję, a inni kpili i śmiali się, ponieważ WSZELKA komunikacja z policją PRZESTAŁA ISTNIEĆ!

Następną rzeczą, którą usłyszałam, był słyszalny głos JAHWEH, który powiedział, "Zrobię wszystko, co obiecałem!".

Obudziłam się i poczułem się błogosławiona, ponieważ wiedziałam, że JAHWEH obiecuje BŁOGOSŁAWIĆ i chronić tych, którzy są JEGO. Jeszcze INNYM objawieniem, które wywołało dreszcze na moim ciele, było to, że zdałam sobie sprawę, gdy inna siostra czytała dawne Proroctwa dane mi o tym, co zostanie zrobione Ameryce, że JAHWEH zrobi WSZYSTKO, co powiedział, że zrobi!

Proszę, ostrzeż innych przed nadchodzącą datą: 9.9.1999. 11 sierpnia 1999 r. w Europie i różnych częściach świata będzie widoczne zaćmienie Słońca. Ale w przeciwieństwie do innych zaćmień, astronomowie biblijni powiedzieli, że planety i gwiazdy będą ustawione w znak krzyża, prawie idealnie tak, jak wtedy, gdy JAHUSZUA został ukrzyżowany! Nie twierdzę, że rozumiem astronomię biblijną i mogłam to źle wyjaśnić. Ale będą one wyrównane tak, jak wtedy, gdy JAHUSZUA umarł na krzyżu. Pamiętaj, że kiedy zobaczysz lub usłyszysz o zaćmieniu, JAHUSZUA nie tylko umarł, ale także ZMARTWYCHWSTAŁ!

"Przypomnij im o sześciu zaćmieniach!"

JAHWEH powiedział do mnie WYRAŹNIE, że nadejdzie jako znak ponownego przyjścia JAHUSZUA. Te zaćmienia zaskoczą naukowców i będą trwać dłużej niż przewidywano, a potem JAHUSZUA przyjdzie ponownie. Czy to trzy dni słoneczne i księżycowe zaskoczą naukowców? Mam również pełnomocnictwo JAHWEH na dziś, aby przypomnieć ludziom o DŹWIĘKOWYM głosie przez 3 godziny między snem a przebudzeniem, kiedy powiedział, "Co jeśli Rosz ha Szana jest dniem, w którym przyjdę?" (Przeczytaj o tym tutaj)

Stało się to w 1998 roku, dzień przed Rosz ha-Szana. Potem, przed Rosz ha-Szana, ON powiedział, że gdyby przyszedł, jak niewielu zostałoby nazwanych JEGO oblubienicą i jak zwlekał, bo szatan by z tego kpił. ON dał nam więcej czasu.

Słyszalne słowa wypowiedziane w zeszłym roku, "Najpierw jedno wniebowzięcie, potem drugie dla tych, których kocham" (przeczytaj o tym tutaj).

Poproście innych o pomoc w rozpowszechnianiu ostrzeżenia. Bądźcie gotowi na wszelki wypadek.

Dużo miłości dla WSZYSTKICH

Eliszewa Elijahu