Nieopisane obrzydliwości mają miejsce!
Módlcie się przeciwko temu i działajcie jeśli tylko możecie!

*

Ohydne zło dokonywane jest na najwyższych szczeblach władzy! Ta Misja modli się z całego serca za bezpieczeństwo małych dzieci i o wszystkich, którzy są dotknięci tym złem. Prosimy, obejrzyjcie poniższe filmy (więcej w drodze) aby poznać zatrważającą skalę handlu dziećmi i krzywdy dokonywanej dzieciom na całym świecie oraz tego, co jest im czynione za zamkniętymi drzwiami m.in. przez przedstawicieli elit politycznych, i przyłączcie się do naszych modlitw oraz działania w tej sprawie, jak tylko możecie! Z poniższych filmu dowiecie się, co możecie zrobić, aby pomóc, a jeśli sami znacie inne sposoby walki z tym strasznym zjawiskiem, prosimy skontaktujcie się i dajcie nam znać!

Film od Brata w JAHUSZUA, który trzeba zobaczyć!PIZZAGATE / PEDOGATE to prawda! Przełam milczenie!Zbadaj #PIZZAGATE #PEDOGATE!
Bądź głosem krzywdzonych dzieci zanim będzie za późno!Polska "pizzagate" - odnoga światowego handlu dziećmi - Paweł Bednarz - 19.06.2017Kto zarabia na sprzedaży polskich dzieci na ofiary rytuałów satanistycznych - Paweł BednarzDowody istnieją, a ludzie zajmujący się tą sprawą są uciszani!
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Łączmy się w modlitwie i ujawnianiu tych obrzydliwości!
Zemsta należy do JAHWEH, ON odpłaci niegodziwcom!
(Pwt Pr 32:35; Rz 12:19: Ps 94:23, 145:20; Ap 19:15 itp.)