Dlaczego narody się buntują?

Psalm 2

dane 25 października 2007
obwieszczone 8 stycznia 2008


Och MOJE drogocenne Dzieci, nie wypatrujcie w kobiecie, czy mężczyźnie zbawienia swojej duszy. Każdy, kto pokłada swoje nadzieje w człowieku, jest już przeklęty. Kim jest człowiek, że mielibyście mu oddawać chwałę? Zamiast tego oddajcie chwałę MNIE. JA JESTEM żyjący- byłem umarły, a JESTEM żyjący.

Przybliżcie się do MNIE, a JA przybliżę się do was. Skryjcie się w modlitwie, a JA się Wam objawię. Nadchodzi czas, kiedy moje Imię i modlitwa będą zabronione w miejscach publicznych. Nie zapominajcie namaszczać swojego pokoju lub domu, gdyż demony zostały rozesłane we wszystkich kierunkach. Ameryka czuje już żar, a Kalifornia poznaje znaczenie słowa „dusić się”. Jednakże szukajcie MNIE w zacisznych miejscach, a JA was nie zawiodę. Och, MOI drogocenni synu i córko, jest tak wiele rzeczy, które chcę wam pokazać, jednak wasze ciało zawsze będzie toczyć bój z waszym duchem, a duch z waszym ciałem. Wiecie, że duch prowadzi do życia. Bądźcie MI posłuszni, a JA was pobłogosławię. Kiedy mówię Wam, co robić, czyńcie to zaraz. Niech wasze „tak” znaczy tak, a wasze „nie” - nie. Pamiętajcie, posłuszeństwo jest lepsze niż ofiara. Nigdy nie mówiłem, że będzie łatwo, ale wiedzcie, że to, co będziecie praktykować stanie się łatwiejsze. Nie trwóżcie się mało znaczącymi rzeczami, lecz zamiast tego składajcie MI dziękczynienie. Nie zaprzestawajcie okazywania sobie miłości, tak jak JA wam okazałem miłość. Jesteście piękną, płonącą świecą w umierającym świecie, więc prowadźcie życie, które przynosi wiele owoców. JA JAHUSZUA ha MASZIJACH pobłogosławię tym, którzy was błogosławią i przeklnę tych, którzy was przeklinają.

Ameryko, ty jesteś Babilonem. Wasz naród wcale nie jest damą, lecz nierządnicą, która się prostytuuje. Kiedy wasi ludzie są nauczani, aby nazywać siebie małymi bogami, wiedzcie, że wasz kraj jest w tarapatach. Kiedy wasi pastorzy są postrzegani niczym greccy bogowie wiedzcie, że jesteście skazani na zagładę. Kiedy wasz rząd prowadzi was w kierunku kataklizmu, wiedzcie, ze koniec jest blisko. Och, Babilonie nie możesz powstrzymać MNIE, JAHUSZUA ha MASZIJACH od MOJEGO powrotu.

(Komentarz: Mam wizję konia)

Ameryko ty jesteś tym koniem. Wasza głowa już została ścięta, teraz miecz jest przyłożony do waszych dwóch przednich nóg. Ukorz się Ameryko zanim będzie za późno!

Biada, biada, biada tobie Ameryko. Wasza amerykańska flaga składa się z czerwieni, bieli i koloru niebieskiego. Ale jeśli nie nawrócicie się zobaczycie tylko czerwony, czerwony, czerwony, kolor rozlanej krwi.

Ameryka upadnie jak zabity olbrzym. Powróćcie do MNIE, a JA powrócę do was. Przestańcie wprowadzać prawa, których JA nie ustanowiłem i dodawać te demoniczne ustawy, którymi ja pogardzam. Ustawodawcy, którzy to czynią, nie unikną kary. Wasz kraj, który został oddzielony dla mnie jest bliski rozpadu. Moje drogocenne dzieci, wstrząśnijcie waszymi ratuszami, kapitolami; protestujcie i przypominajcie tym, którzy zdają się być prawodawcami, że ja nie pozwolę z SIEBIE drwić, bo co człowiek sieje, będzie też żąć. JA, JAHUSZUA, nie jestem zadowolony z tych, którzy mówią, że pracują dla MNIE, lecz w rzeczywistości działają przeciwko mnie. Prawodawcy, Izba Reprezentantów, Senatorzy, Komitety Rządowe, Gubernatorzy – wszyscy będą ponosić konsekwencje, gdyż już dłużej nie zachowują MOICH Praw, ale raczej je bezczeszczą. Większość z nich jest w posiadaniu ducha antychrysta, są czynicielami bezprawia, a ich jedynym celem jest ustanowić Nowy Porządek Świata(NWO).

Ameryko, wasz biały dom i kapitol, które JA nazywam pobielanymi grobowcami, wyglądają tak pięknie z zewnątrz, chce MI się jednak wymiotować przez waszą perwersję, rozwiązłość, demoniczne duchy. Nawet wasz rząd stał się jak kwaśne winogrona w MOICH ustach. Nikt nie stoi ponad MOIM Prawem, zapamiętajcie to. Bądźcie ostrożni, aby nie brać łapówek i nie okazywać stronniczości, bo inaczej JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, wydam MÓJ własny wyrok przeciwko wam. To będzie sędziowski młotek MOJEJ Wszechmocnej pięści, który spadnie. JA JESTEM Obrońcą sierot, wdów, cudzoziemców i biednych. Gdyż PAN wasz BÓG jest PANEM panów i KRÓLEM królów, WIELKI JAH, potężny i napawający lękiem, który nie okazuje stronniczości i nie przyjmuje łapówek. JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, bronię sierot i wdów i miłuje cudzoziemców udzielając im chleba i odzienia.

Arnoldzie Schwarzeneggerze, nazwali ciebie gubernatorem, ale nie jesteś gubernatorem w MOICH oczach. JA nazwałem ciebie bigotem i Judaszem Iskariotą. Jak śmiałeś zatwierdzić uchwałę promującą homoseksualizm w szkołach i czyniącą go częścią powszechnego nauczania! Byłoby lepiej, abym JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, przywiązał kamień młyński do twojej szyi, Arnoldzie S., niż żebyś skłonił te małe dzieci do grzeszenia przede MNĄ. Arnoldzie Schwarzeneggerze, jesteś zgniłym jabłkiem z robakiem w środku. Twój rdzeń jest tak zgniły jak tylko może być, gdyż wiedziesz Kalifornię na zagładę. Nie jesteś już nawet letni. Zwali cię terminatorem, ale JA JAHUSZUA ha MASZIJACH będę Terminatorem dla ciebie.

Czy może lampart zmienić swoje pręgi? (Jeremiasza 13:23) Tylko JA, JAH wiem. Arnold Schwarzenegger, George W. Bush, Al Gore, Hilary Clinton, Bill Clinton, papież Benedykt XVI. Tak jak zdradziliście MNIE w pierwszej erze ziemi, to dowodzi, że się nie zmieniliście. Tak jak Kain był naznaczony, aby zabić Abla, tak i JA już naznaczyłem. Wszyscy jesteście częścią tajnego stowarzyszenia. Wasze Narody Zjednoczone to nic innego, jak tylko konspiracja, mająca na celu zaprowadzenie Nowego Porządku Świata(NWO).

Przed założeniem świata zdecydowaliście się podążyć za szatanem i ogłaszam temu światu, że uczynicie to ponownie. Cena, którą JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, zapłaciłem za was, nie była wystarczająca, teraz wy zapłacicie swoimi duszami.

Strzeżcie się magików- Davida Blaine’a i Crissa Angela, zwodzicieli, których przyjście zapowiedziałem. Pracują oni dla antychrysta i w Wielkim Ucisku ujrzycie ich takimi, jakimi są naprawdę. Są tylko małym przykładem tego, co zobaczycie w czasie Wielkiego Ucisku. Tak jak w czasach Daniela byli magicy i jasnowidze, tak będzie i w tych czasach. Nie bądźcie zdziwieni, kiedy zobaczycie osobę powstającą z grobu przed waszymi oczami. Criss Angel już ze mnie drwi, tylko szatan mógł wysłać tego kameleona, aby chodził po wodzie. JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, powiadam wam: Criss Angel wpadnie w czeluści piekielne, jak upadły anioł, którym jest. David Blaine zawarł pakt z diabłem. Jest wypełniony legionami demonów. Wasze oczy są oknami waszych dusz, czyż nie? Jednakże dusza Davida Blaine’a jest pokryta czernią. Nie jest żadnym jasnowidzem w moich oczach, jest synem Ra, którego ojcem jest Lucyfer. JA JAHUSZUA ha MASZIJACH mówię wam, że David Blaine jest zapieczętowany na wieczne potępienie.

Wielu sławnych światowych artystów muzycznych jest obrzydliwością dla mnie. Ich muzyka przekabaci was i przeciągnie jak oszołomionych młodych fanów, którzy są zaklęci, zaczarowani. Są pod wpływem okultystycznych dźwięków i melodii, nawet o tym nie wiedząc. Ich muzyka została pobłogosławiona przez szatana i czarownice i wykorzystuje naiwnych jako pionki, aby kontrolować, hipnotyzować i manipulować ich umysłami.
Fergie, jak ci się wydaje, kogo ogłupiasz? JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, widzę cię jako wikankę, którą jesteś. Tak wiele młodych chłopców i dziewczyn kocha cię, myśląc, że jesteś tak ładna i śpiewasz tak pięknie- jednakże gnijesz w środku z powodu swoich grzechów. Religia New Age nie może cię ocalić, wiara w przedziwne mistyczne duchy nie zbawi cię, tylko JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH mogę.

Rodzice, ostrzegam was, tu chodzi o dusze waszych dzieci. Czy naprawdę chcecie wiedzieć, co kryje się za muzyką tego świata? Duch morderstwa! Duch nierządu! Duch samobójstwa! Duch antychrysta! To jest tylko początek. Mówię wam, kiedy wasze dzieci zostaną oskarżone o morderstwa, będą miały nawet po 8 lat. Myślicie, że odsetek nastolatek w ciąży nie mógłby być już gorszy? Wyobraźcie sobie dziesięcioletnie dzieci zostające rodzicami. Szatan chce waszych dzieci, lecz nie staną się one jego ofiarą, jeśli będziecie MNIE słuchali. Jeśli wasze dzieci są cenne dla was, są cenne również i dla MNIE. Ostrzeżcie swoje dzieci, a jeśli nie zgodzą się słuchać, módlcie się za nie i dedykujcie je MNIE, JAHUSZUA ha MASZIJACH. Czy wierzycie, że to jest możliwe? Łukasza 12:34  Bo gdzie jest skarb wasz, tam będzie i serce wasze.

OBUDŹCIE SIĘ, młodzi ludzie, OBUDŹCIE SIĘ, pastorzy, OBUDŹCIE SIĘ, rodzice. Pamiętajcie, że władza nad życiem i śmiercią pozostaje w waszych językach. Jeśli nie wielbią one MNIE, kogóż one wielbią?

Biada tym religijnym szarlatanom, fałszywym księżom. Dlaczego ślepo angażujecie się w nielegalne rytuały? Ci oszukańczy kapłani kropią krwią byków, kozłów, baranów i gołębi na przerażone dusze, które płacą duże sumy pieniędzy w zamian za kilka modlitw. Czyniąc to, ci zwiedzeni liderzy nie tylko gwałcą moje prawo darów ofiarnych, ale wylewają pogardę na MOJĄ Ofiarę i Krew. Co mówi pismo na temat tych, którzy depczą MOJĄ Krew Wiecznego Przymierza? (Hebrajczyków 10:29  Pomyślcie, o ileż surowszej kary stanie się winien ten, kto by podeptał SYNA BOŻEGO i zbezcześcił Krew Przymierza, przez którą został uświęcony, i obelżywie zachował się wobec DUCHA ŁASKI.) Duchowi oszuści i kanciarze, którzy jesteście w rzeczywistości nikim więcej jak tylko wilkami w owczej skórze, nie macie pojęcia, co was czeka! Napełniacie czarę MOJEGO gniewu, jeśli nie nawrócicie się, będziecie pić z niej do ostatniej kropli.

Nie powołałem tego posłańca tylko dla was, Zjednoczone Stany Ameryki, ale również dla was, Kanado i Meksyku. Nie podążajcie śladami swojej wielkiej siostry, Ameryki. Ona jest zbuntowana i wkrótce jej buntownicze postępowanie dopadnie ją.

Katastrofy nadchodzą na okoliczne miejsca: Los Angeles, Kalifornię, Las Vegas, Newadę, Meksyk, San Francisco, Toronto, Kanadę, Nowy Jork.

Ześlę w końcu potężne trzęsienie, które JA JAHWEH wstrzymywałem od tak wielu lat. Los Angeles stanie się epicentrum, gdy potnę ziemię niczym pizzę nożem. Inne stany nie będą już dłużej mogły nazwać Kalifornii niezwyciężoną. Las Vegas, zegar tyka. Rzecz jasna, nie jesteś lepsze od swoich kompanów. Ty, miasto grzechu, już wkrótce poczujesz oddech WSZECHMOCNEGO JAHWEH na swoich pustynnych równinach.

Trzęsienie ziemi, które przed laty nawiedziło waszą ziemię i pozostawiło strach na tak długo powtórzy się. Mam dość waszego ducha nierządu. Wasz kraj dał się skusić i uwieść nierządnicy Babilonu. Maria stała się waszym mesjaszem, nie JA JAHUSZUA. Zjawy, które widzicie to demoniczne manifestacje wysłane by was zwieść. Wyjdźcie z kościołów Rzymsko – Katolickich, światowego systemu religijnego. Kiedy pokładacie wiarę w zwykłym człowieku, przeklinacie samych siebie. Teraz mówię wam: powróćcie do MNIE, JAHUSZUA ha MASZIJACH - JEDYNEGO MESJASZA, którego nawet MOJA matka Miriam(Maria) potrzebowała.

Strzeżcie się, San Francisco i Toronto w Kanadzie. Ataki terrorystyczne nadchodzą, a katastrofy uderzą, kiedy najmniej będziecie się tego spodziewać. Zniszczenie głównych miast wciąż będzie narastać. Nowy Jorku, Nowy Jorku, wydam MÓJ wyrok po raz kolejny. Wasza główna giełda NASDAQ upadnie, miliony stracą wszystko w jednej chwili. Będzie gorzej niż w 1929 roku. Ameryka już dłużej nie będzie finansową potęgą tego świata, a ci, którzy pokładają w niej nadzieję, odczują tego efekty.

Raz za razem posyłałem moich wiernych posłańców, aby ostrzegali, ale władze waszych miast i ich włodarze mówili: „Nie, dziękujemy”. Ponieważ nie zgodziliście się uwierzyć, kazałem im strząsnąć proch ze stóp. Czy nie posyłałem ich, aby ostrzegali przed 9.11(Zamach na WTC), huraganem Katrina, tsunami w Indonezji, trzęsieniem ziemi w San Francisco w 1989? Wyciągnijcie wnioski z przeszłości, JA JESTEM taki sam dziś, wczoraj i na zawsze. Czasy i pory roku zmieniają się, ale JA pozostaję ten sam.

Nawróćcie się, a JA, JAHWEH oszczędzę was w ten dzień nieszczęścia. Waszych grzechów już więcej nie będę pamiętać. Wybierzcie życie, abyście żyli, gdyż JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH jestem DROGĄ, PRAWDĄ i ŻYCIEM. Kalifornio, nie jesteś żadnym wyjątkiem, twój los został już przesądzony. Wiedzcie, że JA ochronię i znajdę wyjście dla tych, którzy należą do MNIE.

Pomimo tego żniwo dusz nadejdzie i powrócą do MNIE, tak samo MÓJ żydowski lud, jak i poganie powrócą do BOGA Abrahama, Izaaka i Jakuba.

Nadchodzi fałszywe przebudzenie moralności i religijności w Ameryce. Duchowi i polityczni przywódcy będą nawoływać o zjednoczenie i pokój w kraju, ale tak jak 11 września, będą to tylko pozory. Powiedzą wam: „Ameryka zwycięży”, ale to nic więcej, jak tylko kłamstwa. To nie Ameryka zwycięży, ale ci, którzy pokładają wiarę w JAHUSZUA ha MASZIJACH. Przekazy fałszywej ewangelii przyniosą boga i religie, które staną się popularne, ale MOJE Imię nie będzie popularne. Zwiedzenie w religii chrześcijańskiej stanie się tak wielkie, że odróżnienie prawdziwych nauczycieli i proroków od tych fałszywych stanie się niemal niemożliwe. Fałszywe znaki i cuda będą miały miejsce i zwiodą wielu ludzi, jeśli to możliwe, nawet wybranych.

MOJA Moc działa najbardziej w słabych, potłuczonych glinianych naczyniach, które JA mogę naprawić i wypełnić MOJĄ Drogocenną RUACH ha KODESH, aż do przelania. Posługuję się nimi, aby przez to wprowadzić mądrych w zakłopotanie, dlatego właśnie JA JAHUSZUA ha MASZIJACH daję przekazy prorocze, aby udowodnić, że to nie dzieje się tylko w imieniu człowieka, ale przez MEGO DUCHA. Nie sądźcie, że on chciał wypowiedzieć te rzeczy. Wiedzcie, że każde podane Słowo spełni się (Księga Jozuego 23:14). MOJE Słowa nie mogą powrócić unieważnione, bezowocne, lecz dokonają tego, czego pragnę i osiągną cel, dla którego je wysyłam(Księga Izajasza 55:11)

Bądźcie ostrożni, aby nie nazywać kogoś „nikim”, gdyż ja mam w ukryciu MOJE nieoszlifowane diamenty. Świat ich nie rozpoznaje - oni są mi wierni, a gdy ten świat najmniej będzie się tego spodziewał, zasłona zostanie usunięta, ponieważ wszystko, co jest ukryte, zostanie objawione.

Bądźcie pewni, że MOJE działanie jest zupełnym przeciwieństwem tego, co robi człowiek. Człowiek patrzy na to, co zewnętrzne, lecz JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, patrzę do wnętrza. Na to, czym pogardza człowiek, JA patrzę z podziwem i uznaję to za piękne, to czego nienawidzi człowiek, JA kocham całym sercem. To, czego człowiek nie widzi, JA widzę. W MOIM Królestwie jesteście pierwszymi. Przez to bowiem wypełni się Pismo: pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi. JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH zapieczętowałem was pocałunkiem. Jest to pieczęć mojej miłości i akceptacji na waszych czołach.

MOJA Oblubienico, wyselekcjonowani i wybrani, wasze śmiertelne ciało już zostało obleczone w ciało nieśmiertelne. Wy przeszliście ze śmierci do życia. Życie wieczne jest wasze. Tak- jak powiedziałem wcześniej, sąd rozpoczął się już w MOIM domu. On zaczyna się od moich dzieci, poczynając od góry.

JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH nie mam względu na osobę. Jak już mówiłem, każda misja mająca własną ludzką nazwę będzie wciąż upadać - tak było w przeszłości, tak jest obecnie i tak będzie w przyszłości. Paul Crouch, ty płacisz innym za milczenie, by ukryć twoje homoseksualne schadzki i masz nawet tupet, by chełpić się twoim dewiacyjnym zachowaniem w tajemnicy. Pozwól, że ci coś powiem, Paulu Crouch: nic nie jest zatuszowane przed JA, JAHWEH. Wystawię cię na hańbę razem z twoją bestialską siatką.

Niech małżeńskie łoże będzie zachowane w czystości. JA JESTEM przeciwko tym, którzy składają MI przysięgę, a następnie ją łamią. Nic nie jest ukryte przed MOIM wzrokiem! Homoseksualizm wciąż się rozprzestrzenia, teraz zaczyna panować w małżeństwach, gdzie współmałżonkowie oddali się nierządowi, porzucając nawet naturalne relacje seksualne ze sobą nawzajem. To nie on wie, to JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH wiem! Oby lepiej nie było nikogo, kto mówi, że należy do mnie, jednak prostytuuje się i zachęca do tego innych. Nawróćcie się i pokutujcie, gdyż Niebo i JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH jesteśmy świadkami.

JA, JAHWEH posłużę się kimkolwiek, kogo wybiorę. Nie pytajcie MNIE: Dlaczego? Jak? Kiedy? Wiedzcie tylko, że jestem WIELKIM „JA JESTEM” i ze MNĄ nic nie jest niemożliwe. Nie patrzcie na waszą płeć, posturę, status czy przeszłość. Wiedzcie, że JA wybrałem was, abyście byli świętymi i uznawani przede MNĄ, nie przed człowiekiem. JA nie powołuję wykwalifikowanych, ale daję kwalifikacje powołanym. W niedalekiej przyszłości wielki pochód MOICH Świętych proroków będzie prorokował zgodnie. Nawet nie będziecie o tym wiedzieli, ale to właśnie będzie piękne, gdy będziecie wykrzykiwać jednym głosem. MOJE SŁOWA wewnątrz was będą płonąć tak intensywnie, że nie będziecie mieli innego wyjścia, jak tylko je wypowiadać. Nie martwcie się o to, co będziecie mówić. Czyż JA, MAMA RUACH ha KODESZ nie jestem Duchem rady i mocy?

Wyleję MOJEGO DUCHA na wszystkich ludzi. Wasi synowie i córki będą prorokować. Wasi starcy będą mieli sny. Wasi młodzieńcy ujrzą wizje. Nawet na MOJE sługi, zarówno mężczyzn jak i kobiety, wyleję DUCHA mego w owych dniach(Księga Joela, 3:1-2).

Gdy wielkie rzesze zakrzykną, będziecie świadczyć sobie wzajemnie, a świat zadrży. Żyjący ludzie poznają, że WSZECHMOCNY JAHWEH przemówił przez SWOICH Świętych proroków. Gdy blisko będzie moje drugie przyjście, będziecie przemawiać z taką dokładnością i precyzją, że wszystko, co włożę w wasze usta spełni się - nie bójcie się zatem! Niektóre ze Słów, które JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, dam wam do wypowiedzenia, przyprawią was o drżenie. Tak, będzie to tak mocne, że niechętnie będziecie to ogłaszać. Jednak musi to zostać uczynione i tak się stanie, gdyż ten świat jest zły w MOICH oczach. To, co zdaniem wielu jest niemożliwe i nigdy nie będzie miało miejsca, wydarzy się.

Nawet ten, który pisze ten przekaz, rozważa wszystko, co mu podaję. Jednakże mówię mu: „Nie jestem tu, aby przynieść ci wstyd”. Wielu fałszywych proroków już przyszło. Mają swój własny plan, aby siebie wypromować, a na ich ustach są kłamstwa, fałsz, hipokryzja i niszczące herezje. JA posłużę się MOIMI Prawdziwymi Prorokami, nieznanymi w oczach świata, aby prorokowali przeciwko tym kłamliwym, którzy prorokują teraz ze swej próżnej wyobraźni(Ks. Ezechiela 13).Ci fałszywi prorocy nazwali MOICH prawdziwych proroków fałszywymi, podczas gdy w rzeczywistości to oni są fałszywi i mają zdeprawowane umysły.

O, źli mężczyźni i kobiety, służycie bogu, ale nie jestem nim JA, lecz bóg tego złego świata. Atakujecie MOICH posłańców! Próbujecie zniszczyć ich ciała i atakujecie ich umysły po to, aby prorocze przekazy nie mogły być zwolnione. Dałem wam czas na nawrócenie, a wy wciąż stajecie się bardziej niegodziwi. Im bardziej słowo was demaskuje, tym bardziej uparcie dążycie do zła. Chcecie ich zniszczyć, a nawet wykopać dla nich groby. JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH mam dla was nowinę. Sprawię, że będziecie leżeć w tych samych grobach. MOI wrogowie już znajdują się pod przekleństwem, a teraz otoczę ich ciemną chmurą nieszczęścia. JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH obrócę ich zdrowie przeciwko nim. Uczynię ich własne łóżka przeszkodą dla nich. Ich domy nie będą już dłużej bezpiecznym rajem. Włożę opresję na ich głowy. Zrzucę też na nich ducha depresji. Za każdym razem, gdy tkną moich posłańców, uderzę też ich kolana ranami i bólem.

Usta JAH jeszcze nawet nie zaczęły mówić. JA dopiero rozpocząłem. Jeśli będę kontynuował, to będę go męczył bez końca.(JAHWEH śmieje się). Ale mogę użyć innych ust, aby wypowiadały moje słowo. Bądźcie ostrożni: jeżeli ktoś mówi, że apostołowie i prorocy już nie istnieją, to JA, JAHUSZUA mówię wam, że jest to kłamstwo prosto z piekła. Moi prorocy będą przemawiać z odwagą i ganić takich złych ludzi. Im bardziej oni będą usiłowali was powstrzymywać, tym więcej będziecie prorokować.

JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH będę miał MOICH męczenników. To już zostało im powiedziane w tajemnicy. Spełnię pragnienia waszych serc. Piękno Nieba, wizje, które wam dałem… To wasz raj: nie ma już bólu, smutku czy płaczu, tylko czyste szczęście.

Jesteście dla mnie tak bardzo cenni, gdyż będziecie moimi świadkami przed światem. Wstawiam się za wami, daję wam MÓJ pokój, daję wam MOJĄ bezwarunkową miłość, obdarzam was MOJĄ odwagą i daję wam MOJĄ siłę. Tak czy inaczej, moje skarby będą powracać do domu. Ci, którzy czynią takie rzeczy będą żałować, że się narodzili. JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH, osobiście zażądam ich krwi bez cienia żalu.

Jeśli ja, JAHUSZUA ha MASZIJACH, dałem wam upoważnienie, byście wstawiali się za MOIMI dwoma świadkami. Jeśli słyszycie głos ABBA JAHWEH, módlcie się za nimi. Moi Dwaj Świadkowie zostali już mianowani. Do wszystkich MOICH wrogów, którzy usiłują ich skrzywdzić: BÓG Abrahama, Izaaka i Jakuba daje wam to ostrzeżenie. Miecz, którym zadajecie ciosy, to miecz, od którego zginiecie. Oni reprezentują wierne i prawdziwe świadectwo JAHUSZUA HA MASZIJACH i DUCHA ELOHIM (Księga Joba 33:4). Moi Dwaj Świadkowie przyjdą z duchem Mojżesza i Eliasza. Czy Mojżesz nie apelował do Faraona raz po raz, zanim kraj został uderzony rozmaitymi plagami? Co z wodą zamieniającą się w krew? Czy Eliasz nie konfrontował się z Achabem, Jezebel i fałszywymi wyznawcami Baala, zanim sprowadził ogień z nieba i przepowiedział nadejście suszy? MOI Dwaj Świadkowie dokonają rzeczy, które ten świat nazwie niewyobrażalnymi. To się jednak wydarzy, gdyż JA nie jestem człowiekiem, abym miał kłamać. U człowieka jest to niemożliwe, ale u WSZECHMOCNEGO JAHWEH nie ma nic niemożliwego. Tak, jak syn zatracenia dochodzi do władzy, tak MOI Dwaj Świadkowie zostaną obdarzeni namaszczeniem większym, niż ludzkość kiedykolwiek pozna.

Tak jak odrodzenie Izraela spełniło się w 1948 roku, tak samo JA, JAHWEH przywrócę język hebrajski, gdy oczyszczę wargi MEGO Ludu. JAHUSZUA ha MASZIJACH było MOIM Imieniem - przed imieniem ‘Jezus Chrystus’; to się nigdy nie zmieniło.

Odbyło się już zapieczętowanie dla 144 000 z 12 plemion Izraela. Oby uwierzyli, kim są. Do nich należy klucz Dawida. Oni mają mentalność wojownika, tak jak JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH. Przygotujcie się do wojny jak nigdy przedtem. Izraelu, ty jesteś moim wybranym sprzymierzeńcem, który zrealizuje swoje cele przeciwko Babilonowi; wasza broń będzie skierowana w Babilończyków. To, czego nie mógł dokonać starożytny Izrael, powiedzie się wam, duchowemu Izraelowi. Zwycięstwo jest wasze. Mówię do tych wszczepionych w każde plemię, ponieważ zostaliście wszczepieni w MEGO SYNA, JAHUSZUA ha MASZIJACH. Duchowy Izraelu, wy wszyscy jesteście teraz nasieniem Abrahama zrodzonym z wysokości. Jesteście rozrzuceni po świecie, pochodzicie z różnych grup społecznych, lecz macie świadectwo, iż podobacie się MNIE. W zamian, JA, JAHUSZUA ha MASZIJACH w nadnaturalny sposób ochronię was podczas Wielkiego Ucisku. Wiedzcie tylko, że jak Szadrach, Meszach i Abednego wyszli z ognia nie ponosząc szkody, tak i wy będziecie chodzić nietknięci podczas waszego czasu służby przez trzy i pół roku, zanim zostaniecie porwani ze zmarłymi w owym czasie. Wy, duchowy Izraelu, będziecie chronieni przed tym smokiem przez 1 260 dni. JA, WSZECHMOCNY JAHWEH, zgromadzę MOJE 144 000 do Ziemi Obiecanej.

(Teraz otrzymuję polecenie, by wypisać te teksty)

Księga Objawienia

Objawienie 12:1  Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.

2  A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.

3  I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów -

4  i ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię. I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.

5  I porodziła syna - mężczyznę, który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną. I zostało porwane jej Dziecię do Boga i do Jego tronu.

6  A Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

7  I nastąpiła walka na niebie: Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem. I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie,

8  ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło.

9  I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie.

10  I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym.

11  A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych - aż do śmierci.

12  Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu - bo zstąpił na was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu.

13  A kiedy ujrzał Smok, że został strącony na ziemię, począł ścigać Niewiastę, która porodziła Mężczyznę.

14  I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała do swojego miejsca, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża.

15  A Wąż za Niewiastą wypuścił z gardzieli wodę jak rzekę, żeby ją rzeka uniosła.

16  Lecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą Smok ze swej gardzieli wypuścił.

17  I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo JAHUSZUA ha MASZIJACH (Jezusa).

(JAHWEH przemawia ponownie)

Strzeżcie się obcych przybyszów, ponieważ byli na ziemi i zawarli pakty i układy z waszymi rządami. Miliony ich przebywają w podziemnych kompleksach i są odpowiedzialne za porwania dzieci i okaleczanie bydła. Ci obcy aniołowie (hybrydy) ukrywają się też na wysokich stanowiskach. Lecz JA, JAHWEH rozesłałem MOJE niezliczone duchy służebne po całe ziemi. Wielu z was gościło aniołów, nawet o tym nie wiedząc! Wielu przychodzi w postaci dobrych samarytan. Zapewniam, że posyłam MOICH aniołów, by was strzegli.

 Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? (Księga Izajasza 14:12). O, Abaddonie, zostałeś jawnie zdemaskowany, bo nie będziesz już dłużej księciem panującym w powietrzu, lecz wkrótce staniesz się księciem mocy robaków w twojej własnej jamie! Powiodłeś bowiem jedną trzecią upadłych gwiazd ze sobą, tak aby i one zostały doszczętnie zniszczone. W zamian dokonam rzezi całego potomstwa „obcych”, gdyż nie będą już popełniać nierządu.

JA jestem tym trawiącym ogniem dla MOICH wrogów i każdego narodu, który jest przeciwko MNIE. MOJE Dzieci, które miłujecie mnie, nie ma nic prócz gorącego uczucia z tego trawiącego ognia i rozgrzewa on wasze dusze. Gdy świat staje się coraz bardziej niegodziwy w MOICH oczach, to tylko przyspiesza mój wielki i chwalebny powrót. Zważcie na to, módlcie się i obserwujcie. Usta Panującego WŁADCY JAHUSZUA ha MASZIJACH wypowiedziały to dziś.


Słowa te otrzymał pokorny sługa JAHUSZUA ha MASZIJACH,

Vinny